• Dlouhá dodací lhůta

Reakce obchodu Levne-Baterky.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi i když negativní. Bohužel Vámi objednány měnič napětí byl z "Akční nabídky – Výprodej" - za akční cenu byl k dispozici pouze jeden kus. Ale během 20 min jsme dostali dvě objednávky a kolegové nestihli akční nabídku upravit. Proto Vám byl odeslán email ohledně pozdržení ve věci vyřízení vaší objednávky. Akční nabídku jsme pro Vás dodrželi, ale měnič se musel doplňkově naskladnit na "prodejnu v Mototechně". Tento týden, budeme měnič určitě posílat.
    Ještě jednou se Vám moc omlouváme za pozdržení a pevně věříme, že i přes vzniklé komplikace – na náš obchod nezanevřete.

S pozdravem a přáním hezkého dne
    Levne-Baterky.cz

Nabíjecka přišla v bublinkové obálce!! To jsem ještě nikdy nezažil!!! Nemít 5 letou záruku okamžitě bych jí vrátil!!

Reakce obchodu Levne-Baterky.cz

Děkujeme za Vaší recenzi i když negativní. Nabíječku jsme poslali v nárazuvzdorné bublinkové obálce – která se též používá k balení a odeslání například baterií do notebooků. Nevíme, proč hodnotíte "obchod – nedoporučují" - objednávka byla odeslána ihned po objednaní, byl jste náležitě informován o odeslání. Bublinkové nárazuvzdorné obaly – používáme, protože se velmi osvědčili. Pokud zboží dorazilo poškozené – napište nám a my vše vyřešíme.

Levne-Baterky.cz

Není co hodnotit. Skladové zboží během týdne nedodáno, i když je po objednávce okamžitě zaplaceno.???????

Reakce obchodu Levne-Baterky.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi i když negativní. Ale trošku nerozumíme, proč nás nedoporučujete. Vaše objednávka byla zadaná k nám do systému 16.08.2023 v 14:35 - objednal jste EV kabel "EV09" https://www.levne-baterky.cz/Green-Cell-Nabijeci-kabel-Typ-2-Mennekes-1-faze-7-2-kW-delka-5-metru-d7049.htm
    - kde uvádíme dostupnost "Distribuční sklad (do 3-4 pracovních dnů u Vás)" - což jsme dodrželi – Vaši objednávku jsme odeslali včera 22.08.23 balík číslo "NP2258226647M" - balík je momentálně v přepravě a dnes bude doručen na Vámi zvolenou poštu k vyzvednutí. Moc se omlouváme, že jsme nabrali jeden den zpoždění – objednávka měla být doručena včera.

Ještě jednou děkujeme za recenzi a je nám lito že došlo k 1dennímu zpoždění.

Pracovní tým Levne-Baterky.cz

• Nikdo se neozval a na zbozi cekam tyden

Reakce obchodu Levne-Baterky.cz

Nejprve dovolte poděkovat za Vaší recenzi i když negativní – my jsme čerpali dovolenou od 30.06 do 08.7– proto nebylo možné Vaši objednávku vyřídit. Ohledně dovolené, jsme informovali zákazníky bannerem a u každého produktu jsme uváděli, že expedice bude po dovolené - tzn. 10.07 ;-)

Je nám moc líto, že jste si nevšimnul "dovolené". Objednávku dnes 10.07 určitě vyřídíme.

• zatím žádná
    • zboží nemám a v systému zásilkovna nic není ikdyž jsem byl ujišťován, že přes víkend se to napraví a stále nic

Dobrý večer,
    Děkujeme moc za recenzi i když nás nedoporučujete. Jak jsme Vás informovali po telefonu minulý týden – na depo Zásilkovny v Rudne u Prahy je problém přeplnění kapacity a pracovnicí nestihaly celý minulý týden zpracovat došle balíky. Když jsme tam začali jezdit osobně na konci minulého týdne – bylo tam více než 90tis nezpracovaných balíků. Nejhorší byl ten fakt, že když řidič vyzvednul balíky u nás na prodejně, a dovezl je na depo v Rudné – nikdo je nezpracoval – tím pádem balíky nebyli aktivní v sytému, a proto balík se tvářil jako když nebyl poslán – což není pravda – objednávku jsme poslali ihned ten den. Přes víkend a svátek depo se snažilo celou situaci zvládnout – což se více méně povedlo – Váš balík viz odkaz: https://tracking.packeta.com/cs_CZ/?id=4266319966&l=cs je nyní na cestě k Vám.
    Chceme se Vám omluvit za pozdržení dodání Vaší objednávky, ale opravdu to nebylo naší vinou. Bohužel špatně se to dokazuje, proto kolegové od čtvrtka minulého týdne jezdí na depo s balíčky osobně, aby pracovnicí depa balíky ihned zpracovali a v systému Zásilkovny bylo vidět, že balík byl námi opravdu odeslán.
    Pevně věříme že i přes logistické problémy Zásilkovny na náš obchod nezanevřete. ;-)

nefunkční baterie

Reakce obchodu Levne-Baterky.cz

Dobrý den, nejprve dovolte poděkovat za recenzi i když negativní. Bohužel občas se stává, že Lenovo neakceptuje neoriginální baterií. Skutečnost že baterie nefunguje jste nám napsal emailem 16.02 - ihned jsme odpověděli – že je nám moc líto, že baterie nefunguje a poslali jsme Vám, jak baterií poslat k nám zpět pomoci Zásilkovny na naše náklady – ihned po obdržení baterie – vrátíme peníze. Bohužel zatím baterie nedorazila.
    Je nám moc líto, že hodnotíte obchod "Nedoporučují" - i když jsme okamžitě reagovali a posíláte nám zboží na naše náklady.
    Bohužel občas se stává, že baterie nefunguje, ale to neznamená, že obchod je špatný nebo poskytuje nekvalitní služby. Opravdu se snažíme vždy vše řešit, jak nejrychleji to jde a aby zákazník byl spokojen i když produkt občas je vadný nebo nefunguje dle očekávání.
    Přejeme Vám, aby nová baterie od jiného prodejce – dobře fungovala a v budoucnu budeme věční (mluvíme za všechny prodejce) - když budete hodnotit e-shop a produkt zvlášť.

Zboží nemá český návod.

Reakce obchodu Levne-Baterky.cz

Děkujeme za Vaší recenzí i když negativní – český návod k baterií do notebooku je k dispozici viz odkaz: https://www.levne-baterky.cz/Navody-a6_5.htm

Doufáme, že toto malé nedopatření Vás neodradí od případné další objednávky u nás.

Levne-Baterky.cz

• Dostal jsem zboží ve verzi levnější, bez příslušenství

Rozdíl cca 250,- nemám sílu to řešit 3x za rok u všelijakých prodejců, proč mi ale ani jedenkrát nepošlou zboží lepší, dražší tomu nerozumím. O tom si jen něco myslím.

Reakce obchodu Levne-Baterky.cz

Nejprve dovolte poděkovat za Vaši recenzi i když negativní. Prosím napište nám email, proč nejste spokojen s měničem – o jaké nedodané příslušenství se jedná a my vše rádi napravíme.

Bohužel se zákazníkem nebylo možné tel se spojit z důvodu "nedostupnosti" :(

Předem moc děkujeme za odpověď.

• nesprávné informace

Dobrý večer,
    Nejprve dovolte poděkovat za Vaší recenzi i když negativní. Se zákazníkem jsme ihned komunikovali abychom zjistili, jaké nepravdivé informace uvádíme u baterie AGM08 14Ah – zákazník nám sdělil že máme špatně uvedené rozměry baterie AGM08 – zákazník potřeboval baterií jako náhradu k své 10Ah (která je rozměrově odlišná od 14Ah). Ale rozměry baterie AGM08 14Ah odpovídají skutečností – nýbrž „151 x 98 x 94(98) mm“ – což taky je uvedeno i v technické specifikaci baterie tzv DataSheetu, který je k dispozici popisu baterie. Zákazník nám tvrdil, že máme u této baterie máme uvedený jiný rozměr než „151 x 98 x 94(98) mm“ což není pravda. Zákazníkovi jsme nabídli, pokud nebude mít uplatnění pro baterie – může nám je poslat zpět, a my provedeme dobropis. Jen jsme poprosili, aby neuváděl jiné potenciální zákazníky v omyl, že my uvádíme nepravdivé informace. Ale bohužel nemůžeme ovlivnit nebo změnit jednotlivá hodnocení nákupu. – Jen prosíme – v případě nesrovnalosti nebo problému – napište nám a my vždy najdeme společně řešení.
    Přejeme hezký večer.
    Levne-Baterky.cz

Baterie nelze objednat po dnech.
    Jiný obchod bez problémů

Reakce obchodu Levne-Baterky.cz

Nejprve dovolte poděkovat za recenzi i když negativní. Bohužel jsme museli Vaši objednávku stornovat a v rámci omluvy jsme Vám poslali poukaz na slevu 100,-Kč, který platí 3 měsíce bez omezení. Storno objednávky jsme vysvětlili – že u výrobce GC byli skladem poslední kusy baterie a nepodařilo se nám je zajistit pro naši provozovnu v Mototechně. Také jsme Vás informovali o termínu naskladnění nových baterií (31.05) a taky o tom, že jsme Vám aktivovali hlídacího psa na dostupnost baterie. Bohužel občas se stane i když jsme autorizované prodejci GC v ČR, že na nás se zboží nedostane ☹ - Bohužel to byl Váš případ – baterie byla na expedičním listu ale nebyla v balíku fyzicky. Jediné, co my můžeme dělat – je neprodleně informovat zákazníka a navrhnout řešení. Ohledně naší komunikace – po celou dobu jsme Vás informovali o průběhu vyřízení objednávky.
    Je nám to líto, že jste neobdržel objednanou baterií, ale snad využijete slevový kupón, který jsme Vám poskytli.
    Levne-Baterky.cz

• Velice vstřícný a ochotny prodejce, vše můžete na místě vyzkoušet a prodejce vám rad poradi
    • Prezentují se jako levne baterky, ale levni nejsou, vždy najdu několik levnějších obchodu, hodilo by se obchod přejmenovat

Reakce obchodu Levne-Baterky.cz

Nejprve dovolte poděkovat za recenzi i když negativní. Opravdu nerozumím, proč nedoporučujete obchod? Když jste u nás byl – ptal jste se, jestli můžeme „dorovnat cenu“ jako na jednom e-shopu, který jste nám ukázal... – my jsme Vám odpověděli že tento obchod a jeho „kopie“ známe a že je nepovažujeme za konkurenci – protože když nechtějí uvádět ani kompatibilitu nabízených baterií – tak to není seriózní... Ale když u nás zboží vyberete a zakoupíte u jinde protože je levnější o několik desítek korun – je to Vaše rozhodnutí. Navíc my poskytujeme z našeho pohledu docela výhodné ceny (od 39,-Kč) za dopravu a od 1tis korun dopravu zdarma Ale my stavíme nejen na „prodej jako samotný“ – ale hlavně na zákaznický servis, poradenství a péči o zákazníka. My se pyšníme „autorizovaným statusem v ČR od výrobce GC“ – a proto se snažíme nabízet odpovídající zákaznický servis tak aby zákazník se k nám vracel. A naše ceny baterií jsou docela dobré ve srovnání s jinýma prodejci a název e-shopu není „nejlevnější baterie“ ale „levné baterky“ :-)
    Přejeme Vám hezký večer a škoda že nás jste zařadil na „Nedoporučení“

Pracovní tým „Levne-Baterky.cz“

• zboží ve špatném stavu

Zboží bylo již rozbalené a ulomené úchyty.
    Než řešit reklamaci, tak jsem to částečně opravil. Mám pocit, že jsem
    obdržel reklamovaný akumulátor.

Dobrý večer,
    Nejprve dovolte poděkovat za Vaší recenzi i když negativní. Bohužel Vy „Nedoporučujete obchod“ – ale my jsme od Vás nedostali žádný email se stížností ohledně baterie nebo jejího stavu. Pokud baterie je nějakým způsobem poničená – prosím napište nám email a my ihned vše zařídíme. Náš obchod v žádném případě neprodává ani reklamované ani použité zboží. Pokud prodáváme „Rozbalené zboží“ – je to v sekci „Akce – Rozbaleno“ – a vždy je v popisu uveden stav zboží. Ale opravdu si nemyslím, že je vhodné hodnotit obchod pro ostatní „Nedoporučují“ – když jste si ani nepokusil využit naších služeb v případě problému se zakoupeným zbožím. U nás obchod nákupem jen začíná a ne konči ;-) My vždy se rádi postaráme o problém a pokusíme se najít vhodné řešení.
    Pracovní tým Levne-Baterky.cz

• 2 x vyměněno, opět nefunkční, vráceno.

Příliš levné - nebrat, nefunkční.

Dobrý večer,
    Nejprve dovolte poděkovat za Vaši recenzi i když negativní. Bohužel opravdu první baterie neměla napětí, ale druhou baterií jsme otestovali (po vašem svolení) – baterie měla napětí 3,75V a byla otestována v nabíječce Green Cell – vše bylo v pořádku. Bohužel u Vás i druhá baterie se nenabíjela v originální nabíječce – kontaktovali jsme technickou podporu „Sony“ a řekli nám, že originální nabíječka nenabijí neoriginální baterie – protože baterie neobsahují „autorizační čip“ a takové baterie lze nabíjet pouze v neoriginální nabíječce. A samozřejmě „Sony“ – nedoporučuje použití jiných baterií než baterie „Sony“. :) My bohužel nemáme možnost baterie do fotoaparátu kontrolovat během odeslání – protože jsou zabalené v „Blistr“ balení – která nejsou otevírací. – Tudíž když rozřízneme balení – baterie je neprodejná jako nepoužitý produkt. Bohužel jste vyhodnotil náš obchod jako „nedoporučují“ – což nerozumíme (zde se hodnotí přístup obchodu a ne produkt) – první reklamaci jsme ihned vyřídili a poslali Vám novou baterií a vrátili poštovné za poslání k nám reklamované baterie 60,-Kč na účet. Když nefungovala druhá baterie – ihned jsme vše pořešili a navrhli řešení dobropis – abyste nemusel chodit daleko na poštu – jsme chtěli objednat svoz reklamované baterie kurýrem PPL a dobropisovat Vám objednávku na účet. Což jak sám víte – cena dopravného už dávno přesáhla cenu zboží – ale pro nás je důležité spokojenost zákazníka, a ne zisk v podobné situaci. Ale odpověď jsme od Vás nedostali – protože jak jste řekl – nerad píšete emaily. Dnes 29.03 jsme Vám poslali email abyste nám buď napsal adresu, na kterou máme objednat svoz nebo poslal zase baterku dopisem a my Vám vrátíme peníze za objednávku + poštovné za poslání. – Dle našeho názoru – jako obchod jsme se zachovali důstojně s ochotou řešit problém čelem. Bohužel první baterie byla opravdu vadná – za což jsme se omluvili. Ale prodáváme hodně baterií do fotoaparátu a jiné baterie slouží zákazníkům dobře – i když cena není vysoka. Dle mého názoru není vždy dobré soudit kvalitu zboží dle ceny – my máme velmi dostupné ceny, ale to ještě neděla z prodávaného zboží – špatné zboží jen proto že má nízkou cenu.
    Budeme čekat na Vaši odpověď abychom uzavřeli reklamaci, a ještě jednou se Vám omlouváme za komplikace s baterkou.

S pozdravem a přáním hezkého večera

Levne-Baterky.cz

zboží ani po víc jak týdnu nedorazilo a nikdo se se mnou nebaví

Reakce obchodu Levne-Baterky.cz

Nejprve dovolte poděkovat za Vaši recenzi i když negativní. Vaši objednávku – bychom měli odesílat v pondělí–úterý. My jsme posílali omluvný email zákazníkům, kterých se tykalo pozdržení „pondělního expedičního listu“ – bohužel k tomu zpoždění se vztahuje i Vaše objednávka. Zkontrolovali jsme Vaši email adresu – a bohužel mate pravdu – „omluvný email“ se k Vám nedostal. ☹ Jsme posílali během týdne více než 100 omluvných emailu, kde jsme informovali zákazníky o zpoždění a co se děje.
    Víme, že u Vámi objednaného zboží bylo uvedeno „Distribuční sklad “ – bohužel díky neustálému pozdržování naších expedičních listu (palet) z distribučního skladu k nám na provozovnu – nám nevystačili naše lokální skladové zásoby na vykrytí objednávek a narušil se celkový harmonogram odbavení objednávek.
    Momentálně od pondělí minulého týdne se potýkáme s problémy s paletovou dopravou. :( Paletová přeprava mezi distribučním skladem v Krakově a námi neustále nabírá zpoždění. Možná jedna z příčin je logistické přetížení překladišť pro paletové přepravy v souvislostí se situací na východě. Ale oficiální vyjádření logistiky je že nestihají procesovat paletové expediční listy a moc se omlouvají za pozdržení.
    Obyčejná balíková přeprava DPD funguje bez značného zpoždění.
    Proto Vás prosíme o pochopení vzniklého zpoždění a určitě příští týden Vaši objednávku odbavíme.
    Moc se omlouváme za pozdržení v odeslání a předem moc děkujeme za pochopení.

Pracovní tým Levne-Baterky.cz

Radí bychom sdělili, jak nakonec objednávka dopadla:

Objednávku jsme odeslali 21.03.22 společně s dárkem "podložkou pod myš“ a byla doručena zákazníkovi 26.03.22

Tragédie! Zboží skladem není skladem. Ihned po objednání a zaplacení výmluvy na opožděnou zásilku někde v Polsku. Pak už žádná komunikace. Obyčejní podvodníčci.

Dobrý večer,
    Jen nám moc líto že jste musel napsat tak negativní recenzi. Vámi objednána a uhrazena baterie do mobilů byla skladem na distribučním skladu Green Cell v Polsku – jsme autorizované prodejci značky Green Cell. Není bohužel možné naskladnit 2120 druhu zboží na lokální provozovnu :( My řešíme vyskladnění z distribučního skladu Green Cell pomoci každodenních expedičních listu v 9 hodin dopoledne, které následně expedujeme do 48 hodin zákazníkům. Protože nechceme prodávat tzv „ležáky“ – baterky stárnou a my chceme posílat vždy čerstvé zboží. Na lokálním skladu v Mototechně udržujeme zhruba sortimentu kolem 255-270 druhů zboží – jedná se o frekventované zboží, které se nadprůměrně prodává – toto děláme – abychom zajistili doručení na druhý den. Ohledně naši "nekomunikace" - to nemáte pravdu - objednávku jste provedl a uhradil 07.03 v 18.30 - u Vámi objednaného zboží avizujeme doručení do 3-4 pracovních dnů - objednávku jsme měli odesílat 10.03 - ale 09.03 jsme Vám napsali email, že bohužel došlo k pozdržení expedičního listu a nabereme zpoždění, taky jsme nabídly všem zákazníkům, kterých se to týkalo slevový kód na 10% slevu - slibovali jsme odbavit objednávku 10.03 - protože dopravce nás ujistil, že termín doručení expedičního listu ( několik palet zboží) bude dle plánu. Bohužel se tomu tak nestálo, ale objednávku jsme odeslali dnes v pondělí 14.03. Ano, uznáváme – že jsme nabrali ještě jeden den zpoždění. Ale jsme Vás náležitě informovali a určitě nejsme "podvodničci" - jak jste napsal a komunikace byla – psali a informovali jsme o vzniklém zpoždění ještě den před avizovaným odesláním objednávky. Jinak v důkaz naších slov že baterie byla dnes odeslána přikládáme i odkaz na sledování balíku: https://zasilkovna.cz/vyhledavani/4208384663?l=cs

Levne-Baterky.cz

Na obchod nemůžu říct nic špatného, vše proběhlo ke spokojenosti. Jen baterie hodně blbě sedí v notebooku, zklamalo mě to.

• Zboží jsem si objednal pred týdnem a do dnešního dne vůbec nic!!!

Reakce obchodu Levne-Baterky.cz

Nejprve dovolte poděkovat za recenzí i když negativní. Objednávku jste zadala do systému 24.1.2022 17:49 – zboží bylo vloženo ihned na expediční list, který se zavíral 25.01 v 10 hodin dopoledne – Předem se moc omlouváme za delší dodací lhůtu 3-4 dny (kterou máme uvedenou v e-shopu) my řešíme vyskladnění z distribučního skladu Green Cell pomoci každodenních expedičních listu v 9 -10 hodin dopoledne, které následně expedujeme do 48 hodin zákazníkům. Protože nechceme prodávat tzv „ležáky“ – baterky a nabíječky stárnou a my chceme posílat vždy čerstvé zboží. Lokálně máme sklad na TOP 20 produktu z Heureky.cz z každé sekce.
    Vaši objednávku jsme měli posílat v čtvrtek 27.01 – ale bohužel došlo k pozdržení expedičního listu na překladišti DPD – o čemž jsme ihned informovali všechny zákazníky prostřednictvím emailu, s tím že máme neplánované zpoždění 1 den a objednávku odešleme v pátek. V pátek Vaše objednávka byla expedována viz odkaz: https://tracking.packeta.com/cs/?id=1601010838&l=cs a dnes je připravená k vyzvednutí.

Pozdržení objednávky bohužel byl, ale informovali jsme Vás o každé skutečnosti, je nám líto, že jste musela udělit takové hodnocení.

Přejeme Vám hezký začátek pracovního týdne.
    Pracovní tým Levne-Baterky.cz

• Omlouvám se, ale jsem zklamán. Baterka nejde dobít. Beze změny, tedy nefunkční, ani po několika hodinách na nabíječce. Postupoval jsem dle návodu.

Reakce obchodu Levne-Baterky.cz

Dobrý večer, nejprve dovolte poděkovat za recenzi i když negativní. Možná se jedna o chybu v řídicí jednotce baterie nebo občas se stane, že originální nabíječka Canon nechce nabíjet aftermarketové baterie do fotoaparátu. - Je to dané tím, že originální baterie mají speciální čip, s kterým nabíječka se vyměňuje data a pak spouští nabíjení a pokud nedostane "signal" od čipu – nespustí nabíjení. Proto má více než dva piny. Neoriginální nabíječky mají většinou dva nebo 3 piny. Napište nám prosím email a my Vám buď nabídneme výměnu baterie nebo dobropis baterie. Pokud baterie nefunguje ihned po obdržení objednávky – my poskytujeme odeslání baterie zpět k nám na naše náklady.
    Jestli můžu poprosit nehodnotit celý "obchod" negativně – protože k reklamacím se stavíme čelem a vždy řešíme maximálně rychlé a férově. Co se tyče baterie – je nám moc líto, že jste byl zklamaný.

Předem Vám děkujeme za email

• Jednoznačně cena.
    • Velmi dlouhá doba dodání,

Při dnešní hektické době, mi týdenní dodávka objednávky dnes, připadá jako dodávka z minulosti.

Reakce obchodu Levne-Baterky.cz

Děkujeme za Vaší recenzí i když negativní. Ohledně dlouhé doby dodání – my jsme oficiální prodejci Green Cell u nás, není bohužel možné naskladnit 2360 druhu zboží na lokální provozovnu :( Proto jsme Vás informovali, že zboží je na cestě. My řešíme vyskladnění z distribučního skladu Green Cell pomoci každodenních expedičních listu v 10 hodin dopoledne, které následně expedujeme do 48 hodin zákazníkům. Protože nechceme prodávat tzv „ležáky“ – baterky a nabíječky stárnou a my chceme posílat vždy čerstvé zboží. Lokálně máme sklad na TOP 20 produktu z Heureky.cz z každé sekce.
    Vy jste si vybral dopravu Česká pošta – balík do ruky – objednávku jste prováděl 15.08 (neděle) večer – vaše baterie byla na „pondělním“ expedičním listu (16.08) – zboží dorazilo 18.08 a ihned bylo zprocesováno – ale svozy pošty k nám najíždějí kolem 10 dopoledne a zboží nám se doručuje kolem 12hod – tím pádem Váš balík byl fyzický odbaven až 19.08 – proto tak velké zpoždění. V případě PPL nebo Zásilkovny, kterou dotujeme – my odbavujeme zásilky ještě ten den až do 18.45 (deadline) a 98% balíku jsou doručené následující den.