• i přes zvýšenou poptávku v době karnevalů přišla objednávka včas, zboží dobré kvality, za mě super

• prodává co nemá
    • v nabídce je stále to co nemají

Obchod mi zrušil objednávku, protože prý je kostým dlouhodobě nedostupný. Ale stále ho mají v nabídce eshopu skladem?!

Reakce obchodu Levné Ptákoviny

Dobrý den. V nabidce jej máme, to je pravda, ale nabízíme jinou velikost, než tu, co jste si vybrala. Nashledanou.

• Doručená objednávka nebyla kompletni
    • Obchod neupozornil, že zasílá nekompletní objednávku

Reakce obchodu Levné Ptákoviny

Dobrý den. My jsme Vám ale psali, že objednávka nebude kompletní. Je možné, že email Vám spadl do spamu. Hezký den. Nashledanou.

Zboží skladem nedorazilo ještě za 8 dní. Slibovali že zítra pošlou a nic, pak slibovali že to prověří a nic.
    A je po maškarním.

Reakce obchodu Levné Ptákoviny

Dobrý den. Jak jsme měli uvedeno v tu dobu na eshopu, docházelo vinou dodavatele ke zpoždění expedice. Přesto se Vám ještě jednou omlouváme. Nashledanou.

• Rychlé odpovědi na dotazy.
    • Vstřícná bezkonfliktní majitelka ochotná vyhovět.

• Poslali mi úplně jiná andělská křídla, než která jsem si objednala a zaplatila. Na reklamaci zatím nikdo nereagoval (tři dny).

Jsem velmi zklamaná.

Reakce obchodu Levné Ptákoviny

Dobrý den. Za chybu se Vám samozřejmě omlouváme, mrzí nás to. Křídla vyměníme. Jen Vás žádáme o ztrpení, již od 15.12.2022 je na obchodě uvedena dovolená. Nashledanou.

Rychlost dodání, pěkné zboží.

Pěkné zboží, velký výběr.

• 1.12. Jsem si objednala kostým s dodáním do dvou dnů. Dnes je 8.12. A kostým stále nemám.

Reakce obchodu Levné Ptákoviny

Dobrý den. Velmi se omlouváme, DPD pozdrželo dodání zásilky o den na depu. Nezlobte se. Dnes již bude expedován, pokud je to pozdě, prosím nepřijímejte ji. Jako kompenzaci Vám nabízíme na příští objednávku slevu dvacet procent a neúčtování poštovného. Nashledanou. Hezký den.

Rychlost.

Rychlost ,hezké zboží.

Drobný omyl v naplnění objednávky, ale v rychlosti vyřešeno

Dárek pro vnučku, doručeno rychle a v pořádku, velká radost

vše proběhlo standartní a očekávanou cestou
    oproti jiným obchodům nebudete zasypáni emaily o každém krůčku celého obchodu

rychlost, cena, doporučuji

V podmínkách dodací lhůty, obchodník uvádí, že do dvou dní jsou schopni balík dovézt, že i třeba v sobotu a když objednávka příjde do 12h - zasílají ještě ten den. Bohužel to není pravda - spoléhala jsem na tyto informace a díky tomu mé děti málem přišli o párty ( na poslední chvíli v neděli jsme sháněli jinou alternativu). Tedy vyhozené peníze jak za kostýmy, které jsou nyní k ničemu tak za poštovné!!!! Zboží jsem objednala a zaplatila online cca v 7h ráno v úterý a kostýmy přišly až následující pondělí......

Reakce obchodu Levné Ptákoviny

Dobrý den. Děkujeme Vám za recenzi. Upřesníme ale informace, které uvádíte. V obchodních podmínkách máme tuto možnost dodání, ale rovněž tam máme informaci, že je třeba takový termín s námi zkonzultovat, což jste neudělala a my bychom Vám jej ani nemohli potvrdit. Počet objednávek byl extrémní a nebylo možné toto zajistit. Hezký den.

• velký výběr kostýmů a doplňků
    • nízké ceny
    • objednávka vyřízená na druhý den (počet dnů dodání byl delší jen kvůli státnímu svátku, obchod ji odeslal bez průtahů)
    • spolehlivý obchod

• Nádherné šaty, rychlé dodání

• Rychlé dodání+dobře zabaleno

• Skvělá komunikace! Rychlé doručení na přání!

Velmi spokojen