• Kvalita, rychlost a super komunikace.

• Velmi rychlé dodání. Objednala jsem ve středu a v pátek tričko dorazilo. Byla to hurá akce k narozeninám. Pán byl velmi ochotný a objednávku urgentně odeslala. Tričko udělalo obrovskou radost. Dobrá kvalita. Super. Díky

• Super rychlá komunikace,velmi ochotní a laskavý,zboží dopučeno,super dárek moooc spokojeni

• Skvělá komunikace s e-shopem.

Rychlé dodání, pečlivě zabalené, spokojenost

• Opravdu rychlé vyřízení

• Super

Všechno v pořádku.

Bez problému

• Rychle doručeno

Jeden den objednáno, druhý den jsem měl zboží u sebe, pečlivě zabaleno. Maximální spokojenost.

• Velmi ochotná paní přes kontaktní telefon...rychlost doručení.

• Bezproblémové rychlé dodání

Jediná výhrada byla, že jsem si nemohla vybrat barvu vlasů u dětí, aby trochu byla podobnost. V jiném obchodě tato možnost byla, ale byl tam problém s placením.

Rychle jednání i doručení

Skvělý přístup, rychlé dodání.

Jsem velmi spokojená z obchodu mě kontaktovali měla jsem napsaná dvě jména Sttela a Sttelinka protože holčička je ještě čerstvé miminko a nechala jsem volbu na paní vedoucí co se jim bude tisknout lépe ještě jednou moc děkuji

super

Reakce obchodu Lemurak.cz

velké díky za Vaši příznivou zpětnou vazbu! Oceňujeme Vaši důvěru. Budeme se na Vás opět těšit na e-shopu Lemurak.cz

Krásný den

• Kvalita tisku

Reakce obchodu Lemurak.cz

děkujeme za sdílení Vaší spokojenosti s našimi produkty. Jsme rádi, že jste spokojený s kvalitou.

Krásný den

• výběr
    • kvalita

Zboží jsem potřeboval rychle, kvůli oslavě. Zavolal jsem, domluvil se a zboží bylo ještě ten den předáno dopravci. Druhý den jsem ho měl na zásilkovně. Díky

Dobrý den Lukáši,

děkujeme za Vaši skvělou zpětnou vazbu! Jsme rádi, že jsme Vám mohli pomoci s rychlým získáním dárku na oslavu. Vaše slova o rychlosti, výběru a kvalitě nás těší a jsou pro nás velkou motivací. Pokud budete mít někdy další specifické požadavky, neváhejte se ozvat. Těšíme se na to, že Vás budeme moci obsloužit i v budoucnu.

PS: Budeme rádi, když nám dáte vědět, jak se tričko líbilo.

Krásný den přeje