Zaslali mi zásilku pro jiného zákazníka. Když jsem dnes konečně dostala mnou již zaplacené správné zboží přišla mi v e mailu pokuta 200,- za nevyzvednutý balík! A to jsem jim ještě v dobré víře jejich chybou zaslané nesprávné zboží vrátila na vlastní náklady. Chyba se může stát každému, ale ta pokuta - tam je to zmatek na zmatek. Katastrofa! Už nikdy více!!!

• Zbozi prislo pozde, jine a jeste ponicene! Fakt parada. A jeste to mam ohodnotit? Takze hodnotim...kompletne na hovno! Diky za optani

Pošlou klidně náhradu, když už nemají požadované zboží.

Reakce obchodu LevnyLek.cz

Dobrý den, opravdu nemůžeme za to, že výrobce má nový přebal a zboží vypadá jinak než na obrázku.
    Zboží bylo stejné, ale v jiném obalu.

• Mnou vybrane zbozi nedoslo. Zaslali neco jineho, takze velke zklamani.

Reakce obchodu LevnyLek.cz

Velmi mě mrzí Vaše reakce, ale jak jsem Vám vysvětlil v e-mailu nabízíme 13000 položek a fotografie přebíráme od jiného dodavatele, tudíž fotografie jsou pouze orientační a není v lidských silách kontrolovat jestli se trochu neliší, pokud jste chtěla přesně ten motiv na lékárničce mohla jste napsat do poznámky, "pouze tento motiv" a operátorka skladu by se na to podívala.

Zdravím
    František Koupil

• Rychlá doprava
    • Přišlo mi jiné zboží, než jsem si objednal, místo lékárničky : Autolékárnička textil vyhl.č.341/2014 Steriwund, mi přišla obyčejná česká lékárnička v červeném obalu - místo Steriwund - oranžová !!!

Nebudu už nic u nich kupovat !!!

Reakce obchodu LevnyLek.cz

Dobrý den, velice nás mrzí Vaše špatná zkušenost.
    Zaslali jsme zboží, které jste si objednal, jelikož nabízíme cca 13000 výrobků, nemáme šanci se dívat na obrázky, který mají pouze informativní charakter a v popisu je popsaný výrobek. Pokud jste chtěl oranžovou, mohl jste zaslat požadavek v poznámce a pokusili bychom Vám vyhovět.