• Velmi slušné ceny a bezproblémová komunikace s prodejcem
    • Žádné záproy jsem nenašel

Doporučuji pro další nákupy

• zboží skladem nebylo skladem
    • špatně dovolatelný obchod

Pokud má e-shop uvedeno "skladem", čekal by zákazník, že se zboží hned distribuuje. V našem případě přišly po více než týdnu a urgenci výmluvy, že označení "skladem" byla chyba výrobce. Domluvený den dovážky zrušili ráno s omluvou na porouchané auto. Druhý den už to vyšlo, drobná vada byla, že faktura byla o 200,- vyšší. Musím uznat, že náprava, zaslání na učet, proběhla promtně. Lednice došla nepoškozená a plně funkční a jsme s ní velmi spokojeni. V době stovek e-shopů však musím obchod hodnotit dosti negativně.

• Objednal jsem u tohoto e-shopu chladnicku Liebherr KB 3660 uz vice nez pred tydnem a vubec se mi neozvali. Volal jsem na jejich kontaktni telefon a nikdo nezveda. Takze nedoporucuji a jdu objednat jinde.

Tento e-shop nefunguje!

• Velmi dobrá cena
    • Rychlost dodaní

Dobrá cena
    Poprvé jsem nakupoval
    Ostatním bych rozhodné doporučil
    Rychlé vyŕízení objednávky (do 24 hod )

• Rychlost dodaného zboží,doprava zdarma (v ceně zboží nic není zadarmo).
    • Firemní vozy.
    • Cena i když by proti konkureci mohla být nižší.
    • Dodané zboží dovezené firemním vozem ale bez nakládací rampy.(Manipulace se zbožím ručně , naklánění lednice více jak má být a dále o roh vozu se lednice poškodila, odřela při manipulaci s lednicí nakládání a vykládání.)
    • Velice neochotný řidič firemního vozu (Asi nováček ve firmě).
    • Nechtěl podepst ani sepisovat stav poškození .
    • Zboží nechtěl rozbalova a provádět důkladnou kontrolu zboží.
    • Je to jen o lidech ale tento řídič a jeho neochota (neprofesionalita k zákazníkovi no hrůza ).
    • Špatná zkušenost s dovozem lednice.(poškozená , poškrábaná a problém s reklamací i když sem do předávacího protokolu uvedl že lednici dovezla firma poškrábanou a v jakosti č. 2-č.3, Objednána jakost č.1)

Obchod dobrý ale co se týče dopravy a dovozu zboží na místo určení velice špatná zkušenost s dodání zboží a s řidičem s firmy (Liebherr asi nováček neváží si dobré práce) a jeho neochotou sepisovat o poškození lednice.

Reakce obchodu Liebherr-Elektro.cz

Dobrý den Vážený zákazníku, tato informace se k nám jako prodejci dostala až tady z Heuréky. Mohu Váš poprosit o zaslání bližších informací k současnému stavu na e-mail [email protected] . Rádi bychom Vám pomohli celou situaci napravit. Vedení obchodu Liebherr-Elektro.cz