• Levná cena
    • Zboží neodpovída popisu.

Bylo uvedeno v popisu "Pásek z pravé kůže s kovovou sponou",tak pasek je z koženky.

Vyšlo najevo, že tzv kožené pásky nejsou kožené.

Úplně jiný odstin šedé??? Spíš je do hnědá...

• Dobrá cena / výkon
    • Dražší poštovné
    • Velikosti uváděné na výrobcích a v obchodu neodpovídají realitě.

Zakoupil jsem konkrétně dvě balení ROTA Pánské zdravotní bavlněné ponožky bar 3 páry Velikost: 43 - 46, kdy velikost reálně odpovídá max. 42 - 43. Druhé mnou zakoupené zboží - PESAIL Pánské zdravotní bavlněné ponožky černé Velikost: 44- 47 odpovídá popisu a tyto dva páry budu moci nosit. Výsledkem je, že z celkem osmi párů mohu nosit dva, tudíž velmi drahý nákup.

Velikost nebyla správná na vysavačce 7xl ale na prádle 5xl zboží neodpovídalo velikosti

• Objednávat zboží tak o dvě čísla větší než kupujete normálně. Některé části špatně šité

Nic nepřišlo ani žádná komunikace,byl to omyl.

Dobrý den paní K.
    kvůli Vaší objednávce, respektive potřeby změny způsobu doručení jsme Vám třikrát volali a zaslali email, Telefon nikdo nezvedl a ani na email nikdo neodpověděl.

Tým LN

• Nedoručené náušnice
    • spolehlivost
    • vlastnostiponožekm neodpovídají popisu
    • jsou velmi svírají, , nehodí se na doporučené použití

Ponožky velmi dobré a levné, ale nesplňují popisované mvlastnost-lem je velmi svírsjící

• Dlouho se čeká na zboží,špatná komunikace.

Zboží ani za týden nepřišlo.s prodejcem špatná komunikace.Nedoporučuji.

Objednáno středa: ve 20:13
    Platba připsána ve čtvrtek 12:24
    Předáno přepravci v pátek : 2021-07-02 12:19:04 (do 24 h po zaplacení)
    bohužel následují 4 dny, kdy je sobota a neděle a dva dny státního svátku, kdy je všude zavřeno.
    L.

Přišla zcela jiná deka a obchod nekomunikuje od 22.3.2021

Dobrý den paní Irino,
    omyl jsme uznali a zaslali jsme Vám reklamačního asistenta, a vysvětlili, že hned jak nám tu špatnou deku nezašlete zpět, tak Vám pošleme novou. Doposud nám nebyla bohužel doručena :(
    LN

• Velikosti zboží vůbec neodpovídají skutečnosti

Reakce obchodu Levnější nenajdete

Dobrý den, které zboží neodpovídalo velikostí skutečnosti uvedenou na našich stránkách?

Nízká cena
    - velikost neodpovídala ale nechám svojí dceři.3xl odpovídá velikosti L
    A velikost Xl odpovídá velikosti S/M

Reakce obchodu Levnější nenajdete

protože označení XL a pod nemá oporu v technických normách, značí si to každý výrobce podle sebe a proto máme u každého takového výrobku popsané rozměry, pak si podle rozměru, můžete vybrat.

• zboží nebylo
    • Povlečení nemá správné rozměry a je nedosite musela jsem to celé zmenšit

Leginy měly hned jak jsem je vytáhla z obalu tři dírky, které jsem zasila. Po oblečení a jednodenním nošení jsou samá dirka. Ani už je nebudu počítat, prostě hodně. Naprosto vyhozené peníze. A to jsem koupila dvoje! Důrazně nedoporučuji!

Velikost neodpovidá , a na levé nohavici byla dírka, kterou jsem uzašila.Nechtélo se mi zboží posílat zpět a ani reklamovat, neboť kalhoty jsem potŕebovala.

Dodání v pořádku. Zboží podle mého názoru nesplňuje to co je napsáno. Ponožky mají mít 80 procent bavlnu ale odhaduji že mají tak 20 procent

• Obchodní byl rychlý. Objednávka rychle vyřízena
    • Horší je to z dodaným zbožím. Po pár dnech použití chňapek se tyto začaly trhat, takže jsem je musela opravit. Reklamaci jsem neuplatnila, protože to nestálo za to.

Obchod vyžaduje nejdříve zaplacení a pak se dějí věci,po telefonickém hovoru se zástupcem obchodu vyjádřil"ZA TO MY NEODPOVÍDÁME A NEZARUČUJEME ZDA VÁM ZBOŽÍ DORAZÍ!!!"

Dobrý den pane K.
    chápu, že jste rozčilený a s někým si to potřebujete vyřídit. Já osobně jsem Vám říkal, že mi Zásilkovna není schopna sdělit, kdy Vám Vaší zásilku doručí, a že Vám tedy nemohu odpovědět, kdy Vám bude předána.
    Vaši objednávku jsme předali přepravci jak sám víte následující pracovní den po objednání:
    Zásilka byla přijata na depu Zásilkovna, DEPO, Praha 19, Satalice, U Arborky 696.: 2020-04-20 16:08:08. Jestli máte pocit, že je to naší chybou, že Vám to Zásilkovna doposud nedoručila, tak s tím nic neuděláme.