rychlost dodávky

• doprava

Jediná firma, která má v nabídce pěstební stůl za super peníze a ve 100% kvalitě.

vše v naprosté spokojenosti

Doporučuji.

• Náhradní díly ke svým výrobkům

Nákup náhradního dílu

• nádherný fungující skleník v barvě jakou jsem si zvolila

komunikující firma s dodáváním kvalitního a krásného zboží

• rychlé, bezproblémvé, doruené až do domu
    • nevím

doporučuji, spokojnost

přehledné stránky, osobní komunikace s obchodem, výborná kvalita za dobrou cenu, dobře zabalené, kompletnost výrobku

• Našla jsem zde,co jsem hledala
    • nevím

• Jakákoliv předchozí domluva platí. Dobrá komunikace s obchodem i s řidiči při dopravě.
    • Nic mě nenapadá.

Když jsem někde spokojený, nakupuji už jenom tam. S tímto obchodem jsem velmi spokojen.

• kvalitu

• Je to přímo výrobce zboží, zrovna ho měl i ve slevě... česká poctivá výroba, kvalitní spracování.

Doporučuji, je to spolehlivý obchod, který je i výrobcem zboží.

• Funkčnost, kvalita..
    • -

Myslím, že pěstební stoly v této kvalitě a s těmito užitnými vlastnostmi (pro drobné a hobby pěstitele) nemají na našem trhu alternativu. alespoň i žádné nevím.. :-)

• - Obchod nabízí již na první pohled kvalitní zboží,
    • - Dávám přednost výrobkům z ČR,
    • - Dobré recenze na různých internetových fórech, hlavně ke skleníkům, o foliovnících se nikde asi moc nepíše,

Chtěl jsem zakoupit kvalitní foliovník, ze kterého budu mít radost a ne starosti, jako s předešlým z hobby marketu. Do dvou dnů od zaplacení mi byl doručen foliovník, jehož pozinkovaná konstrukce i fólie je na slušné úrovni. Sestaveno jsem měl sám za hodinku a něco. Vše krásně pasovalo a nic nechybělo. Zatím jsem ve foliovníku nic nevypěstoval, ale ten bez jakékoli újmy přežil docela silný vítr. To se o foliovníku z hobby marketu s plastovými spojkami a třetinovými trubkami říct nedá, ten loni první vítr nepřežil a pěstitelskou sezónu jsem si užíval neustálými opravami a lepením... Takže za mě doporučuji a až našetřím, půjdu do skleníku jedině od vás:-)

• bezproblémová domluva telefonicky a kvalita nabízeného,mnou vybraného zboží.
    • nemá

Klidně zde nakupte,doporučuji,budete spokojeni.

• sortiment
    • menší nejasnost v T.D.

- sortiment
    - výborné,
    - ano, doporučil,
    - výrobek je použitelný a funkční,

• Přehledný, komunikace.

Doporučuji.

Vše o.k.včetně dopravy na místo. Doporučují

• nekomunikuje, jen mi potvrdil objednávku, na dotazy neodpovídá.

Vyberte si jiný obchod.

Reakce obchodu Limes.cz

velice mě mrzí Vaše negativní zkušenost. Na webu je však uvedeno, že tyto výrobky se dodávají do tří týdnů po objednávání, protože se na zakázku vyrábějí. Dle mých informací Vám bylo po objednání zasláno mailem i potvrzení objednávky, pokud Vám nedorazilo, opravdu nevím, kam se mohlo ztratit. V pátek 17.3. Vám byl zaslán mail, že foliovník bude odeslán na Vaši adresu tento týden 21.3. Opravdu tedy nevím, zda se někde mezi námi a Vámi neztrácí pošta. Ještě jednou musím konstatovat, že mě to velice mrzí. Věřím však, že s foliovníkem budete spokojen a přeji Vám mnoho pěstitelských úspěchů