• pomoc s výběrem, ochota, zájem o spokojenost zákazníka, kvalitní zboží

Děkuji za recenzi :-) V. Pácha

• Obchod doporučuji všemi deseti!
    • Pan majitel Václav Pácha se zákazníkovi věnuje na maximum. Vše vysvětlí, upřesní a popíše. Od začátku samotné objednávky, až do doručení domů proběhla komunikace na 100%
    • Rychlost dodání zboží mě také překvapila, jelikož za tři dny od objednávky se už můžu "válet" na nové matraci :-)
    • Kvalitní matrace Lima 180x200 sedí v rámu postele přesně tak, jak je uváděno v popisu u nabízeného zboží a s radostí můžu napsat, že tu starou pořádně nakopala :-) Moje operovaná záda si teď naprosto vegetí :-)
    • Dárek od e-shopu (přikrývka) přišel jako překvápko ještě před matrací den předem. Super a děkuji!
    • A ještě jedna zmínka, moc děkuji za skvělé zabalení matrace. Pevná fólie ve dvou vrstvách usnadnila její převoz i manipulaci. Zvládla jsem ji s malou pomocí před domem v klidu sama.
    • Přeji e-shopu spoustu dobrých zákazníků a sama se sem dozajista ještě vrátím :-)

Reakce obchodu Levné české matrace

Moc děkuji za recenzi paní Gabrielová. Musím přiznat, že takhle se asi ještě nikdo nerozepsal :-) Moc vám děkuji, krásně se to čte a potvrzuje to, že to děláme dobře :-) V. Pácha

• Komunikace při dotazu k doporučení správné matrace
    • Kvalitní matrace za příjemnou cenu

Jsem velmi spokojena s tímto eshopem, již jsem objednávala několikrát a vždy vše perfektní. Pan Pácha se věnuje svým zákazníkům a pomůže

Děkuji za důvěru a pěknou recenzi :-) V. Pácha

• Ceny
    • Kvalitní matrace
    • Dobré ceny
    • Dostatečný popis zboží
    • Dárek k nákupu
    • Doprava - info

Máme z tohoto obchodu už x let matraci a je úžasná, i všechny návštěvy jí chválí a ptají se, odkud je (je nyní v pokoji pro hosty).
    Proto jsme teď objednali z tohoto obchodu matraci i do ložnice.

Děkuji za recenzi :-) V. Pácha

• Kvalitní matrace a potahy

Reakce obchodu Levné české matrace

Dobrý den, děkuji za recenzi, V. Pácha :-)