• Levné ceny

Objednala jsem si oby.stenu,kde bylo napsano u ni dodani dva az tri tydny dodání.když jsem psala,ze uběhlo 14dni a nikdo se mi neoziva,bylo mi zdeleno az za 35 dni a když jsem najela znovu na obyv.stěnu,bylo tam dokonce napsane,dodani do 10prac.dnů.po dalsim týdnu bylo u ni uz napsano 35dni.objednavku jsem zrusila kvůli dlouhe čekací doby.pravda je,ze informace od pani jsem vzdy dostala brzo a ochotně.

• Velice milá komunikace. Bleskové zaslání zboží děkuji

S nákupem jsem byla spokojená. Objednala jsem dětskou šatní skříň a přišla v termínu,skříň byla v pořádku a vypadá skvěle :-) budu si ještě přiobjednávat další skříňky s této série.

• Špatná komunikace,neustále oddalování zboží

• komunikace, kdy nábytek dorazí, super
    • levný nábytek
    • nevadilo mi čekat 4. týdny, obchod na to upozorňuje a dává průběžně vědět
    • skříňka byla na vnitřní desce hodně poškrábaná, drobné oděrky na různých místech ( nereklamovala jsem, neboť máme skříňku na tmavém místě)
    • nízká kvalita, ale tomu odpovídá i nízká cena

Poprvé jsem objednávala nábytek přes internet a vím, že si jej raději budu kupovat osobně.

• dodací lhůta

Byl to můj první nákup a určitě poslední. Zboží stále ještě nedorazilo.
    Maximální dodací lhůta byla psaná 5 týdnů,když jsem se informala jak vypada moje objednávka,bylo mi sděleno že by měla dorazila další týden, což už bude 6 týden. Obchůdek má hezké webové stánky ale dodací lhůta katastrofa.

• dobré ceny, nabídka zboží bohatá, přehledné stránky
    • o žádné nevím

veliká spokojenost

• Velmi vstřícné a příjemné jednání.

Doporučuji!

• nízké ceny a rychlé dodání
    • -

Nadmíru spokojená i s dopravou. Ikdyž přijel polský řidič domluvili jsme se a byl ochotný...

Není v nabídce doručení až do bytu. Lze se na něm sice domluvit za ,,dohodnutou'' částku bokem ale to by nejdřív musel být nábytek doručen..
    Po 5ti týdnech kdy se nikdo neozývá jak to s objednávkou vypada nebo jestli ji ještě raci doručit, posílám e-mail s dotazem jak na tom má objednávka je..Odpověď ani po několika dnech žádna!
    Vzhledem k tomu,že na se jednalo o dětský pokojíček,který bych ráda stihla před porodem složit, budu objednávat jinde kde mi aspoň jasné řeknou KDY nábytek doručí.

Reakce obchodu levny-obyvak.cz

děkujeme za Vaši recenzi.

Avšak každá mince má dvě strany a proto bychom přidali náš názor. Tento eshop standartně nenabízí službu výnosu či složení nábytku. Chtěli jsme paní pomoci a zajistili jsme externí službu pro vynesení a tím se protáhla doba doručení nábytku, proto tedy domluva ,,dohodnutou" částkou, jak píše paní. Celý tento proces se bohužel tímto protáhl, a to z důvodu nestandartního řešení doručení naší objednávky. Za prodloužení lhůty se velice omlouváme.

• Žádné
    • Neochotu řešit problémy.

Už nikdy si u Vás nic nekoupím.

Reakce obchodu levny-obyvak.cz

Paní bylo nabídnuto nespočet možností, jak vyřešit situaci (vrácení produktu, výměna za bezvadný kus), bohužel zášť zaslepila veškerou komunikaci s obchodem a nebylo možné racionálně ze strany zákaznice problém vyřešit, bohužel komunikace ze strany zákaznice byla ukončena a problém nedořešen.

• Zboží dorazilo ale v krabici chyběli části pro sestavení..

Reakce obchodu levny-obyvak.cz

Děkujeme za připomínku Bohužel bylo zapomenuto přibalit do krabice hák pro zavěšení zrcadla. Paní byl zaslán dodatečně poštou. Tímto se omlouváme za nekompletní zásilku.

• - doprava

Jelikož zboží bylo dovezeno přímo z Polska, řidič byl Polák a domluva s ním byla hrozná. Vysvětlovat mu něco po telefonu bylo opravdu parádní. Jeho navigace prý nemůže najít uvedenou adresu, tak jsem mu musel jet naproti.
    - 1 sololitová zadní deska nočního stolu nalomená
    - tyč na zavěšení do šatní skříně mírně odřená

• Nemusím nikam jezdit.
    • Nevím o žádných.

Pokud nechcete nikde jezdit a stát v frontách, tak tento nákup je ideální

nemam co bych vytkla jsem spokojena doporucuji

• Nevim o zadnych

• nic jsem neřešil...
    • pouze jsem objednal a do 14ti dnu jsem měl řidiče se zbožím přímo před vchodem domu...
    • včas mě samozřejmě informoval
    • o ničem nevím...

Rychlé a příjemné jednání, Paní volala asi 3 dny předem, kdy nábytek dorazí a potom řidič informoval půl hodiny předem...
    Takže z mé strany spokojenost a doporučuji...

• dobrá komunikace
    • nevím