Za 10 dnů od objednávky zboží nebylo doručeno

Reakce obchodu LevnyLek.cz

Dobrý den, byl Vám odeslán mail, že platba kartou neproběhla a jak zboží chcete zaslat.

Zkontrolujte si prosím spam.

Objednal jsem si arterin cholesterol ale poslali jste mi arterin na srdce.

Reakce obchodu LevnyLek.cz

chybu může udělat každý a následně po reklamaci jsme Vám poslali správný arterin a arterin na srdce jsme Vám jako omluvu nechali.

Mají v eshopu zboží uvedené skladem, přitom ho skladem nemají a po objednani ho nedokážou zajistit.

Reakce obchodu LevnyLek.cz

Bohužel během noci nám přišlo cca 500 objednávek na Jodid a bohužel tolik zboží jsme již neměli skladem.
    Velice nás to mrzí, ale takové množství nemá ani náš dodavatel.

Po nekolila tydnech zasilka vubec neprisla, na email nereaguji....nedoporucuji

Věřím, že další objednávky již budou v pořádku.

• Zbozi uvadeli jako skladem a az na muj dotaz napsali,zbozi neni v prvni zprave bez pozdravu. Az teprve v druhem e-mailu vedeli,ze je slusne napsat dobry den.

Reakce obchodu LevnyLek.cz

Dobrý den, dovolte abych se ohradil, díval jsem se na kompletní mailovou komunikaci kolegyně a vždy tam byl uveden pozdrav.

Věřím, že další objednávky již budou v pořádku.

Po potvrzení objednávky z eshopu mi následující den přišla zpráva, že zboží není skladem a bude až za měsíc! Nicméně počkali, až objednávku zaplatím!

Velice nás to mrzí, ale takové množství nemá ani náš dodavatel.
    Platbu jsme Vám obratem vrátili zpět.

Věřím, že další objednávky již budou v pořádku.

• Zboží nabízené coby skladem vůbec nemají a ani nevědí kdy bude a jestli vůbec bude.

Nedoporučuji, klamou.

Věřím, že další objednávky již budou v pořádku.

Nebyl jsem informován že doplňek nemají nebo copak se stalo. Už ani neočekávám žádnou odpověď doplňek už nechci.

Reakce obchodu LevnyLek.cz

Pokud zboží již nemáme skladem, ihned informujeme kdy zboží bude, případně navrhujeme náhradu.
    Pokud Vám zpráva nepřišla, zřejmě Vám skočila do spamu.
    Věřím, že další nákup již bude v pořádku
    František Koupil

Dobrá cena ale doprava bída - do dnešního dne nedorazila.

Reakce obchodu LevnyLek.cz

Dobrý den, bohužel za dopravce nemůžeme.
    V dnešní době je to sázka do loterie.

Věřím, že příští nákup bude bez problémů.

Potvrzení objednávky proběhlo s poznámkou, pokud nepřevezmu objednávku, kolik zaplatím pokutu a částka bude vymáhána třetí stranou. Žádné oslovení, žádná vstřícnost. S takto nevlídným jednáním jsem se ještě nesetkala. První a poslední objednávka u tohoto dodavatele. Není jediný.

Reakce obchodu LevnyLek.cz

Je mi líto Vaší reakce, v mailu je poděkování za objednávku a máte pravdu je tam i upozornění na cenu nepřevzetí objednávky.
    Mám za to, že je potřeba upozornit hned na začátku, aby zákazník věděl, že tato sankce hrozí a případně stornoval objednávku než mu jí odešleme, málokdo si čte obchodní podmínky.
    Cena přepravy je čím dal větší, abychom nemuseli tyto náklady připočítávat do ceny, museli jsme přejít k tomuto účtování.
    Děkuji za pochopení
    František Koupil

Na webu mají červené klysterovací balonky asi Italská výroba s kaučuku a posílají zelené s Polska tvrdé (ze špenátu) -)

Reakce obchodu LevnyLek.cz

Obrázek je vždy pouze orientační,(je to u obrázku napsané), protože foto přebíráme od dodavatelů.
    V popisu je vždy napsán výrobce a materiál ze kterého je výrobek vyroben.

Věřím, že při dalším nákupu budete spokojen.

• Prodávají zboží které nemají skladem

Nedoporučuji

Reakce obchodu LevnyLek.cz

Dobrý den, zboží máme skladem, ale jelikož jsme maloobchod 100 krabic rukavic skladem nemáme.
    Měli jsme pouze 6 ks a zbytek bychom museli doobjednat.

S přáním krásného dne
    František Koupil

• Objednávka potvrzena, následně zrušena. Bez omluvy, bez náhrady, jen konstatování: "Objednávka stornována".
    • Příště si objednám raději jinde.

NEDOPORUČUJI !!!

Reakce obchodu LevnyLek.cz

Dobrý den, není pravda, že byla bez předchozího upozornění stornována. Objednávka Vám byla stornována, z důvodu nedostatku zboží. Stává se to velmi zřídka, ale na tuto skutečnost, jsme Vás informovali, následným způsobem.
    Pracovnice Vám zkoušela telefonovat, ale nezvedal jste telefon. Napsala, Vám e-mail, ale bez Vaši odpovědi.

Věřím, že příští objednávce budete spokojen
    František Koupil

rouška je zvenku i vevnitř celá z polyesteru, což je nepříjemné na obličeji

Reakce obchodu LevnyLek.cz

Dobrý den, pokud jste si vybral roušku z polyesteru, tak jste nemohl čekat roušku z bavlny.
    Je mi líto, že máte špatnou zkušenost s výrobkem, ale tady se píšou recenze na obchod nikoliv na výrobky, který jste si vybral.

František Koupil

Bez komunikace, naštěstí jsem zboží neplatila dopředu.

Reakce obchodu LevnyLek.cz

Dobrý den, vzhledem k situaci, která v ČR panuje bylo na našem webu upozornění, že zpracování objednávek může trvat až týden, protože musíme rozdělit pracovníky do několika týmů, aby se nepotkávali.
    I kdybyste objednávku zaplatila a zboží nebylo dodán, platba by Vám byla vrácena na Váš bankovní účet.
    Celý den funguje informační linka, která by Vám okamžitě odpověděla na veškeré Vaše otázky.

Věřím, že při další objednávce již budete spokojena.
    František Koupil

Zásilka je ve stavu objednané 23.12.2019. Dnes je 2.1.2020 a zatím žádné informace o stavu zásilky.

Reakce obchodu LevnyLek.cz

Dobrý den, mrzí mě že jste čekal tak dlouho, standartně objednávky zasíláme do 48. h od objednání, ale v mezi svátky jsme objednávky pouze přijímali a na stránkách bylo uvedeno, že "objednávky vytvořené po 20.12.2019 budou expedovány 4.1.2020", tato informace Vám přišla i e-mailem po vytvoření objednávky, abyste mohl případně objednávku stornovat a objednat si zboží jinde.

Věřím, že při příští objednávce budete spokojen.
    František Koupil

Dlouho to trvalo, nakonec poslali sami od sebe storno mojí objednávky a asi za dva dny to stejně poslali, tedy zmatek, nad zmatek a ještě to přišlo v roztržené krabici....

Reakce obchodu LevnyLek.cz

Kolegyně špatně odklikla status objednávky a obratem Vám volala, "že se pouze překlilka", tento status storna tam byl 4 min, nechápu Vaší reakci a mrzí mě.

Ke krabici se vyjadřovat nemohu, protože jsem jí neviděl, ale od nás zboží odchází v nové krabici.

Věřím, že při příští objednávce budete spokojen.

Spatné zabalena zásilka.

Reakce obchodu LevnyLek.cz

Jelikož zásilka obsahovala gázu a obvaz je zbytečné tohle zboží balit do bublin, protože zásilka je sama o sobě nerozbitná.

Nemáme zpětnou vazbu, že by zásilka přišla poškozená.

• Příliš dlouhá doba dodání

Reakce obchodu LevnyLek.cz

Standardně zboží expedujeme do 24. pracovních hodin od objednání. Pokud tam je delší doba dodání jste informována, o problému. Byl jste informován následující den a sděleno, kdy zboží v potřebném množství bude na skladě.

František Koupil

• Objednané zboží se neshoduje s dodaným

Dostala jsem jiné typy koktejlů, než jsem si objednala. Po několika urgencích obchod nijak chybu nevyřešil. Z korespondence vyplynulo, že vůbec neví co mají na e-shopu a co ve skladu a je jim celkem jedno, zda se objednané zboží shoduje s dodaným. Never more.

Reakce obchodu LevnyLek.cz

Dobrý den, je nám líto vaší reakce, ale musím trvat na tom, že koktejl jste dostala přesně ten který jste si objednala, ale bohužel výrobce poskytuje pouze jediný obrázek, který je pouze ilustrativní. Kdybyste si přečetla popis tak je přesný. Tento obrázek je u Všech e-shopů stejný a nevíme jak to máme vyřešit. Nabízíme cca 13000 produktů a není v lidských silách kontrolovat jestli se obrázek shoduje se skutečností.