• Žádná výhoda dlouhá doručovací doba i když mi druhý den poslaly email že zboží predaly dopravci tak mi zboží došlo až za tři dny.

Preprodej zbozi z Ciny s marzi 1000%. Snadno overitelne na strankach napr. Aliexpress.com

Manželovi po 4 dnech od svatby prstýnek práskl na půl odpověď na reklamaci byla ze nám nebude uznána skrz mechanické pozkozeni prstýnek ( wolfram )práskl sám bez nějaké síly nebo tak něco . Prstýnky jsme objednali jiné na jiném e-shopu

Reakce obchodu Levné Šperky.cz

v našem obchodě jste zakoupila snubní prsteny z chirurgické oceli, nikoliv z wolframu.
    Ani tyto prsteny jste u nás nereklamovala.

Levne-sperky.cz

• Ač byla objednávka uskutečněna a přijata včetně finanční částky, bylo následně sděleno, že produkt neexistuje.

Co je v nabídce neodpovídá tomu co je k dostání.

Nemají napsané velikosti prstenů a když se s nima zkusí člověk spojit tak nemá šanci. Na mail mi nikdo neodpověděl a telefon mi nezvedaji, naposledy, co jsem tu něco koupila!

• Rychlé dodání zboží.
    • Dodaný závěs neměl zavěšení stejné jako na obrázku - byl tam jen obyčejný stočený kroužek.
    • Drahé dodání přes poštu.

Dodané zboží neodpovídalo přesně obrázku na webových stránkách obchodu.

nechápu, že se vůbec neozvali

• zboží neodpovídá informacím,které jsou na web. stránkách uvedeny.

Dobrý den paní S,

pokud jsme Vám dodali špatné náušnice samozřejmě je můžete vrátit, nebo vyměnit. Bohužel jsme z Vaší strany nepřišel žádný požadavek ani výtka až toto hodnocení. Uvedené telefonní číslo již nezvedáte.
    Levne-sperky.cz

Obchod je mozna fajn, ale moje objednavka nedorazila v poradku.Jen polovina zboží za stejnou cenu a také poskozena. Zbozi vracim a doufam,ze mi budou vraceny i peníze.JInak doruceni bylo rychle.

Reakce obchodu Levné Šperky.cz

znovu se velice omlouváme za naši chybu. Peníze Vám vrátíme jakmile obdržíme zásilku s vráceným zbožím.

• Pohodlí

nedůvěra!!!

• bez výhod
    • žádná komunikace, zboží nedorazilo ani po 10 dnech

nedoporučuji

• široký sortiment,tedy možnost výběru

jednoduše,rychlé,spolehlivé,vždy s informací o zásilce.

• Nejhorší je na tom , když si člověk objedná věc a ta obsahuje rytinu, tak se to nedá reklamovat a v podmínkách to není.

Reakce obchodu Levné Šperky.cz

pokud Vám zboží nevyhovuje, máte podle zákona nárok zboží do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Bohužel jste nás ani nekontaktoval/a, určitě bychom Vám vyhověli..

• Dodací doba
    • Objednané zboží: objednávka č. 1001120001 ze dne 12.01.2010 nebyla dosud doručena. Prosím o vyjádření. Děkuji

Vážený pane Lacino,
    u Vámi objednaného zboží je dodací lhůta tzv. "na dotaz" - pokud tuto informaci "rozkliknete", je zde uvedeno, že zboží je pouze na objednávku a není skladem ani u dodavatele. Dále jsou Vám k dispozici kontakty, kde si dostupnost můžete ověřit. Navíc u všech piercingů bradavek je v popisu zboží uvedena dodací lhůta cca 3-4 týdny (jedná se o dovozové zboží).
    Vaši objednávku vyřizujeme, předpokládané datum odeslání Vaší objednávky je cca za 14 dní.

Monika Urbanová, Levne-Sperky.cz

• sleva kdyz se stanu fanouskem na facebooku
    • pozdni dodaci doba

• Docela široký výběr
    • Dobu doručení

• Dodací lhůta je nepřiměřeně dlouhá !!!

Reakce obchodu Levné Šperky.cz

jak je již uvedeno níže, snažíme se naskladňovat zboží tak, aby bylo zákazníkům dostupné. Vzhledem k velmi široké nabídce produktů to ale není snadné a ne vždy jsme schopni zaručit brzké dodání. Takové zboží, které nejsme schopni dodat do několika dní, je označeno dodací lhůtou "na dotaz" - zákazník má možnost ověřit si dostupnost zboží ještě před objednáním. Zákazníka vždy informujeme o předpokládané dodací lhůtě objednaného zboží.

Monika Urbanová, Levne-Sperky.cz

• Nevím byl jsem tam jen jednou a objednávka nedopadla podle mé představy.
    • Myslím si, že žádné, ale zboží by mělo být aktuální (což znamená co je na internetových stránkách, tak by mělo být k odběru).

Obchod je přehledný, akorat již chybějící zmiňované zboží

• DO 48 hodin dodání? Objednal jsem 18.4., dnes je 30.4. a dosud nemám zboží