• Dlouhá doba doručení

Shop udával zboží skladem,po dvou dnech mi přišla zpráva,že se zásilka bude balit,balilo se tři dny a dnes se čeká na dopravce,jestli to půjde tímto tempem,tak bych mohl mít zboží doma za 14 dnů od objednání.

• Levné stavebniny jsou vytrvalé, původně jsem hodnocení nechtěl psát vůbec, ale neustále mně obtěžují se žádostí o hodnocení. Mizérie, týden po objednání mi přišlo oznámení, že zboží bude naskladněno za týden, takové služby ať si obchod strčí za klobouk.

• Při vyzvednutí jsem zjistil, že zboží je odporně zaprášené a okapové svody promáčklé, tak jsem to vše vrátil.
  • Zboží jsem objednal s platbou předem. Po objednání přišla zpráva, že se objednávka chystá a brzy mi přijde faktura k zaplacení. Poté bude teprve zboží odesláno. Po šesti dnech čekání zatím faktura nepřišla.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Objednávali jsme, protože měli označeno "skladem". Dodání se každým dnem protahovalo a komunikace byla velmi špatná. Dovolat se prakticky nemožné a odpovědi na e-maily chodily velmi sporadicky. Nedoporučujeme.

Reakce obchodu LevneStavebniny.cz

velice nás mrzí tato vzniklá situace.
    Pokud bychom se Vám mohli jakkoliv revanžovat , rádi budeme nápomocni.
    Omlouváme se za komplikace.

Hana

• Po objednávce(2x) v e shopu jsem zvolila cestu převodu z bankovního účtu. dostala mail, kde nebyl uvedeno číslo účtu shopu. Přišlo mi to divné a radši jsem to zrušila.

Reakce obchodu LevneStavebniny.cz

děkujeme za informaci od Vás .
    Situaci prověříme.

Hana

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora.

• poměrně výhodná cena
    • doprava zdarma
    • špatně vytvořené internetové stránky ve vazbě na zásoby ve skladu, zboží při objednávání je ihned k odběru, ale po cca 3 dnech dostanete zprávu, že objednáno máte více, než jsou schopní dodat a čekáte min. 3-4 týdny
    • pokud platíte při objednání děláte zásadní chybu
    • pokud máte na objednaný materiál nasmlouvané řemeslníky v krátké době po objednání na netu, nedoporučuji objednávat u tohoto prodejce, můžete se dočkat zklamání s dobou dodání a následně i s vyhotovením od řemeslníků

V žádném případě neplaťte objednávku předem, ale připlaťte si raději za dobírku, když na uvedený materiál nespěcháte. Pokud potřebujete materiál dodat během pár dní, volte raději jiného prodejce.

• Levne věci
    • Minimalni komunikace
    • Dlouha dodaci lhuta, pokud vubec objednavka dorazi!

Verim ze výrobky budou v dobre kvalitě ale obchod me zklamal. Objednal jsem si zboží skladem a v den kdy jsem cekal ze zásilku odešlou mi bylo řečeno ze zboží neni skladem a mam cekat tyden nez naskladni. To me stalo zbytecne tri dny. Hned jsem objednal jinde a za dva dny jsem mel doma. Takze selhal lidsky faktor a jeste mi pošlete mail at ohodnotim nakup. E-shop vypada fajn ale ti kdo tam pracuji by meli dbát na dostatek zboží a aktualizace na stránkách.

Reakce obchodu LevneStavebniny.cz

děkujeme za Vaši recenzi. A upozornění.
    Velice nás mrzí, že došlo k této komunikační chybě na naší straně.
    Příjměte, prosím ,naši omluvu pracujeme na odstranění nedostatků.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Po zavolání proč zásilka stále nedorazila, byla paní ochotná, ale to můj problém stejně nevyřešilo.
    • Zasilka zabalena řádně
    • vše bylo skladem i tak to trvalo téměř 14 dní
    • špatná informovanost

Ceny dobré, jednání se zákazníkem na lince také, ale to že se stal nějaký problém a že dodání se protáhne nikomu sami neřeknou.

Reakce obchodu LevneStavebniny.cz

velice děkujeme za Vaše hodnocení našeho e-shopu.
    Jsme moc rádi za podněty. Vše prověříme z jakého důvodu jste nebyl informován.
    Toto nedorozumění nás velice mrzí a omlouváme se za komplikace tímto způsobené.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

objednal jsem jiné zboží, než uvádíte, objednávka byla zprvu potvrzena i s dodávkou, druhý den jsem se telef. dozvěděl, že zboží není na skladě a byla stornována

Dobrý den, pane Václavíku,

velice nás mrzí Vaše hodnocení, přestože jsme Vám jasně prokázali, že evidujeme pouze objednávku na zboží, u kterého tvrdíte, že jste si neobjednal. Následně jsme Vás kontaktovali s nabídkou možných alternativ zboží, které jste odmítl.
    Pokud se z naší strany stalo nějaké pochybení, omlouváme se za něj.

Tým LevneStavebniny.cz

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora.