perfektní komunikace s obchodem, to, co všude slibovali za měsíc, dodali za týden

• Komunikace s obchodem
    • Super cena
    • Nakoupím zde znovu pokud budu něco potrebovat

Skvělá komunikace. Zboží doručeno během par dni. Vřele doporučuji. Moc děkujeme !!

• Kvalita zboží II. jakosti

Krásná II. jakost vana, předem přes e-mail poslány fotky, super cena a rychlá doprava.

• Super obchod
    • Dobrá cena
    • Žádné

• Vše ok, rychlost

• Nedošlo mi oblůednané zboží, ale opačný typ vany.

Objednala jsem si púravopu vanu s podstavcem, byla mi dodána levá berz podstavce. Zjistila jsem to těsně po zaplacení, ale dopravce odmítl vanu podvézt zpět.

Reakce obchodu Levné - Vany

Vážený zákazníku,

Ještě jednou se vám touto formou omlouváme. Zaměstnanec skladu bohužel zaměnil varianty produktu a odeslal levé provedení vany místo Vámi objednaného pravého. Věřím, že jsme vše napravili, když jsme s Vámi ihned po převzetí vany domluvili bezplatný svoz chybně zaslaného produktu a zaslali vanu ve správném provedení. Podnikli jsme také kroky, abychom v budoucnu takovéto záměně předešli.

Děkujeme za pochopení

• Super komunikace, rychlá dodávka zboží, ochota poslat další fotky zboží

Zboží ještě nemáme rozbalené, ale velmi kladně hodnotím komunikaci s panem majitelem. Zástěnu jsme potřebovali co nejdříve, do dvou dnů byla doma. Příště zase nakoupíme :-).

• Rychlá komunikace
    • Zaslány fotky vany 2. jakosti
    • Vana byla v pořádku, nepoznali bychom, že je to 2. jakost

Takto by měl fungovat e-shop... Vřele doporučuji

Cena příznivá, zboží v pořádku.

• Ochota

Chtěli jsme objednat vanu II. jakosti, poprosili o fotky a popis vady (mírně nerovný vnitřní roh), velmi rychle přišla odpověď i s fotografiemi. Na fotkách jsme žádnou zřetelnou vadu neviděli tak jsme tedy objednali a čekali jak bude vana vypadat reálně. Avšak ani po pečlivém přezkoumání fyzicky jsme vadu neodhalili. Rozhodně doporučuji.

Rychlá komunikace, super domluva, rychlé doručení.
    Doporučuji!

Skvělá komunikace, rychlost dodání. Vše ok

• - dobré ceny
    • - rychlost dodání
    • - dobrá komunikace

Maximální spokojenost, perfektní vyřízení, cena a dodání zboží. Obchod chválím. Tak kdyby to fungovalo všude ;-)

• Rychlá komunikace
    • Ochota nafotit několik van a jejich případných závad

Objednali jsme si vanu 2.jakosti - a zatím nikdo, komu jsme vanu ukázali, onu závadu nenašel :) Děkujeme panu Lazarovi za perfektní komunikaci, za ochotu, za zaslání fotek...Vše proběhlo skvěle, navíc již několik známých chtělo odkaz na stránky :) Vřele všem doporučuji!

• Dobrá komunikace