Zboží objednáno 14.2.2024, vše bylo skladem a ještě 20.2.2024 nebylo expedováno.

Reakce obchodu LevnýTextil.cz

omlouváme se, ale v podmínkách máme doručení do 4 pracovních dnů, snažíme se expedovat většinou dříve. Na Vaši žádost jsme stornovali Vaší objednávku 3 pracovní den po objednání v den, kdy měla být expedována.

• Delší čekací doba

Reakce obchodu LevnýTextil.cz

omlouváme se za pozdější doručení, pracujeme na zrychlení doby dodání.

Děkujeme za objednávku.

• Trička byly nošené!!!

Reakce obchodu LevnýTextil.cz

všechny produkty, mimo OutletBox, jsou nové :).
    Zboží můžete bezplatně vrátit.

Děkujeme za pochopení.

Neodpovídají čísla oblečení a je předražené.

Reakce obchodu LevnýTextil.cz

mrzí nás, že Vám zboží nebylo, můžete ho zdarma vyměnit nebo vrátit: https://www.levnytextil.cz/zpet/.

• JINÉ ZBOŽÍ

objednal jsem si bavlněné trika a dostal polyester , mám alergie na umělé tkaniny

Reakce obchodu LevnýTextil.cz

pokud nechcete polyester, tak nám prosím napište e-mail a doporučíme Vám vhodný bavlněný textil.
    V objednávce máte typy produktů, u kterých je v popisu uvedeno, že polyester obsahují.

• je nutné sledovat velikosti, velikost XL odpovídá S maximálně M

Reakce obchodu LevnýTextil.cz

pokud Vám velikost nebyla, můžete zdarma vyměnit zde: https://www.levnytextil.cz/zpet/ .

Děkujeme za důvěru.

Nemohu hodnotit něco, co mi ještě nepřišlo.Vše proběhlo v pořádku, ale také nic mi nenapsali, že objednávka třeba není

Reakce obchodu LevnýTextil.cz

u Vaší objednávky jste zvolila on-line platbu, ale platba nebyla zaplacena. Pokud budete chtít objednávku opakovat, napište nám prosím e-mail.
    Děkujeme.

Udávaná velikost xl, stěží s, budu vracet zpět

Reakce obchodu LevnýTextil.cz

problém nás mrzí, vrátit můžete zde: https://www.levnytextil.cz/zpet/

• Zrušení objednávky.

• špatná kvalita
    • už bych neobjednala

Reakce obchodu LevnýTextil.cz

Vaše recenze nás mrzí, tyto mikiny za 169 Kč jsou u našich zákazníků oblíbené a mají dobré hodnocení. Pokud nejste s materiálem spokojena, můžete ho zdarma vrátit.

Adam

Doprava vše v pohodě jen špatné objednání triček jsou průhledné málo gramáže a po prvním oprani křivé švy. Na obrázku vypadá líp jak ve skutečnosti na doma odnosim.

• Levné zboží
    • Trička nebyla nijak hygienicky zabalena ani neměla žádnou vysačku, působí dojmem nošeného oblečení

Reakce obchodu LevnýTextil.cz

náš textil zabalený v plastu ve většině případů není, dostáváme ho od výrobce zabalený v kartonových krabicích a následně ho skládáme a balíme do odolných přepravních obálek k expedici zákazníkovi. Jsme rádi, že můžeme jednorázové plasty omezovat a plánujeme v tom pokračovat i do budoucna. Garantujeme Vám, že je textil nový, nenošený, dokonce nemůže být ani vyzkoušený. Veškerý textil doporučujeme před prvním použitím vyprat. Visačka je na textilu vždy, najdete jí, když obrátíte textil naruby.

Adam

Dodnes nemám zboží ani jakoukoliv informaci

Reakce obchodu LevnýTextil.cz

při platbě bankovním převodem jste nezadala variabilní symbol, platba se tedy nemohla s objednávkou spárovat. Nyní jsme to udělali ručně a objednávku odešleme.
    Děkujeme za pochopení.

Za mě nic moc, jedno body přišlo špinavé - naštěstí šlo vyprat a druhé je děravé. Neměla jsem chuť podstoupit kolečko s vracením, ale od obchodu to nepůsobí dobře. To že jsou body extrémně malinké je můj problém, měla jsem si lépe změřit - doporučuji tedy vzít větší popř. důkladně měřit.

Reakce obchodu LevnýTextil.cz

problém se zbožím nás opravdu mrzí a omlouváme se za něj. Zboží si prosím vyměňte, nebo vraťte, je to jednoduché a nezabere to moc času. Více zde: https://www.levnytextil.cz/zpet/

Děkujeme za trpělivost

• RYchlost doručení

Nevíte , co můžete očekávat za překvapení

Reakce obchodu LevnýTextil.cz

pokud nejste s některým produktem spokojen, můžete nám ho vrátit nebo vyměnit zde: https://www.levnytextil.cz/zpet/ .

Děkujeme

Nekopletní informace o zboží.

Reakce obchodu LevnýTextil.cz

o jaký produkt se jedná? Produkt můžete zdarma vrátit.

Omlouváme se za komplikace,

• přehlednost
    • kvalita = cena

Reakce obchodu LevnýTextil.cz

pokud se Vám zdála nižší kvalita některého z produktů, rádi Vám doporučíme jiný. Stačí napsat mail.

Adam

Objednal jsem si trika v barvě nová stříbrná, podle obrázku a přišli mi trika v barvě špinavé bílé. S inzerovaným trikem na internetových stránkách to nemá nic společného.

Reakce obchodu LevnýTextil.cz

za chybu v obrázku se omlouváme. Zboží můžete zdarma vyměnit nebo vrátit.

Děkujeme za nákup.

• Neznám
    • Uvádějí standardně 4 pracovní dny na vyřízení objednávky.

Objednávku jsem telefonicky zrušil, když jsem po týdnu nedostal informaci o vyřízení objednávky.

Reakce obchodu LevnýTextil.cz

je nám to líto, bohužel jsme měli jeden den zpoždění ve skladu.

Omlouváme se za komplikace.
    Adam

Popis zboží neodpovídal skutečnosti. Rovněž tak velikosti.

Reakce obchodu LevnýTextil.cz

vaše zkušenost nás trápí. Zašlete nám prosím email, pokusíme se problém vyřešit.