• Sortiment

• Doručení do druhého dne
    • První nákup a velká spokojenost

• Velky vyber pekneho a kvalitniho zbozi, mila obsluha, vse v poradku

Reakce obchodu LETOKRUH

Krásný den, děkujeme za hodnocení a těší nás Vaše spokojenost. Hezké dny, tým Letokruhu

Velký výber, ochotná obsluha. Doporučuji.

Reakce obchodu LETOKRUH

Krásný den, děkujeme za milou recenzi, která nás velmi potěšila. Hezké dny, tým Letokruhu

Příjemá atmosféra, moc ráda zde nakupuji.

Reakce obchodu LETOKRUH

Krásný den, velmi nás těší, že k nám chodíte nakupovat, a že se Vám u nás líbí. To je pro nás velká odměna. Těšíme se na vídanou, tým Letokruhu

Vstřícná a milá komunikace, pečlivé zabalení, bleskové doručení, prostě vše super. Děkuji a už se těším na příští nákup. :-)

Reakce obchodu LETOKRUH

Milá Romano, velmi děkujeme za krásné hodnocení. Je to pro nás velmi důležitá zpětná vazba a těšíme se, až zase připravíme pro Vás balíček. Krásné dny, za tým Letokruhu Bára

Velmi dobré a laskavé paní prodavačky, které dokáží ochotně poradit. Velká spokojenost.

Reakce obchodu LETOKRUH

Děkujeme za recenzi! Jsme potěšeny, že se Vám u nás líbí. Těšíme se na setkávání. Krásné adventní dny, tým Letokruhu

• Příjemná zákaznická obsluha

Reakce obchodu LETOKRUH

Děkujeme za hvězdičky a celou recenzi. Těšíme se na setkávání, krásný adventní čas, tým Letokruhu

• ochota
    • přívětivost

Reakce obchodu LETOKRUH

Krásný den, děkujeme za hodnocení a jsme rády, že jste spokojena. Hezké dny, tým Letokruhu

Rychlé, profesionální jednání, zboží v pořádku do dvou dnů

Reakce obchodu LETOKRUH

Krásný den, děkujeme za Vaši hezkou recenzi. Těší nás Vaše spokojenost. Tým Letokruhu

• Sortiment

Vše v pořádku

Hezký den, velmi děkujeme za recenzi. Krásné dny, tým Letokruhu

• osobní odběr v prodejně v Brně Žabovřeskách
    • možnost ihned vyměnit nevyhovující zboží za jiné, případně hned vrátit
    • velmi příjemné jednání s paní v obchodě
    • příjemný obchůdek s nádhernou atmosférou - byla jsem happy pak celý den :-)
    • možnost domluvit i objednání zboží, které zrovna nemají skladem
    • zboží do půl hodiny připraveno k výdeji
    • nejsou

Velmi doporučuji, moc milý obchůdek, příjemná paní na info lince (asi paní majitelka? ) i v obchodě. Určitě zde budu nakupovat častěji jak pro sebe, tak dárky pro blízké

Reakce obchodu LETOKRUH

Krásný den, velmi děkujeme za krásnou recenzi. Velmi nás potěšila a těšíme se na viděnou. Tým Letokruhu

Ochotné a rychlé jednání při každé mojí objednávce.Zboží bezvadně zabalené nikdy nebylo poškozené.

Reakce obchodu LETOKRUH

Dobrý den, jsme velmi rádi, že jste spokojena. Děkujeme za skvělou recenzi. Tým Letokruhu

Super rychlé dodání!!Vše v pořádku! Objednala jsem si malý deodorant a skvělý, už jiný nekoupím!

Reakce obchodu LETOKRUH

Krásný den Terezo, velmi děkujeme za super recenzi a doporučení. Tyto deodoranty jsou opravdu skvělé. Těšíme se, že budeme zase moci doručit fajn zboží. Hezké dny, tým Letokruhu

- snadno dostupne
    - rychle pripravene k vydeji
    - nadherna a uklidnujici atmosfera obchodu, moc mila majitelka

Reakce obchodu LETOKRUH

Milá Dario, děkujeme za čas věnovaný recenzi. Velmi mě osobně potěšila a moje kolegyně také. Krásné dny, za tým Letokruhu Bára

• Velmi ochotný a milý personál, příjemné prostředí, rychlost vyřízení objednávek.

Určitě doporučuji.

Jediné co bych vylepšila, tak nenechávat při placení některé produkty u elektroniky ( ty co by u ní neměly být ) jako je PC, čtečka, platební terminál.

Reakce obchodu LETOKRUH

Krásný den, děkujeme za recenzi a doporučení, které nás těší. Nevíme přesně, co máte na mysli doporučením. Techniku v obchodě mít musíme a myslím, že energie obchodu je daleko silnější než technika. Ale budeme rádi, když nám někdy při návštěvě vysvětlíte, co přesně jste měla na mysli. Krásné dny, tým Letokruhu

Rychlé vyřízení objednávky. Zboží dobře zabalené.

Dobrý den, děkujeme za recenzi a Váš nákup. Hezké dny, tým Letokruhu

• Vždy nějaký dáreček navic

Reakce obchodu LETOKRUH

Děkujeme za milou reakci a doporučení našeho obchodu. Krásné dny, tým Letokruhu

• rychlé vyřízení

Reakce obchodu LETOKRUH

Děkujeme za plný počet hvězdiček, těšíme se z každé recenze. Hezké dny, tým Letokruhu

• rychlost vyřízení objednávky

Reakce obchodu LETOKRUH

Krásný den, děkujeme za Vaši objednávku a čas věnovaný recenzi. Jsme rádi, že rychlost u nás drží pevné místo. Hezké dny, tým Letokruhu