V nabídce měli uvedeno, že jsou knihy v pevné vazbě. Proto jsem objednala dvě, i když byly o hodně dražší, než u jiných prodejců.Nakonec dorazily knihy brožované a vrácení bylo tak krkolomné,že jsem to vzdala.Ochota,domluvit se a třeba vrátit aspoň nějakou část z vysoké ceny nebyla.

• Bohužel objednaná kniha i když měla být na skladě na něm nebyla a prodejna druhý den objednávku zrušila .

Objednávka dobrá, odpověď rychlá, ale kniha doposud nedorazila - měla být k Vánocům, takže průšvih.,

• Zboží není skladem

U objednané knihy bylo uvedeno skladem, ale jak se ukázalo po několika dnech, kdy jsem byl informován přes e-mail, knihu nemají a dodavatel ji bude teprve tisknout. Dnes je to 10 dní od objednání a stále čekám.

• Dne 19.11.2019 jsem objednávala knihy, které byly označeny, že jsou skladem, dodnes. tj. do 30.11. jsem však knihy neobdržela.

Dne 17.11.2019 jsem zaplatila objednávku a do dnešního dne mi kniha nedorazila. Na e-shopu uváděli,že je kniha skladem..
    18.11.2019 mi přišel email,že poslední dotisk knihy je posunut na 25.11.2019
    dne 20.11.2019 mi opět přišel email,že dotisk knihy je posunut na 5.12.2019.
    Žádala jsem emailem o navrácení peněz na učet. K dnešnímu dni 28.11.2019 peníze nedorazili.

Prodavaji to co nemaji na sklade, cekam deset dnu a jeste dalsich deset dnu budu cekat.

• Obejdnáno zboží dle internetového obchodu "skladem", po týdnu se z obchodu emailem ozvali, že zboží není a nebude a že objednávku musí stornovat.

• Nedá se tam na žádné číslo dovolat. Nulová komunikace.

Nestojí to za nic.

Zboží neměli skladem :) , k tomu nemám co dodat.

nabízíte zboží, které nemáte
    možná "zatím" nemáte
    nikdo se mnou ale nekomunikuje
    Tak jakou asi mohu mít zkušenost s obchodem?

obednávku jsem hned druhý den vrátil, nikdo se mě nesnažil ani kontaktovat. Chtěl jsem knihu Husitskou epopej V a oni mě poslali CD, zaplail jsem objednávku při převzetí na poště a dosud mě nevrátili peníze, ani nezavolali. Bohužel jsem levné knihy Ostrava , od které příšlo CD místo knihy nenašel na ně nikde telefon. pavel vacula ([email protected])

Po zavolání a urgovaní objednávky jsem se dozvěděla že knížka není skladem,bude až začátkem února (nyní 18.ledna) při objednávce vše skladem!! A dva dny po zavolání ejhle pošta přebírá balík,který ovšem zatím nedorazil. Tak nevím co si o tom mám myslet.

• Místo knihy Konec civilisace mě bylo zasláno CD,

• Informace o skladové dostupnosti jsou zastaralé.

• Na stránkách obchodu bylo zobrazeno cd,ktere jsem si vybrala a přišla mi soška.Bylo mi vysvětleno,že jsem si ji objednala,což není pravda.Proč bych si objednavala sosku,kterou jsem ani neviděla??????

Aby si dali přístě pozor při objednávce

Reakce obchodu levne-knizky.cz

velmi nás mrzí, pokud je náš zákazník nespokojený, bohužel ne vždy je možné vše vyřešit. Nicméně doufáme, že jste se zákaznickou podporou vše konzultovala, a pokud si zboží nepřejete, lze ho samozřejmě vrátit.

• Nejsem spokojen. V e-shopu uvádějí skladem knihy, které ve skutečnosti nemají. Zákazníka tak uvádějí do zbytečných komplikací (platba kartou, vracení peněz, ztráta času).

Dobrý den pane Poláčku,
    mrzí nás, že se něco takového stalo. Zákazníkům se snažíme naopak vyjít co nejvíce vstříc a dostupnost zboží krom uvedeného popisku uvádíme také po rozkliknutí tlačítka DOSTUPNOST, kde je zobrazen aktuální počet knih skladem. Samozřejmě nás mrzí, pokud nastane situace, kdy informace na e-shopu nejsou aktuální. Omlouváme se Vám za nepříjemnosti a doufáme, že v budoucnosti k nám opět zavítáte a přesvědčíte se, že se jednalo o mimořádnou situaci.
    Levné knížky

• Kniha dosla se spinavymi deskami-olepene a osoupane a zaspinene. Kniha vypadala, jako z antikvariatu.

Reakce obchodu levne-knizky.cz

samozřejmě nás mrzí, pokud se něco takového stane, při způsobu logistiky, která je u nás nastavena (automatizována) se však bohužel něco takového občas stát může. Samozřejmě se můžete obrátit na reklamační oddělení a problém vyřešit. Za komplikace se Vám omlouváme a doufáme, že se k nám ještě vrátíte a přesvědčíte se, že se jednalo pouze o výjimečnou situaci :)

• web, platby