• Rychle dodání
    • Velký výběr
    • Solidní ceny

Dobrý den :)
    Velice vám děkujeme za vaší recenzi, těší nás vaše spokojenost s naším eshopem:)
    Levnedzinycz

• Zboží odpovídá, velikosti sedí, rychle vyřízené.

Levnedzinycz

• 7 dní od objednávky a zaplacení. Zboží stále nedorazilo... S takovouto dobou doručení jsem se v dnešní době opravdu nesetkala.

Kvalitu zboží nemohu zhodnotit, páč svoji objednávku po 7 dnech stále nemám. Kdybych věděla, že doručení takto trvá, nenakoupim. Až později jsem se dočetla že doručení 2-6 dní, což mi přijde extrém, když údajně mají vše skladem. Snad se někdy dočkám nebo mi alespoň vrátí peníze. Žádný mail s upozorněním/omluvou.

Rychla komunikace a doruceni

Levnedzinycz

• Rychle vyřízení, vše krásně sedí dle rozměrů, foto na modelkách pro představu velikosti velké plus,

• přehledný eshop
    • džíny skvěle sednou

Levnedzinycz

Velikost dle rozměrů udávaných na stránkách nesedí, určitě bych potřebovala menší, avšak nová jarní kolekce byla vyprodána ve velikostech okamžitě a ty stejné rifle v menším už jsem nestihla. Škoda. Příště zkusím menší automaticky, a nebudu se řídit dle stanovených rozměrů. V pase (i po měření) jsou dost volné. A možná by to chtělo udávat i míry v bocích a přes stehna. Pas a délka u riflí kupovaných pouze přes internet je dost málo. Jinak jsou moc fajn

• levné džíny

• Spokojenost

• Rychlé vyřízení

Levnedzinycz

Nakupuji zde pravidelně a vše v pořádku. Kalhoty hezky sedí a když náhodou ne, tak vrácení funguje skvěle. Jinde už na džíny nekoukám. Doporučuji.

Levnedzinycz

Vse bylo v poradku.Objednavka byla doručena opravdu rychle na dnesni poměry,snad do druhého dne!Jedine co je trosku nešťastné jsou popsané miry dzinu.Vetsinou nosím velikost S/M,36/38,tady musim kolikrat sáhnout po velikosti L,protoze jsou dziny hodne úzké pres nohy,ale v pase zase vetsi.

Levnedzinycz

Velikosti skvěle sedí. Příjemný materiál.

Levnedzinycz

Objednala som už druhé rifle a zatiaľ som s nimi veľmi spokojná. Sú úžasne oboje. Určite ešte nakúpim

Levnedzinycz

• Rychlé jednání, žádný problém s vrácením zboží, doporučuji.

Levnedzinycz

• komunikace, rychlost dodání, super výběr, perfektně sedí velikosti. Velká spokojenost

Levnedzinycz

• super nohavice, sadli ako uliate, vybrala som si veľkosť ktorú nosím ale aj keby si objednam menšiu tak sa nič nestane, lebo sú super elasticke

Levnedzinycz

• Rychle připraveno k vyzvednutí, velikost sedí, pohodlné, vše bez problémů. Moc doporučuji! ;)