• Zboží,objednané na e-shopu,mi bylo stornováno, přestože objednávka byla potvrzena. Prý e-shop je dočasně uzavřen. Nechápu,proč byla tedy na e-shopu možost si zboží objednat. Čekala jsem na potvrzení zbytečně.

• Ozvali se a zrušili objednávku…
    • Nabízejí zboží které nemají…

• cena sháněného produktu byla bezkonkurenční
    • požadované množství neměl obchod skladem, bez předchozí informace zaslal peníze zpět na účet

Reakce obchodu Lékárna Scarabeus

Omlouváme se, příště se to určitě povede:).

PharmDr. Jiřina Roučková

zboží bylo doprodáno a není skladem

Bohužel objednávku s datem 2.6.2020 jsem ještě neobdržela.
    Bez vysvětlení. A vy už chcete hodnocení!

Reakce obchodu Lékárna Scarabeus

doufám, že tento problém jsme spolu po telefonu vyřešily.
    Objednávka na Vás čekala od 2.6. připravená na lékárně. Odpověď od nás Vám byla odeslána.
    Snad jste na nás úplně nezanevřela.
    Lékárna Scarabeus

• Nedodali zboží, které jsem si objednal.

Sdělili, že za svoji uvedenou cenu zboží neprodají a objednávku jednostranně zrušili.

zboží ani po téměř dvou týdnech nedorazilo. Mám je e-mail, že objednávka byla zaregistrována, od té doby nic. Zboží jsem musel koupit jinde.

• nabízí zboží na internetu které nemá
  • vzhledem k tomu, ze zbozi bylo k objednani nabizeno, nemohu obchod doporucit, protoze multivitamin bylo mozne objednat jinde nebo privezt ze zahranici

• Nevím o žádných.
    • Nabízejí zboží, které ve skutečnosti již nemají.

Zboží, které nabízejí, již nemají.

• Mystifikace pri vrácení zboží

Nedoporučuji

• připraví Vám jiné zboží - 3x 200ml šamponu místo objednaného 3x 390 ml šamponu a vystaví faktutu na objednané zboží v hodnotě 1065 Kč. Dodané šampony však mají hodnotu mnohem nižší

připraví Vám jiné zboží - 3x 200ml šamponu místo objednaného 3x 390 ml šamponu a vystaví faktutu na objednané zboží v hodnotě 1065 Kč. Dodané šampony však mají hodnotu mnohem nižší. Ještě, že jsem zvolil osobní odběr na místě, kde jsem rovbnou na rozpor upozornil a objednávku logicky nepřevzal. Prostě v této lékárně už ne a ostatním to také nedoporučuji

• negativní přístup lékárníka

Vyměnit lékárníka

• aktualizace zboží

?!

• Nabízí zboží,které nemá k dispozici i když na netu píše,že ano.

zklamání

děkujeme za reakci.
    U zboží, které nemáme skladem, se nám na eshopu zobrazuje zpráva, že zboží není skladem a musí být doobjednáno u distribuce. Když je u distribuce produkt vyprodaný, bohužel není v našich silách předejít Vašemu zklamání.
    Děkujeme za pochopení.
    Tým Lékárny Scarabeus

• Nabídka v e-shopu byla označena jako již neplatná (až po objednávce), žádná kompenzace ze strany e-shopu nebyla nabídnuta.

• Dostal som nahradu za svoju objednavku, ktora nezodpovedala povodnej specifikacii. Ckcel som vit.B8 + D vit. a dostal som len produkt D vit. Pre mna bol dolezity vit. B8. Potreboval by som to vymenit za povodnu objednavku. Dakujem.

Ano aj nie.

• nabízí produkty, které nemůže dodat

• nevím
    • Nepříjemný lékarník, který neustále opakoval , že nemá s internetovým obchodem nic společného, a že toto a toto

Doporučuji najít jiné distribuční místo

Reakce obchodu Lékárna Scarabeus

Dobrý den, děkujeme za reakci. Mrzí nás, že jste měl takhle špatnou zkušenost na našem výdejním místě na Vinohradské, pokusíme se s tím něco udělat a omlouváme se za kolegu.
    Můžeme Vám doporučit naši kamennou lékárnu na Spořilově, tady se Vám to určitě nestane.
    Lékárna Scarabeus