No:1

• RYCHLOST, SPOLEHLIVOST I DOBRÁ CENA.

Zájem ze strany prodávajícího "sehnat" požadované zboží, bezva cena, komunikace

bezproblémový

• velký výběr knih
    • Doba doručení je trochu delší, ale byla dodržena tak, jak bylo uvedeno při objednávce, takže dávám plus za dodržení termínu.
    • platba na dobírku

• Přišlo do stanoveného termínu

• Rychlé doručení

Všechno OK.

• Lepší ceny knih oproti jiným obchodům.
    • Žádná

Dobré ceny,rychlé dodání

• Rychlost, spolehlivost

Dříve jsem tento obchod neznala. Měli však zboží, které jsem hledala na internetu. Vyzkoušela jsem jej a jsem velmi spokojena.

+++ rychlý obchod

• Celou dobu jsem mohla sledovat, v jakém stavu objednávka je, po odeslání platby jsem byla vyrozuměna, že platba byla připsána na účet.

- možnost sledování stavu objednávky
    - informace o obdržení platby

Velka ochota ze strany obchodu a pohotova komunikace, doruceni bez problemu.

Dobrý obchod. Vše bez jakýchkoli problémů.

Vybral jsem Librum, protože v eshopu umožnili nákup na dobírku v hotovosti. Nicméně Zásilkovna dobírku penězi odmítá, jenom kartou.
    Na odběrném místě se normálně nakupuje za peníze, ale zásilku za peníze vydat odmítli.
    Jsem starší člověk, karta mi poštou ještě nepřišla, prosil bych Zásilkovnu o předvídatelné jednání a zdravý rozum, Libru pak o aktualizaci programového vybavení eshopu.

Reakce obchodu LIBRUM.CZ

Dobrý den pane Sosna,

děkujeme za zaslanou recenzi k objednávce. Velmi se omlouváme za vzniklé komplikace. Jelikož tato situace nastala z důvodu počátečního nouzového stavu a Vaše objednávka byla expedována ještě před úplnou karanténou, o změnách jsme se taktéž dozvěděli v mezičase, kdy jsme průběžně kontaktovali zákazníky. Bohužel, jste se s námi nespojil, abychom tuto situaci mohli společně vyřešit, což je nám nesmírně líto.

Za Vaše pochopení děkujeme.

S pozdravem a přáním pěkného dne,
    David Hollman

• spolehlivost

Všechno bylo v pořádku doručeno a vyřízeno. Tu knihu mají i u nás v obchodě, ale teď, když je karanténa, je prodejna zavřená.
    Knihy znám, měl jsem je pro jiná auta, než teď.

spokojenost

• knihu jsem sehnala ihned bez obcházení kamenných obchodů a byla mi brzy doručena,jsem velmi spokojena

• Velký výběr zboží
    • Skvělé ceny