• Velky vyber topanok a velkosti
    • Moznost online platby
    • Gopay platba kartou (asi) limitovana krajinami dorucenia
    • Nemoznost uskutocnenia platby cez Paypal

Pre nakup v tomto obchode som sa rozhodla kvoli tomu, ze mali typ a velkost topanky, ktory som hladala a zaroven moznost platby kartou online. Z nejakych dovodov vsak Gopay system nechcel akceptovat moje dve americke Visa kreditky, a to trochu skomplikovalo moj nakup, kedze som do toho musela financne zapojit rodinu, ktora mi tie topanky mala povodne "iba"odoslat. Lucie mi ustretovo ponukla dobierku, ktoru inak tusim na SK tradicne nepouzivaju, co si velmi cenim. Topanky konecne dorazili k nam, avsak necakala som, ze mi bude dodany novy tovar s kozmetickou chybou (lepidlom sfarbena koza pri sve na spicke). To ma dost sklamalo, pretoze ak by som nakupovala osobne na predajni, tak by som si vypytala iny par.

Reakce obchodu Little Shoes

Dobrý den, Majo, mrzí mne, že platba kartou se nepodařila, protože máme Gopay nastaven i na mezinárodní převod a běžně i ze zahraničí probíhají platby v pořádku. Ověříme , co se mohlo stát... Co se týče kosmetické vady, omlouvám se, někdy se to stane a my se nevšimneme... Nabízíme vždy 2 varianty - vrácení zboží na naše náklady neblo nějakou slevu na daný kazový pár bot. Prosím, pošlete fotku na [email protected] a domluvíme se, co s tím.

Mozna je obchod dobry na doruceni v Cesku, ale do zahranici to neni idealni. Neda se platit primo kreditkou, jedine bankovnim prevodem, takze se odeslani baliku zdrzi o 2-3 dny.
    Navic v mem pripade je problem s prepravcem, balik byl odeslan 11/3 a dnes je 18/3 a stale nic nedorazilo.

Reakce obchodu Little Shoes

Dobrý den, mrzí nás, že se doprava do zahraničí protáhla. Obvykle i v rámci Evropy jsou kurýři poměrně rychlí a doručují během 2-3 pracovních dní. Váš balík zůstal na depu v Lucembursku a tam se, nevím proč asi 2 dny pozdržel. Podle statusu máte balík připraven v parcelshopu, protože vás nezastihli.

Zároveň jsme upravili, aby šlo platit kartou i v případě Lucemburska, standardně platby kartou přijímáme. Děkuju za upozornění.

Po deseti dnech jsem volala do obchodu, kde mi řekli, že boty nemají skladem. A že mi teda pošlou jiné, když už jsem je zaplatila. Přišli den před odletem na dovolenou a nesedí. Kdyby se mi ozvali včas, mohla bych to řešit.

Reakce obchodu Little Shoes

Dobrý den, Martino, moc nás mrzí komplikace okolo objednaných bot. Zboží skladem odesíláme každý pracovní den. Když nám přišla vaše objednávka, zjistili jsme, že jsme udělali chybu ve skladových zásobách a objednané boty nemáme. Proto jsme vám hned další pracovní den den volali a dohodli se na možnosti zaslat jiné sandálky nebo počkat na vrácení od zákaznice, která avízovala, že bude požadovaný model a velikost posílat zpět. Tím došlo k prodlevě v expedici, za tu se omlouváme, ale s kolegyní jste byla v průběhu v kontaktu a domlouvaly jste se na vyhovujícím řešení. Mrzí mne, že nakonec boty nesedí.