• bezproblémové vyřízení objednávky

první a dobrá

Bezproblémový nákup, bleskově doručeno - doporučuji :-)

• Neodpovídají na email.

Objednala jsem si elfské uši ale přišli mi ve stavu kdy jedno z uší nejde použít. Chci je reklamovat, ale na email nereagují.

Reakce obchodu Levné Ptákoviny

Dobrý den. Na email jsme reagovali, nabídli možnosti jak zboží vrátit.

Rychle vyrizeni objesnavky a doruceni,vyhodna cena.

Vse bylo ok

• Velmi povedený a pěkný kostým

Ochota, vstřícnost, perfektní zboží, které něco vydrží. Naprostá spokojenost.

• S obchodem dobra komunikace, ale nikoliv s dopravce. Zbozi dovezl ale nemel pri platbe 1000 kc 400kc zpet.kuryr odjel bez jakekoliv dalsi informace. Netusim zda zbozi dostanu.

Reakce obchodu Levné Ptákoviny

Dobrý den. Děkujeme, ale musíme se ohradit proti tomuto hodnocení. Nemáme absolutně žádný vliv na to, zda řidič veze dostatečně rozměněno na drobnější peníze či nikoliv.

Vůbec žádná komunikace. Člověk neví kdy zboží bude posláno a doručeno!

Reakce obchodu Levné Ptákoviny

Dobrý den. Se zákazníky se snažíme komunikovat okamžitě. Uveďte prosím konkrétní důvod, co nebylo zkonzultováno. Děkujeme. Hezký den.

Dobrá komunikace,oznámení o prodlevě v dodání bylo seriozní.Zboží došlo včas,měla jsem ještě časovou rezervu.

• rychlost a spolehlivost

na můj dotaz jsem dostal okamžitě odpověď a dobrou radu

• dobrý nabídka zboží
    • dlouhá doba dodání ( DPD )

• rychlost vyřízení

• i přes zvýšenou poptávku v době karnevalů přišla objednávka včas, zboží dobré kvality, za mě super

• prodává co nemá
    • v nabídce je stále to co nemají

Obchod mi zrušil objednávku, protože prý je kostým dlouhodobě nedostupný. Ale stále ho mají v nabídce eshopu skladem?!

Reakce obchodu Levné Ptákoviny

Dobrý den. V nabidce jej máme, to je pravda, ale nabízíme jinou velikost, než tu, co jste si vybrala. Nashledanou.

• Doručená objednávka nebyla kompletni
    • Obchod neupozornil, že zasílá nekompletní objednávku

Reakce obchodu Levné Ptákoviny

Dobrý den. My jsme Vám ale psali, že objednávka nebude kompletní. Je možné, že email Vám spadl do spamu. Hezký den. Nashledanou.

Zboží skladem nedorazilo ještě za 8 dní. Slibovali že zítra pošlou a nic, pak slibovali že to prověří a nic.
    A je po maškarním.

Reakce obchodu Levné Ptákoviny

Dobrý den. Jak jsme měli uvedeno v tu dobu na eshopu, docházelo vinou dodavatele ke zpoždění expedice. Přesto se Vám ještě jednou omlouváme. Nashledanou.

• Rychlé odpovědi na dotazy.
    • Vstřícná bezkonfliktní majitelka ochotná vyhovět.

• Poslali mi úplně jiná andělská křídla, než která jsem si objednala a zaplatila. Na reklamaci zatím nikdo nereagoval (tři dny).

Jsem velmi zklamaná.

Reakce obchodu Levné Ptákoviny

Dobrý den. Za chybu se Vám samozřejmě omlouváme, mrzí nás to. Křídla vyměníme. Jen Vás žádáme o ztrpení, již od 15.12.2022 je na obchodě uvedena dovolená. Nashledanou.