• v nabídce bylo zboží, které obchod již neprodává

• cena produktů
    • při osobním vyzvednutí na pobočce Vinohradská 1713/196, jsem byl konsternován nepřátelským přístupem lékárníka, nemožností zaplatit platební kartou, archaičností prostředí a celkovou neochotou. Odcházel jsem s dojmem, že jsem obtěžoval placením a vyzvednutím zboží.

Nákup rozhodně nevyzvedávat v pobočce Vinohradská 1713/196, leda pod pohrůžkou násilím. Ceny jsou ok.

Reakce obchodu Lékárna Scarabeus

Dobrý den, děkujeme za reakci. Mrzí nás, že jste měl takhle špatnou zkušenost na našem výdejním místě na Vinohradské, pokusíme se s tím něco udělat a omlouváme se za kolegu.
    Můžeme Vám doporučit naši kamennou lékárnu na Spořilově, tady se Vám to určitě nestane.
    Lékárna Scarabeus

• Co si vyberete, to dostanete
    • Přímo v lékárně jsem potřebovala další lék. Magistra mi něco velmi doporučila, aniž by se zeptala na má omezení. Až doma jsem zjistila, že lék vůbec nesmím použít. Ale krabičku už mi popsala, takže mi bylo jasné, že ji nebudou chtít zpátky.

Když víte, co chcete, je to OK. Ale pozor na nevyzkoušené léky. Možná chtějí jen "prodat". Nebo jsem měla smůlu.

Dobrý den.
    Děkujeme za Vaší reakci.
    Mrzí nás, že máte s naší lékárnou tuto zkušenost, ale nemyslíme, že šlo o nutnost "prodat" tak jak to nazýváte Vy.
    V případě, že existují omezení, které Vám brání v užívání některých léčiv je ve Vašem zájmu oznámit je při konzultaci. Pomůže nám to při správném výběru léčiva.
    To, že je obal u nás zakoupeného produktu námi popsaný, nebrání reklamaci. Jsme přístupné jakékoliv komunikaci a domluvě v rámci platné legislativy.
    Lékárna Scarabeus

• Na webových stránkách mají zboží skladem a po objednání napíší, že ho již neprodávají

• Dobrá cena
    • Nemožnost platit platební kartou při osobní odběru.

Jsem spokojená.

• Dlouha odezva na objednavku

V nabidce meli zbozi za cenu, kterou pak nemohli dodrzet a stale bylo zbozi v nabidce.

• Dostala jsem mail, že krém je v lékárně, za hodinu potom, že ho prodali. Do dneška jsem se nedozvěděla nic.

Reakce obchodu Lékárna Scarabeus

Děkujeme za reakci, po telefonické domluvě jsme přišly na to, že došlo k nedorozumění. Doufáme, že naše řešení problému bylo pro Vás přijatelné a dostatečné a že nám zůstanete věrná:-). Lékárna Scarabeus

• Velmi ale opravdu velmi mi vadila paní nabízející jakési nové krémy v obchodě,byla dost nepříjemná a vůbec jí nezajímalo,že nechci nic kupovat ani svůj krém měnit.Zdražovala a vadila při nákupu.Z toho důvodu již nikdy k Vám nepřijdu.

Reakce obchodu Lékárna Scarabeus

Kolegyně, která Vám nabízela produkty fy Fytofontana, není zaměstnanec lékárny. Nicméně my zaměstnanci lékárny takovéto akce vítáme. Zástupci firem mají na klienta v dané úzké oblasti čas jen na tuto činnost, čehož naši klienti rádi využijí, nebo se domluví, že se jim to z různých důvodů nehodí.
    Zároveň při těchto promo-akcích bývají slevy na dané produkty, což je pro naše zákazníky také výhodné... :).
    Konkrétně tato promotérka je velmi vstřícná, produkty firmy zná velmi dobře a je na zákazníky příjemná.
    Mrzí mne, že došlo k nedorozumění.
    PharmDr.Jiřina Roučková

• několik možností, kde zboží vyzvednout
    • nízké ceny jsou dorovnány tím, že platíte jakousi dopravu, u mne konkrétně 30 Kč

Dejte si pozor než odešlete objednávku, zda výhodná cena není kompenzována nevýhodným doplatkem.

Reakce obchodu Lékárna Scarabeus

Mrzí nás Vaše reakce, cenu dopravy jste si potvrdila spolu s objednávkou a obchodními podmínkami, nebyla Vám naúčtovaná bez Vašeho vědomí, proto si myslíme, že Vaše hodnocení je nespravedlivé. Osobní odběr na Spořilově je bez poplatku. Lékárna Scarabeus

• NEZDVOŘILOST,NEPOŘÁDEK,LŽI