• Velký výběr
    • Neumí zabalit ani pitomej balík tak aby se v něm všechno nesmichalo neroztrhalo apod

Pokud zde nakoupíte nečekejte že bude vše v naprostém pořádku... Já už hledám jiný obchod... Jako aby balík za 7 500,- byl jen v černé folii která se roztrhla a sám žasnu že v ní objednávka zůstala a nevysypala se.... To je trošku silná káva

Reakce obchodu Letky.cz

DD, to mne mrzí, že se folie roztrhla - ale Vy jste ovsem v mailu psal, ze se roztrhl sacek s hroty v baleni - nikoli folie a ty zustaly ve folii/ neztratily se - mailem jsem se Vam obratem za to ze se rozsypal sacek doslovne moc omluvil.. Odesilame takto bezne hodne roku bez nejmensich problemu. Zbozi Vam doslo kompletni v naprostem poradku, byly rozsypane hroty, jinak jste psal, a dekoval m za rychlé zpracování a odeslání vasi objednávkyi, a nyni davate zcela zaporne hodnoceni. Preji pekny den.

• Měli co jsem potřeboval.
    • Draho, tak jako skoro všude.

Normal.

Reakce obchodu Letky.cz

Dobrý den, přikládám Vaše hodnocení pane Tomečku,,jež jste vyplnil, kdy vše hodnotíte nejvyšší známkou a pak dáte nedoporučení, to je opravdu velice zvláštní :-).
    jakém stavu je Vaše objednávka?
    zboží jsem objednal(a) a dorazilo
    Jak jste spokojen(a) s délkou dodací lhůty?
    známka 5 z 5.
    Dorazilo zboží v pořádku?
    Budete zboží vracet?
    Kolikrát jste již nakoupil(a) v obchodě?
    toto byl první nákup
    Jak hodnotíte přehlednost webových stránek obchodu?
    známka 5 z 5.
    Jak hodnotíte kvalitu komunikace obchodu?
    známka 5 z 5.

Přeji Vám pěkný slunečný den :-)

Koupil jsem si pouzdro na šipky,letky,hroty a nástavce. Obal tohoto nástavce otevřený a jeden ulomený.

Reakce obchodu Letky.cz

Dobrý den, zásilka Vám byla obratem po přijetí objednávky odeslána, celkem 9 ks, žádnou reakci jsem od Vás neobdržel ani telefonem ani emailem, pokud by bylo opravdu něco v nepořádku, nebyl problém vše vyřešit, ale nemohl jsem o tomto problému pokud nastal vědět, rozhodně nikdo balení násadek neotevíral.a Vy jste ani sám jak jste uvedl v tomto záporném hodnocení zboží nevracel, ale ani nikterak nereagoval a jen nedoporučujete nákup - což mi nepřipadá logické. Děkuji Merkl