Nedoporučuji, 11.12. vytvořena objednávka s vánočním dárkem, v e-mailu uvedeno odeslání nejpozději do 16.12. Do 17.12. žádné info, tak jsem se je snažila kontaktovat, telefon v provozu až odpoledne. Nebyli schopni potvrdit, že doručí do Vánoc něco co bylo skladem. Objednávku jsem zrušila a objednala jinde

Přišlo poškozené, protože zboží při přepravě nezabalili

• Předpokládám že na vině je Česká pošta. Lituji, že nepoužíváte k distribuci Zásilkovnu.

• Objednavku po cca dvou tydnech zrusil obchod. Smutne ze nevedeli driv, ze maji malo kusu..

• Nemají sortiment , který jsem objednala a zaplatila , ted resim , co nahradou

Dobrý den Aleno,

je nám líto, že se zrovna Vámi vybrané knížky bohužel v daný den doprodaly. Uděláme vše pro to, abyste dostala refundaci nebo jiné knihy dle Vašeho výběru.

• Da se platit edenred multi
    • O tretinu vyssi ceny nez jinde

Predrazene. Dobre jen na nakup za poukazky s omezenou moznosti uplatneni.

Reakce obchodu levne-knizky.cz

děkujeme za recenzi. Je nám líto, že Vám přijdou ceny výrazně vyšší než u konkurence. Dejte nám vědět, o jaké tituly se jedná a zkusíme s tím něco udělat.

• Zboží přišlo poškozené

• V kamenném obchodě nebyly k dostání

• Žádná

Nabízí knihy které nemají nemají.

• V podstatě by to bylo dobré, ale protože jsem objednala knihu a dodané
    byly 2 CD, pro starší paní, tak nevím, jestli bude poslouchat, nebo raději číst knihu.

Reakce obchodu levne-knizky.cz

Dobrý den, je nám líto, že došlo k omylu, bohužel jste si objednala audio knihu na CD a zboží bylo takto správně i uvedeno na webu a v dané kategorii.

• Zboží jsem si objednala 4.12. a vyzvedla v NWT ve Zlíně 11.12. Kniha byla volně vložena v igelitové tašce a na přední straně ušpiněna,takže ten, kdo ji tam dával,to musel vidět.Paní ze Zásilkovny knihu reklamovala s tím, že mně pošlou novou do středy a bude mně BOOKNET telefonicky kontaktovat. To se nestalo a já jsem opět zamířila do Zlína v pátek 18.12. abych zjistila, že knihu již nemají. Myslím si, že paní Iveta Giendová / Gendová/, se kterou zásilkovna komunikovala, mně měla informovat včas.
    S velkými obtížemi jsem knihu pro vnučku sehnala.
    Je to moje první zkušenost s vaším obchodem, bohužel negativní.
    Jaroslava Hradilová, Otrokovice

• Bohužel jsem neměla možnost nahlédnout do knihy, očekávala jsem úplně jiný obsah, spíše pro doplňování rodinných tradic v naší rodině. Kniha je spíše čtením obecných informací.

• Dodací lhůta týden je v dnešní době prostě moc!
    • Chyba nebyla na straně dopravce

Reakce obchodu levne-knizky.cz

je nám líto, že jste na zboží musela čekat týden. Bohužel byly poslední 2 týdny před Vánoci opravdu náročné a docházelo občas i k takovýmto zdržením.

Levné-knížky.cz

• Doručení trvalo příliš dlouho, obchod neinformoval o stavu objednávky, zda je zboží expedováno a kdy bude doručeno.

Reakce obchodu levne-knizky.cz

je nám líto, že zboží dorazilo za delší dobu, než obvykle. V průběhu roku držíme veškeré zboží skladem s odesíláním prakticky ihned. V rámci posledních 2 týdnů před Vánoci to už bohužel nebylo zvládnutelné v tomto režimu. E-mail s odesláním zásilky určitě po odeslání chodí, záleží na zvoleném dopravci, obvykle jde také o SMS.

Levné-knížky.cz

Balíček přišel pozdě a když jsem volala na linku obchodu, kde je tedy balíček, paní byla velmi nepříjemná.

• Rychlé dodání zboží.
    • Dvě knížky předražené oproti jiným obchodům - každá o 60,- Kč, překračují i tzv. "běžnou cenu", třetí knížka /dárek k Vánocům/ přišla s naraženými rohy.
    • Rychlé dodání.

Bez komunikace. Telefony neberou. Email nedošel.

Reakce obchodu levne-knizky.cz

mrzí nás, že jste měl negativní zkušenost. Letošní předvánoční sezóna je opravdu náročná a je možné, že telefonní linky jsou poměrně přetížené.

Chtěl jsem knihu, a bylo mi doručeno CD.

Zboží mi bylo sice doručeno, ale neúplné. Nedošla kniha, o kterou jsem měl největší zájem jako dárek pro vnučku. Při objednávce bylo na vašem webu uvedeno, že ji máte skladem.

Přesto že jsem si zboží nechala poslat do balíkovny v Čakovicích (kde jsou další dvě balíkovny a v blízkých Letňanech tři)), bylo připraveno k vydání na Černém mostě a teprve po telefonické žádosti posláno do Čakovic. V koronavirové době to není zrovna nejlepší doručení. Jinak ale bylo zboží připraveno včas

Reakce obchodu levne-knizky.cz

velice nás mrzí, že došlo k těmto potížím s Balíkovnou. Bohužel případné problémy s dopravcem nejsme schopni ovlivnit a je nutno reklamovat přímo u dané společnosti, v tomto případě u České pošty.