• Vybral jsem eshop kvůli nejnižší ceny
    • Nekomunikuje, zboží nezaslano.

Obchod nekomunikuje a zboží nezaslano.

Reakce obchodu Lezec-shop.cz

Vaše zboží jsme měli objednáno od dodavatele. Obuv dorazila ve čtvrtek odpoledne, poté co již proběhl svoz dopravce. Pátek, sobotu, neděli a pondělí jsme měli zavřeno. Dnes Vám byla obuv odeslána. Bohužel nebylo v našich silách objednávku vyřídit dříve. Tímto se omlouváme za způsobené komplikace.

Lezec-shop

• Dodané zboží odpovídá objednávce.
    • Dlouhá doba dodání zboží
    • Komunikace e-shopu je hodně špatná
    • Neodpovídající a zastaralé webové stránky e-shopu

• prislo mi jine zbozi; stejny product jina barva nez byla na webu
  • Zboží nedorazilo , obchod mlčí,

• 3 dny po objednání ticho - nikdo nebere telefony, nikdo nepíše maily. V dnešní době prvek, který by si neměl žádný obchod dovolit.

Pani me ujistila ze zbozi prijde nejpozdeji do 9.12., dodnes ho nemam a ani nemam info kdy prijde.

Po 2 dnech e-shop zjistil ze nemají skladem a místo aby objednali, objednávku zrušili.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Čepici,kterou dle e-shopu měli mít skladem,neměli,což jsem zjistil až téměř po týdnu,kdy jsem volal,co je s mou objednávkou a paní mi sdělila,že ta čepice se už nevyrábí.Na to jsem objednávku zrušil.Chápu ale vytíženost spojenou s pandemií a předvánočním šílenstvím.Stát se to může,proto obchod pro jedno nedorozumění nemohu jednoznačně odsuzovat.Jen to uvádím jako zkušenost.

you buy something on the website, it will not be sent. I send an e-mail, it does not reply. No feedback on the item

• Dlouhá dodací lhůta !

Reakce obchodu Lezec-shop.cz

Dobrý den. Omlouváme se za komplikace. Zboží bylo na stránkách uvedeno s delší dostupností.

• Zboží přišlo neúplné. Přišlo jen 100ml a 50ml co bylo součástí objednávky nepřišlo

Objednané zboží nedorazilo, s telefonickou reklamací jsem také nebyla spokojená.

Dobrý den.

Omlouváme se za komplikace, který byly způsobeny technickou chybou při zpracovaní objednávek. Při telefonickém rozhovoru jsme se zákazníkovi za toto nedopatření omluvili a budeme se snažit v budoucnu tyto chyby eliminovat.

Hezký den

www.lezec-shop.cz

• Dostala jsem jiné zboží než jsem si objednala

Objednala jsem si 2l vak s jednou hadičkou na pití a dostala jsem rozdělený vak na 1+1 litr s 2 hadičkami na pití.

Dobrý den

omlouváme se za nedopatření, chybně zaslané zboží Vám samozřejmě vyměníme.

Hezký den

lezec-shop.cz

• uvedené tabulky velikostí u úvazků v e shopu nesedí s realitou, tj. skutečnou velikostí uvedenou na samotném úvazku. objednaný úvazek na mou velikost mi byl malý...

Reakce obchodu Lezec-shop.cz

Dobrý den. Omlouváme se za chybu. Informace byla chybně zadána již na straně výrobce, následně jsme ji převzali. Po upozornění byl chybný údaj výrobcem i námi opraven. Zákaznici jsme samozřejmě nabídli vrácení a výměnu zboží. www.lezec-shop.cz

• Objednala jsem si boty ve dvou velikostech. O pár dní později mi bylo telefonicky sděleno, že ani jedna velikost již není skladem.

• Zboží bylo nabízeno aniž by si někdo ověřil, že už není k dispozici
  • Nedostupnost objednaného zboží.

• Zboží do dnešního dne nedoručeno(již asi deset dnů ob.) polovina věcí není, tel dodání až po vánocích !!!!! J. Harna

Nedoporučuji, nespolehlivý eshop...Zboží ob. v listopadu nabídka doručení po vánocích!!!!! Totální provar....J. Harna 606516757

• Zdálo se mi, že cena těchto brýlí nebyla aktualizovaná (byla levnější než u konkurence) a když se na to přišlo, tak objednávku zrušili, protože by na tom nebyl skoro žádný profit.

Reakce obchodu Lezec-shop.cz

Ahoj Koro. Omlouvám se za komplikace. Zboží se nám na eshopu objevilo omylem při aktualizaci systému a bohužel se nám to nepodařilo včas odchytit Objednávka nebyla zrušena z důvodu toho že bychom na tom nerealizovali zisk, ale protože tyto brýle už dlouhodobě neodebíráme. Tak až se potkáme ve skalách, tak to třeba můžeme dořešit. Měj se. Ota Vašek