• Vždy jsem byla spokojená a při nákupu nad 500 Kč je poštovné zdarma, ale už je tomu dva týdny a objednávku nemám doma. Nějak se k tomu nemají. Po každé, když volám tak je obsazeno..
    • Hrozná komunikace

Nevím co si o internetových stránkách mám myslet. Vždycky relativně všechno v pořádku, ale teď? Teď nic. Pořád čekám na nějakou komunikaci, ale zatím nereagují ani na e-maily.

• levné zboží
    • Jsou pod složkou objednávky viděny osobní údaje lidí,což je docela na pováženou.
    • Dlouhé odeslání objednávky!!!!!

Objednávka před 14 dny,pouze potvrzena,jinak obchod nekomunikuje

• Na uvedené telefonní číslo se nedá dovolat,na mail obchod nereaguje.

• Doprava zdarma při určitém nákupu, sortiment

Vždy jsem byla spokojena, ale na zboží čekám 14 dní a obchod nekomunikuje, tudíž nedoporučuji.

• Zadne
    • Nelomunikuje jak ma!

Utikejte nekam jinam!

• žádná komunikace, žádný doplňkový materiál k objednanému výrobku, takže nutnost hledat jiného dodavatele,nulová komunikace po objednávce

O pár korun levnější, ale od objednávky žádná komunikace až nakonec přijdou zmatené sms od pošty. Dodavatel ale na zákazníka vůbec nereaguje od potvrzení objednávky. Příště radši zaplatím třeba více u jiného obchodníka, ale budu vědět, jak se moje objednávka vyřizuje. Nakonec jsem našel dodvatele i s náhradními"díly" a byl ještě levnější.
    Obal pomačkaný, naštěstí neporušený výrobek.
    Žádný přiložený dokument k tomu a hrůzně omotaná lepící paskou krabice tak, že bylo jasné, že deformace nebyla zapříčiněna dopravou, ale balením.
    Faktura žádná, komunikace po dodávce taky ne, jen mail o zhodnocení ochodu.
    Nakupujte jinde!

• Veškeré objednané zboží bylo podle údajů uvedených na stránkách obchodu skladem, po týdnu nic nedošlo, urgovala jsem telefonicky, řekli mi, že zboží nemají. Sami mi to vědět nedali. Nedoporučuji :-(

Nedoporučuji.

Do obchodu jsem volala a řekli mi že druhý den ho budu mít a stále nic už je to přes týden. Nevim co se děje a volat tam už nebudu.

• Cena - až podezřele nízká
    • Přepravka na kočku - domnívala jsem se, že na tom nelze nic zkazit
    • Dodávka neobsahovala žádný doklad, ani e-mailem, jen potvrzení objednávky
    • Telefon nedostupný nebo obsazený, e-mail bez reakce
    • Centrála společnosti PetCenter CZ telefon přepojuje asi nikam ...
    • Žádná informace o odeslání zboží, až od pošty

• Pokud by zboží bylo skladem jak deklarovaly stránky je o proti konkurenci levnější.
    • Zboží skladem ,skladem není ačkoli se objednávka tvářila jako ,že zboží je připraveno k expedici .Teprve po mém telefonické urgenci po 4 dnech mě bylo zděleno ,že zboží není a nebude.Zkusil jsem objednat po třech dnech stejnou položku s menší gramáží opět skladem a výsledek stejný není -nebude. Druhý den mě přišel email s jakousi omluvou,ale to mě tejden čekání na zboží nevrátí.

Pro absolutní langsam systém nedoporučuji.Možná to byla jen shoda náhod ,ale z mé strany už nikdy v tomto obchodě nebudu objednávat.

• Bylo mi odesláno jiné zboží než jsem si objednal. Nemám čas ani chuť řešit výměnu.

Nic moc stačí si přečíst názory ostatních.

• dopravce

• Dodává špinavé zboží.

Polštář do pelíšku dorazil špinavý. Od hlíny a vypadal jako používaný. Dorazila špatná velikost, ale vzhledem k nízké ceně a ceně co bych zaplatila za poštovné jsem ho vyhodila.

• přehledné stránky
    • dobré ceny
    • absolutní nezájem o zákazníka

Zboží jsem objednala, obratem zaplatila a pak jen čekala...když se po týdnu stále zobrazovalo jako nezaplacené, psala jsem email, na který nikdo ovšem nereagoval, telefon na stránkách byl nedostupný, až paní na recepci centrály měla zájem se mnou cokoliv řešit a slíbila, že bude "lidi z eshopu" informovat. Zaplaťpánbůh za ní. Nutno říct, že se poté opravdu ozvali, s omluvou, že je vše vyprodané a peníze obratem vrátili...
    Pro mě ovšem neuvěřitelná ignorace zákazníka, kdybych nezavolala, nevím, kdy by se uráčili mě kontaktovat.

• Nedodržení termínu dodávky bez omluvy.
    • Návod k montáži z poloviny nečitelný!!!!!!!!
    • Kontroluje někdo odpovědný, jaký materiál se k dodávce přikládá???

Prosím raději nepřikládejte k dodávce žádné návody, než ty lajdácky okopírované, je to pohrdání zákazníkem.

• Je levný.
    • Špatná komunikace.

Klec mi byla zaslána asi po týdnu, bez jakéhokoliv sdělení o expedici. Neodpovídala popisu na stránkách obchodu (měla mít nerezovou mříž a jinou barvu)-byla modrá s bíle lakovanou mříží a prasklou plastovou vaničkou. Na dotaz na reklamaci zboží, mi bylo cca po čtyřech dnech sděleno, že se mám obrátit do dvou pracovních dnů na Poštu. Tenhle obchod již nikdy více. Raději si připlatit a zboží koupit osobně v obchodě, nebo si lépe přečíst recenze.

• žadné
    • dlouhé dodací lhůty

nespolehluvé

• -
    • žádná komunikace se zákazníkem,jen při odeslání zásilky vygenerován email,že zásilka byla přijata a o jejím dalším osudu budu informována,ale nic se nedělo

• Dobrá cena.
    • Komunikace se zákazníky.

Jedna objednaná položka nedorazila. Zbytek byl poškozen a krmivo se sypalo z obalů. Na můj email nikdo 3 dny nereagoval, tak jsem volal na kontaktní linku, kde mi drze sdělili, že odpovídali. Objednané zboží prý není skladem (i když na webu je stále 5+ kusů skladem).

Domluvili jsme se, že mne z obchodu kontaktují po obdržení nových kusů (měly dorazit v pátek, stále se nikdo neozval).