• Velikost nesedí

Reakce obchodu levnedziny

moc nás mrzí že vám zboží nesedlo dle vašich představ.
    Samozřejmě je možné nám jej do 14ti dnů vrátit.

Pevně věříme, že příští nákup již bude naprosto v pořádku :)
    Levnedzinycz

• Šílený materiál a nefunkční zip u kalhot rozhodně neodpovídají velikosti

Reakce obchodu levnedziny

moc nás mrzí že vám zboží nesedlo dle vašich představ.
    Samozřejmě je možné nám jej do 14ti dnů vrátit.

Pevně věříme, že příští nákup již bude naprosto v pořádku :)

• Rychlé doručení.
    • Kvalitní zboží.
    • Dobrá komunikace s eshopem.

Dobrý den :)
    Velice vám děkujeme za vaší recenzi, těší nás vaše spokojenost s naším eshopem:)

• Super ceny i kvalita.

Rychle dodání.

• Rychlost dodáni

• Kvalita za dobrou cenu

Levnedzinycz

Objednala jsem si poprvé, zboží bylo doručeno v krátké době a džíny jsou peckovní. Určitě objednám opakovaně.

• Rychlá a příjemná komunikace
    • Velký výběr
    • Pecka slevy
    • Reálné fotky

Tento obchod mohu naprosto klidně doporučit a doporučuji. Rychlé doruceni
    Rychla a super komunikace krásné zboží

Levnedzinycz

• Nie veľmi dobrá spätná väzba. Na tovar čakám týždeň a stále sa nič nevyriešilo.
    • Pomalá komunikácia

Dobrý den paní Sittová,

Jelikož jste platila z SK účtu – bohužel nastal problém skrz kurz nebo neuvedení VS kdy se platba bohužel nespáruje automaticky ale musíme jí spárovat ručně. Bohužel vzhledem k 2 státním svátkům a čerpání dovolené v pondělí došlo k menšímu opoždění informovali jsme však na webu i IG ohledně zasílání objednávek od 7.7
    Váš balíček byl již v pořádku expedován. Omlouváme se za průtah a komplikace

• Skvělá komunikace

Levnedzinycz

• Objednala som si a objednávku som aj hneď zaplatila avšak obchod nezaregistroval platbu napísala som im 2 emaily v ktorych som im poslala výpis úctu kde jasne vidno že platba prebehla a bola mi odrátana z úctu. Nikto nebol ani schopný na tie emaily odpísať. Takže toľko ku komunikácii a riešeniu problémov s levnedzinys.sk

Dobrý den paní Plesková,

Váš balíček byl již v pořádku expedován. Omlouváme se za průtah a komplikace

• Skvělá komunikace

Levnedzinycz

• velmi rychlé odeslání zboží

• Skvělá cena
    • Perfektní střihy džínů
    • Příjemný materiál
    • Neskutečný výběr
    • Rozměry u každého produktu

Nákup džínů jsem plánovala již nekolikrát, ale odrazovalo mě kupování bez zkoušení. Nakonec jsem se odhodlala, přeměřila doma kalhoty a podle rozměrů objednala. U všech výrobků mají tabulku velikostí a rozměry, takže jsem podle nich objednala. Navíc s 50% slevou. Kalhoty přišly rychle a 4 ze 4 seděly!!! To se mi nepovede ani v obchodě. Hned objednávám další protože ten střih, materiál a cena jsou naprosto bomba!!!

Naprostá spokojenost.

Levnedzinycz

• Krásný výběr za hezké ceny
    • Velikosti nesedí

S dodáním a rychlostí jednání obchodu jsem již podruhé velice spokojena. Velké minus je to, že 2/2 objednávek velikosti absolutně nesedí a opět vracím. Což jsou peníze navíc.

Reakce obchodu levnedziny

děkujeme za Vaší recenzi.
    Moc nás mrzí že Vám zboží nesedlo dle vašich představ.
    Pevně věříme že příští nákup již bude naprosto v pořádku.

Levnedzinycz

Džíny i kraťasy jsou krásné, elastické, příjemné na těle. Ráda nakoupím znovu

• rychlost doručení
    • příjemné materiály produktů
    • skvělé ceny

• Krásné zboží
    • Neumí vracet peníze v jejich stanovené době na vrácení
    • Nereagují na e-maily, když se sháníte po svých penězích co vám měli za zboží vrátit

Nakupuji už po několikáté, vždy mi věci sedli, takže až do tohohle nákupu jsem byla opravdu nadšená. Bohužel mi, ale tentokrát nesedli objednané šaty, takže jsem je byla nucena vrátit zpět. Zaplatila poštovné a poslala … za pár dní mi přišlo potvrzení, že zboží přebrali a vrátí mi peníze. Bohužel se tak nestalo … přesně 14dnů od potvrzení peníze stále nebyli na účtě, tak jsem jim napsala. Bohužel bez odpovědi. Druhé ráno mi to stále nedalo a píšu znovu… tentokrat už konečně odpovídají s tím, že peníze budou připsané do druhého dne, tak jsem zvědavá … Tento obchod jsem až do této chvíle milovala a nechala tam už nemalé peníze, ale tohle jednání mě opravdu zklamalo.

Reakce obchodu levnedziny

moc nás mrzí vzniklé komplikace a průtah ohledně navrácení platby ( bohužel jsme měli technické problémy). Již je vše však v pořádku a platbu máte zpět na svém účtu.