• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Prodloužená záruka začíná ihned po zakoupení produktů. Což je pěkná vyčůranost od prodejce. Záruka má začínat dnem dodání zboží, vždy to tak bylo. Proto nedoporučuji tento obchod.

Reakce obchodu LGshop.cz

záruční doba, ať už standardní nebo prodloužená začíná plynout ode dne doručení (převzetí) zboží. O této skutečnosti jsme Vás informovali, nepřišel jste tedy o 2 dny prodloužené záruky.

• Komunikace žádná, dopravce volal 2 minuty předem, než přijel. Žádný výnos, nic. Pračku a poškrabanou sušičku vyhodil na chodník a odjel.
    • Po vyfocení škrábanců na sušičce LG nereaguje ani neodepisuje na e-mail! LG už kupovat nikdy nebudu!

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

Bohužel jste neměla objednanou dopravu s výnosem zboží, sušičku jsme Vám obratem vyměnili.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Smazáno na žádost jejího autora.

• LG shop nabízí při zakoupení v nějaké částce dopravu a instalaci zdarma ?! Omyl pracku a sušičku donesli, ale řekli že ji pres 60 cm dveře nedostanou. V LG shopu mi řekli, že je to možné dostat do 60 cm dveři. Nicméně jsem si to musel sám dát přes 60 cm dveře. AMATÉŘI to jsou

• Na stránkách měly slevu , kterou následně nechtěly uplatnit

Reakce obchodu LGshop.cz

Vaše objednávka byla vytvořená po ukončení slevy. Abychom Vám vyšli vstříc, nabídli jsme Vám dodatečnou slevu, kterou jste včas nevyužil.

• Prostorná
    • Vrčí, bzučí
    • Door cooling nic nedělá

Jinak ok.. ale za ty bych šel už asi do lepší

Reakce obchodu LGshop.cz

Děkujeme a těšíme se na Váš příští nákup!

• Doprava hruza kluci prijeli podle emotikonu televize ležela celem dolu v dodávce … potom doprava do podlažítelevizi položili na bok !! Hruza

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

Mrzí nás, že doručení zboží neproběhlo podle Vašich představ. Mezi naše priority patří včasné dodání zboží a kvalitní zákaznický servis.

Věříme, že zůstanete věrný značce LG a našemu obchodu a příští objednávka proběhne k Vaší plné spokojenosti.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Katastrofální úroveň komunikace prodavačky po telefonu. Okamžitě by měla být vyhozena, ta nemá v obchodě co dělat. V protikladu pán ve výdejním skladu vstřícný, ochotný, rozumný. Toho si držte.

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

Mrzí nás, že došlo k nepochopení při komunikaci s naší prodejnou.

Jsme rádi, že se nakonec vše vyřešilo k Vaší plné spokojenosti a se zakoupeným monitorem budete spokojen.

Pevně věříme, že Váš příští nákup proběhne zcela bez problémů.

LG Shop.cz

Při telefonickém rozhovoru se nebylo možné domluvit. Madam nabízela čas mezi 14 a 17 hodinou. Jasně jsem říkala, že pracuji a žiji sama, ale mezi 16:30 a 17 hodin bych stihla být doma. Doteď jsem nepochopila problém, když ona sama čas do 17 hodin uváděla. S takovými službami jsem velmi nespokojená a budu Váš přístup k zákazníkům všude náležitě prezentovat!

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

Mrzí nás způsobené komplikace s dopravou objednaného zboží.

Doporučujeme při Vaší příští objednávce zvolit jiný způsob dopravy.

S pozdravem LG Shop.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• arogantní a neslušný přístup

Zboží (lednička) bylo doručeno poškozené. Reklamace vyřízena kladně, ale zdlouhavě (což, když si starou ledničku odvezou, je celkem problém). Když se na infolinku člověk dovolá s dotazem jak to vypadá, protože nekomunikují, tak ho ještě arogantně odpálkují s tím, že co si o sobě vlastně vůbec myslí. Dost otřesná zkušenost

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

Je nám velice líto, že dopravce poškodil Vám objednané zboží. Ihned po nahlášení škody jsme expedovali novou chladničku, abyste ji obdržel co možná nejdříve.

Věříme, že se zaslanou novou chladničkou již budete zcela spokojen.

S pozdravem LG Shop.cz

• Naprostá ignorace zákazníka!

Ubchod stojí za hovno. Objednáte si zboží a obchod vám nedodá NIC,To je ůžasné.Už nikdy. jsou tady e-shopy které chtějí vydělat a ne si dělat legrai ze zákazníků.......Už nikdy tento obchod.!!!!!!!!!!!! Pustějovský

Reakce obchodu LGshop.cz

dovolte, abychom reagovali na Vaši recenzi.

Při objednání zboží jste uvedl, že požadujete výnos do patra, ale zvolil jste dopravce, který tuto službu neposkytuje. Z tohoto důvodu jsme Vás kontaktovali, abyste si vybral jiný způsob dopravy zboží. Na to jste reagoval zrušením objednávky.

S Vaší recenzí proto nesouhlasíme, LG Shop.cz

V mém případě došlo k pochybení dopravce. Jistěže se občas něco přihodí, ale ten přístup dispečera LG, kterého ta záležitost vyloženě nezajímala, pořád jen mlel cosi o tom, že je to věc dopravní firmy... odmítal se v té záležitosti angažovat, mi přišla až tragikomická.
    Už nikdy LG servis!

• Obchod dobrý
    • Rychlý
    • Používají DHL, tento dopravce je nespolehlivý, sprostý personál, neochotný

S obchodem bych byl spokojený, ale pouze kdyby louzival jiné firmy na rozvoz zboží. Nejhorší dopravce, s kterym jsem se setkal. Arogantní chování zaměstnanců na call centru si neváží zákazníků. Garantují rozvoz od 8 do 18, přitom rozvaži pouze do 14. Tim pádem nemohu být spokojen s celým obchodem.

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

Při objednání zboží máte možnost si dopravce vybrat, proto nás velice mrzí, že doručení neproběhlo podle Vašich představ. Rychlost a kvalita doručení jsou naše nejvyšší priority

S pozdravem LG Shop.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.