Objednávka byla na prodejně připravena k vyzvednutí ještě v ten samý den.

Reakce obchodu LETOKRUH

Děkujeme za čas při hodnocení! Těšíme se na viděnou na prodejně. Krásné dny, tým Letokruhu

• Skvěle zabaleno, rychle a v pořádku doručeno (včetně malé čokoládové pozornosti).

Reakce obchodu LETOKRUH

Krásný den, děkujeme za super krásné hodnocení. Budeme se těšit na další nákup. Krásné dny, tým Letokruhu

Super zboží, rychlé dodání!

Reakce obchodu LETOKRUH

Hezký den, děkujeme za skvělou recenzi. Jsme rádi, že se Vám u nás líbí. Krásné dny, tým Letokruhu

Já tyto obchody mám moc ráda. Nabídka, ochota, cena. Vše v pořádku.

Reakce obchodu LETOKRUH

Děkujeme za hodnocení, jsme rády, že se Vám u nás líbí. Těšíme se zase na setkání, krásné dny, tým Letokruhu

• rychlé vyřízení

Děkujeme za čas při hodnocení! Jsme potěšeni. Krásné dny, tým Letokruhu

• Sortiment
    • Rychlost doručení

První nakup, jsem spokojená, nakoupím ráda zase

Reakce obchodu LETOKRUH

Krásný den, děkujeme za krásné hodnocení. Budeme se těšit na další nákup. Krásné dny, tým Letokruhu

• Voňavý obchod

Reakce obchodu LETOKRUH

Krásný den, děkujeme za milou reakci na náš obchod. Budeme se těšit na viděnou u nás. Krásné dny, tým Letokruhu

• Příjemná obsluha
    • Relativně slušné parkování (je potřeba rychle nakoupit a vypadnout)
    • Nádherná vůně bylinek

Reakce obchodu LETOKRUH

Krásný den :-), děkujeme za super recenzi. S tím parkování je to jak kdy. Když stojíte na modré zóně, tak do 17.00 je parkování ZDARMA a můžete stát jak dlouho chcete. Pokud stojíte na dvou místech s hodinami, pak je to na 30 minut. Budeme se těšit na viděnou! Hezké dny, tým Letokruhu

• ochotná a milá paní prodavačka

Reakce obchodu LETOKRUH

Krásný den. Děkujeme za Vaši recenzi a těšíme se zase na viděnou. Krásné dny, tým Letokruhu

Rychlé dodání

Reakce obchodu LETOKRUH

Děkujeme za Vaše hodnocení a za nákup v našem e-shopu. Jsme potěšeni příznivými zkušenostmi. Krásné dny, tým Letokruhu

• Spolehlivost, rychlost, dobrá nabídka, dobré ceny.

Reakce obchodu LETOKRUH

Hezký den, velmi děkujeme za Vaše hodnocení a za nákup v našem e-shopu. Jsme potěšeni plusovými body. Krásné dny, tým Letokruhu

Paní majitelka je velice příjemná paní. Se vším poradí, řekne svůj názor, nic nenutí. Rozhodně to nebyl můj poslední nákup.

Reakce obchodu LETOKRUH

Hezký den, velmi děkuji za recenzi. Jsem potěšena, že naše rady jsou přínosné a budeme se, nejen já, ale i kolegyně, těšit na viděnou. Krásné dny, za tým Letokuhu Baru

Nemám žádný problém, byla jsem velice spokojena s doručením zásilky. Děkuji, s pozdravem Baudyšová J.

Reakce obchodu LETOKRUH

Krásný den, paní Baudyšová, děkujeme za čas při Vašem hodnocení, velmi nás potěšilo. Hezké dny, tým Letokruhu

Rychlost

Reakce obchodu LETOKRUH

Moc hezky zabalené. Baru,děkuji.

Reakce obchodu LETOKRUH

Krásný den :-), velmi děkujeme za recenzi. Balení je takový relax a je součástí nákupu. Je velmi milé, že jej zákazníci oceňují, a to i když používáme stále dokola materiály, které již posloužili před námi. Mějte se hezky, Baru

• Rychlé a milé jednání.Zboží předáno druhý den
    • S obchodem mám ty nejlepší zkušenosti

Reakce obchodu LETOKRUH

Krásný den, Alenko. Děkujeme za nádherné hodnocení, velmi nás potěšilo. Jsme rády, že se Vám u nás líbí. Krásné dny, tým Letokruhu

Funguje spolehlivě a rychle.

Reakce obchodu LETOKRUH

Krásný den, děkujeme za reakci. Jsme rádi, že naše rychlost a spolehlivost, na které si zakládáme je oceněna. Mějte se hezky a zase někdy na viděnou na našem e-shopu. Tým Letokruhu

• Přírodní produkt

Reakce obchodu LETOKRUH

Dobrý den, děkujeme za Vaše hezké hodnocení. Budeme se těšit na další spolupráci. Krásné dny, tým Letokruhu

Rychlé dodání, dobrá cena

Reakce obchodu LETOKRUH

Děkujeme za nákupy u nás a za ochotu přidat recenzi, která nás velmi potěšila. Mějte krásné dny, tým Letokruhu

krasne a bezpecne zabalene zbozi, rychle dodani

Dobrý den, děkujeme za referenci. Jsme potěšeni. Krásné dny, tým Letokruhu