• Obchod doručil jen část objednavky-(5×10ks=5 blistru)a ne deklarovany- Biopron 9 Premium box tbl.10x10
    • Šmejdi

Potvrdit v objednávce 5x Biopron 9 Premium box tbl.10x10 = 500 tablet a odeslat jen 50 tablet je lumpárna.

Ani týden po odeslání objednávky vůbec žádná zpětná reakce!

• Na dnešní poměry jsem se nesetkal s tak dlouhou dodací lhůtou.

11.7.2023 jsem objednal zboží. A doposud(23.7.2023) nedorazilo, i když bylo vše skladem.

• Absolutně bez komunikace
    • Nemám zboží ani peníze

Objednávka provedena 11. července. Nemám ani zboží ani peníze. Obchod absolutně nereaguje. Rozhodně nedoporučuji.

• nerespektování způsobu dopravy

Nevím kdo zvoral místo dodání (balíkovna, úplně jiná pošta s nemožnou pracovní dobou a mimo můj radius), ale pěkně mi zkomplikoval život. Takhle vytočený už jsem dlouho nebyl... Měl jsem chuť si zásilku na dobírku nevyzvednout... Bohužel potřeba obsahu byla vysoká a obtížné řešitelná jinak vzhledem k okolnostem.

• Dosud jsem neobdržela zboží. A ani zprávu o stavu objednávky

Po nekolika dnech od objednani obchod objednavku zrusil z duvodu nedostupnosti. Pritom uvadeji, ze vse maji skladem.

• Nespolehlivost
    • Okrádání zákazníka

Nedoporučuji tento obchod. Zaplatila jsem za 4 balení Magnesia po 200 tabletách, doručeny mi byly balení po 80 tabletách. Kontaktovala jsem obchod mailem, telefonicky, není možné se dovolat a domluvit se na nápravě.

• žádna výhoda mě nenapadá snad že občas vezmou telefon ale to musite volat 2 hodiny v kuse a pak náhoda , že to zvedne.
    • špatná komunikace nezvedaj telefon
    • neoznačili zboží křehké a 3ks byli uplne roztečené v celem baliku
    • slíbili že to pošlou , ale nic už neposlali.
    • objednané zboží neměli ve větším množství , i přesto šlo objednat ,ale neuvedli v mejlu žádné upozornění, že není a kdy ho doručí , jen prostě asi čekali až jim dorazí kdybych po týdnu nezavolal jak to vypadá asi čekám do dnes. (sotva zboží dorazilo ,už bylo i jinde na internetu , tak že asi tak)

jsem chtel snižit spokojenost do minusových hodnot ale po kliknututi
    skocila pulka tak to nebudu psat znova cele tak ji tam necham jen sem uvedu že
    celková spokojenost je na bodě MRAZU
    ani stranky nemaji dobre nastavene tak ze NEBRAT priste nic ..

• Nízká cena
    • Obchod nekomunikuje
    • Brzká expirace zboží

Objednávala jsem dne 31.12.2022 Mana Drinky. Objednávku jsem si dne 4.1.2023 vyzvedla na poště. Pak jsem zjistila, že doba spotřeby je do 28.2.2023. Obchodu jsem psala dne 10.1.2023, že s ohledem na množství Many, kterou jsem si objednala, a s ohledem na brzkou expiraci, ji nejsem schopna celou včas spotřebovat a žádala jsem o úhradu poštovného s tím, že jim zásilku pošlu zpět. Dosud (dnes je 17.1.2023) mi neodpověděli.

• na objednávku týden nikdo nereagoval, po týdnu, kdy jsem urgovala mi objednávku bez vysvětlení zrušili. Pokud bych nenapsala mail, čekám doteď
    • nesolidní jednání, nabízejí léky které nemají

Moje objednávka dorazila 7.11.2022 k někomu jinému,já jsem obdržela zboží jiného člověka,takže došlo zřejmě k záměně.Zboží jsem zaplatila on-line a i když jsem hovořila s majitelem e-shopu,je 10.11.2022 ,a dodnes nebyla reklamace vyřízena. Ani ta druhá paní reklamaci vyřízenou nemá!

• Na objednávku ani neodpověděli!!!

Na objednávku nikdo neodpověděl. Nedoporučuji!!!!!

• Nespolehlivé, nedodaná objednávka.

• žádná
    • nekomunikují, zboží zasílají až ho urgujete

Objednávka byla ihned zapalcena kartou. Přesto došla upomínka, zaplaťe zboží. Žádná komunikace. Po týdnu jsem objednávku zrušil. Ihned odpověď ,,Zásilka již byla nachystána k odeslání". Nedal jsem na špatné recenze na internetu. Poučení. Peníze byly ihned vráceny. Jediný klad.

Čekám 3týdny na objednané zboží.Email co je uveden je nefunkční a telefon nikdo nezvedá.

Na internetu měli zboží skladem. Neozvali se mi, že ho nemají, musela jsem si sama zjišťovat po několika dnech, v jakém stavu je má objednávka.

Poslal jsem platbu za objednané zboží, od té doby se ovšem obchod neozval.

• Přípravek je při objednávání aktivní, tj.tváří se, že je skladem. Dokonce dostanete email, že je Vaše objednávka připravena a bude doručena . Jenže za čas přišel email, že přípravek již není skladem!