Čekám již 14 dní na dodání zaplaceného zboží.

Reakce obchodu Levné české matrace

Dobrý den, na eshopu máme u matrace Nelly jasně uvedeno, že dodání od výrobce Blanář je 4-6 týdnů, takže opravdu do 14 dní matraci dodat neumíme. Zbytečně tak poškozujete náš eshop nesmyslnou recenzí. Věřím, že ostatní potencionální zákazníci uznají sami, kde je chyba. V. Pácha, majitel eshopu

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Matrace měla být skladem a přitom nebyla

Na matraci jsem spěchal. Byla vedená jako skladem, proto jsem si obchod vybral. Až po odeslání objednávky se ozvali, že chybí materiál na výrobu a i kdyby materiál měli, tak by ji poslali nejdříve v pátek....

Reakce obchodu Levné české matrace

Dobrý den, ano, ihned po obdržení objednávky jsem vám volal a rozumně vysvětlil, že bohužel výrobci Dřevočal dnes ráno došel materiál (jedna vrstva pěn) na uvedenou matraci a nabídl vám jinou variantu od stejného výrobce ihned k odeslání. Mimochodem je docela zásadní rozdíl mezi “skladem”, což u nás nikde napsáno není a “ihned ”, jak máme uvedeno na eshopu (kvůli skladům a ČOI). (Například se čeká na platbu...) Řekl jste, že se musíte rozmyslet a druhý den (čtvrtek) jste napsal, že to nechcete. Samozřejmě uznávám naší chybu, že jsme pozdě označili u uvedeného typu a ještě dvou dalších dodání 3-5 dní. V. Pácha, majitel eshopu

• Zatím nic nedorazilo, na dnešní dobu je e-shop pomalý

Reakce obchodu Levné české matrace

Dobrý den, když je uvedeno u matrace "dostupnost 3-4 týdny", protože matrace je vyráběna na zakázku, tak psát po 7 dnech, že jsme pomalí.... Naprosto nesmyslně poškozujete můj eshop. S pozdravem, Václav Pácha, majitel

• Zatím nemohu obchod doporučit, protože mi objednávka zatím nedorazila

Reakce obchodu Levné české matrace

Dobrý den, výrobní doba postele je 8 týdnů, což jsem vám volal ihned po objednávce, tak vám po 14 dnech opravdu nemůže být postel dovezena. Tudíž moc dobře nechápu, proč nás "nedoporučujete"..... V. Pácha

• Dodání není ihned jak se propaguje ne webových stránkách, ale až čtvrtý pracovní den. Poté musíte 2-3dny čekat až vyprchá silný zápach lepidla, pak teprve lze matraci použít. Chtěla bych upozornit na extrémně velkou tvrdost matrace. Dnes bych si tento produkt právě díky tvrdosti matrace nezakoupila.

Reakce obchodu Levné české matrace

Bohužel musím opět reagovat: objednala jste v neděli večer, v pondělí došla platba na náš účet, v úterý se expedovalo.... jestli je i toto pomalé, tak pak netuším co více jsme měli udělat :-( Matraci můžete recenzovat u výrobku - jedná se o matraci Lima (pro ostatní uživatele, aby věděli). Matraci jste mohla i v zákonné lhůtě bez udání důvodu vrátit. Ale to bychom museli něco od vás vědět, ne se to dočítat z recenze, kde kritizujete nejen dodací dobu, ale i komunikaci, přehlednost eshopu atd..... Obrázek, nechť si každý utvoří sám. V. Pácha, majitel eshopu

• dobré ceny
    • zboží skladem
    • velký výběr rozměrů matrací
    • Snad jen že příplatek za dobírku činí 100 Kč (avšak poštovné při platbě předem zdarma).

Reakce obchodu Levné české matrace

100% a nedoporučujete nás ? Asi se jedná o "uklepnutí", že ? :-)
    P.S. za platbu předem je i doprava zdarma, ale hlavně sleva 2% z ceny celé objednávky.

• doba 10 dnů nebyla dodržena, nebyla mi ze strany obchodu upřesněna doba, kdy zboží dorazí

Reakce obchodu Levné české matrace

I za negativní recenzi Vám děkujeme. Nebudeme se vymlouvat. Jakou dostaneme informaci od výrobce po objednání, takovou předáváme dál k zákazníkům. Zde jsme dostali info od výrobce, že bude do 10 dnů, tak jsme Vás o tom informovali. Bohužel firma nedodržela závazek a nedodala ji v daném termínu. Omlouváme se i za výrobce.