Vůně voní úplně jinak než dřív,už si u vás nekoupím.

to je zvláštní, vůně máme pořád stejné. Kolegyně Vám zavolá
    S pozdravem Lilité

Nevoní mi... Bohužel už více neobjednám..

Reakce obchodu Lilite.cz

moc děkujeme za recenzi. Pokud nejste spokojená, je možnost produkty vrátit. ❤️.
    S pozdravem Lilité

Vůně je slabá a vůbec nevoní jako euforie od Calvin Klein

Reakce obchodu Lilite.cz

děkujeme za recenzi ❤️. Pokud nejste s vůní spokojená, kontaktujte nás emailem nebo telefonicky a kolegyně s Vámi dořeší vrácení zboží i peněz.
    S pozdravem Lilité

Žádná komunikace a dlouhé dodací lhuty

Reakce obchodu Lilite.cz

vyřešeno telefonicky. Moc se omlouváme ještě jednou. Kolegyně omylem Vaší zásilku dala jako vyexpedovanou, takže se u nás tvářila, že je předána dopravci, ale ze skladu neodešla :(.
    S pozdravem Lilité

• vůně podobná dané značce ne stejná ale podobná
    • menší výdrž parfému
    • 30ml kdyby to byla 50ml nebo 100ml tak by ani nevadilo že vydrží mín

Reakce obchodu Lilite.cz

děkujeme za recenzi. Teď ale nechápeme, proč náš obchod nedoporučujete? Objednávka a doručení proběhlo v pořádku ?

• Zlomena fľaštička parfum 365

Reakce obchodu Lilite.cz

vždy nás velmi zamrzí, když klient místo, aby kontaktoval naše reklamační oddělení, tak hned píše negativní recenzi a obchod nedoporučuje. Mohl jste nejdříve napsat nám a reklamaci vyřešit a potom psát recenzi. Samozřejmě, že Vám pošleme peníze nebo produkt, který byl poškozen. Zároveň byste si měl být vědom, že za rozbitou flaštičku nemůže náš obchod, ale dopravce. Flakonek je v krabičce + omotaný bublinkovou folii + vysypaný okolo esíčkama.
    S pozdravem Lilité

6 dní, objednávka zaplacena a zboží nikde..

Reakce obchodu Lilite.cz

jak jsme řešili telefonicky. Zásilkovna balík ztratila. Posláno zboží znova jiným dopravcem. Bohužel toto neovlivníme.
    S pozdravem Lilité

• bylo poštovné v akci zdarma
    • bohužel řasenka vyschlá, dlouho nevydrží

Reakce obchodu Lilite.cz

pokud je produkt vyschlý, proč jste se nám neozvala a zboží jste s námi nevyreklamovala ? Nemusíte přece hned psát negativní recenze. Jsme lidé a můžeme to přeci řešit normálně, produkty máme od výrobce a neotevíráme je, takže se toto občas může stát. Samozřejmě bychom Vám produkt poslali znova a nebo vrátili peníze.
    S pozdravem Lilité

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• vůně vydrží cca 5minut,pak po vůni neni ani památky

Reakce obchodu Lilite.cz

děkujeme za recenzi. Moc nás mrzí, že jste s parfémky nespokojená. Máme na ně velmi pozitivní recenze. Sami je používáme a tedy u mě osobně parfémek cítím ještě druhý den. Překvapuje mě, že i parfemek Neness SI necítíte po 5 minutách. Ten je náš bestseller a kolegyně ho používají a drží opravdu dlouho.
    Pokud jste opravdu tak nespokojená s parfémky, tak nás kontaktujte a pošleme Vám reklamačního asistenta na zásilkovnu, kdy nebudete nic platit a po vrácení zboží Vám vrátíme peníze za parfémky.
    Přejeme pěkný zbytek dne,
    Lilité

• Vůně šílenost, absolutní smrady, nemají ani náznak podoby s origo parfémy.

Reakce obchodu Lilite.cz

děkujeme za recenzi. Je nám líto, že nejste s vůněmi spokojená. Pokud Vám opravdu až tak smrdí, tak nám je vraťte a my Vám vrátíme peníze za objednávku.
    S pozdravem Lilité

U parfémů byly vadné nefunkční rozprašovače

Reakce obchodu Lilite.cz

jak jsme se bavili telefonicky vyřízeno, vyreklamováno peníze vráceny. Jen bych podotknul, že nás opravdu zamrzí, když nám někdo pošle reklamaci v pátek večer a hned nato, napíše negativní recenzi na produkt, který je originálně zabalen od výrobce a není možnost zjistit, že jsou vadné rozprašovače. Chápeme, že někdo napíše negativní recenzi pokud s obchodem nebyl spokojený a obchod odmítl reklamaci uznat, ale my vždy děláme maximum pro spokojenost zákazníků a reklamujeme mnohdy na naše náklady i reklamace, které by z obchodním podmínek neměly být uznány. Navíc jste sama uvedla, že u nás chcete nakupovat i nadále, tak potom nám nějak nedává smysl negativní recenze.
    S pozdravem Lilité

Řasenka je vyschlá, vzhledem k ceně, velké zklamání, už u vás nakupovat nebudu, a negativum dám všude, kam to půjde.
    Kolářová.

Reakce obchodu Lilite.cz

pokud je produkt vyschlý, proč jste se nám neozvala a zboží jste s námi nevyreklamovala ? Nemusíte přece hned psát všude negativní recenze. Jsme lidé a můžeme to přeci řešit normálně, produkty máme od výrobce a neotevíráme je, takže se toto občas může stát.
    S pozdravem Lilité

Originálu se nepodobají ani omylem

Reakce obchodu Lilite.cz

děkujeme za recenzi. Je nám líto, že nejste s vůni spokojená. Vůně působí na každého jinak a je třeba i přihlédnout k faktu, že se jedná o vůni, která je inspirována, nikoliv naprosto stejná.
    S pozdravem Lilite

• Rychle dodání, hezké balení

Parfém na první striknuti voní stejně jako originál, bohužel to nevydrží ani deset minut, absolutně nulová výdrž

Reakce obchodu Lilite.cz

děkujeme za recenzi. Je nám líto, že Vám parfém nevyhovuje. V případě, že nejste spokojená stačilo zavolat a věřím, že bychom Vám vyšli vstříc. Jsme férový eshop.
    S pozdravem Lilite

vždy jsem objednávala chloe chloe musím říct ,že vždy voněla úžasně. Teď jsem objednala opět a jsem zklamaná. Barva je jiná než obvykle a vůně samý líh. už to není co to bylo. Velká škoda. .....

Reakce obchodu Lilite.cz

děkujeme za recenzi a zpětnou vazbu. Ohledně chloe chloe, tak zřejmě máte namysli 22 ml. Máte pravdu, že při změně z 22 ml na 33 ml došlo k změně výrobce těchto malých parfémků, nicméně spíše došlo k pozitivním reakcích a negativní jsme téměř žádné neměli. Váš podnět předáme výrobci.

• Parfémy mi nedorazily

Reakce obchodu Lilite.cz

moc se omlouváme za nedorozumění, platba se nám v systému nespárovala s Vaší objednávkou.
    Vše napraveno a zboží s kompenzací odesláno.