• Žádné

Obchod převzal a potvrdil objednávku, po té informoval o přípravě zásilky, aby den po té bez jakéhokoliv důvodu stornoval objednávku

Reakce obchodu Lékárna SPEA

děkujeme za Vaši recenzi.
    Omlouváme se, Vámi objednaný produkt byl z důvodu většího zájmu vyprodán a nebyl bohužel v tuto chvíli ani k objednání na distribuci. Mrzí nás, že jsme museli Vaši objednávku zrušit.

S pozdravem Lékárna SPEA

• Nevrací zpět plnou částku za nákup ''V případě zrušení/nepřevzetí''

Jakmile zaplatíte objednávku předem, a v případě že spěcháte na léky, které nejsou na předpis, a nevíte o lékárně která by ''Konkrétně'' značky VIROSTOP měla ? A doveze je vám syn, nebo někdo z rodiny nečekaně, a dříve než ty ''VIROSTOP'' co jste si objednaly ze SPEA.

A požádáte je o zrušení doručení ''I když je v přepravě'', tak vám místo vrácení částky, kterou jste za zboží daly. Vrátí jen to co oni uznají za vhodné.

Pochopila bych kdybych samovolně zrušila objednávku jen tak protože se my chtělo... nebo tak něco..
    *Ale v tomto případě tomu tak není.
    Za mě je toto drzost obchodu, a sprostost.... Obchod nedoporučuji.

A NIKDY e-shopům neposílat peníze předem ! *****

Reakce obchodu Lékárna SPEA

děkujeme za Vaši recenzi. Vaši objednávku jsme následující den po objednání již odeslali ("byla již v přepravě"), proto ji nešlo ihned zrušit. Máte právo na odstoupení od smlouvy. Po přijetí balíčku zpět do naší lékárny a zkontrolování Vám peníze vrátíme na účet. Prozatím balíček bohužel nedorazil, nejsme schopni ovlivnit dobu vracení přepravcem :-(

S pozdravem Lékárna Spea

• Zboží nebylo včas naskladněno, koupil jsem obdobné zboží jinde.

Reakce obchodu Lékárna SPEA

děkujeme za Vaši recenzi.
    Omlouváme se, Vámi objednaný produkt byl z důvodu většího zájmu vyprodán a nebyl bohužel v tuto chvíli ani k objednání na distribuci. Mrzí nás, že jsme Vám nemohli objednávku vyskladnit.

S pozdravem Lékárna Spea

• Nabízené zboží nejsou schopni dodat

Reakce obchodu Lékárna SPEA

děkujeme za Vaši recenzi. Mrzí nás, že jsme Vám nemohli vyskladnit objednávku. Produkt bohužel nebyl v danou dobu k dispozici ani u nás na skladě, ani v distribuci.

S pozdravem Lékárna Spea

dlouhá dodací lhůta, ani po týdnu nemám zboží

Reakce obchodu Lékárna SPEA

Vaše objednávka z večera 7.3.2023 byla 9.3.2023 dopoledne předána dopravní společnosti. Termín doručení je dále v rukou dopravní společnosti a již ho nemůžeme ovlivnit.

Lékárna SPEA

Předem zaplacené zboží za mě vyzvedával rodinný příslušník.
    Přestože zboží jsem uhradila kartou při online objednávce, tak pán za pokladnou chtěl zboží znovu zaplatit!! Naprosto suverénně a bez toho, aby si to zkontroloval na objednávce. Co to má jako být?
    Zboží mi vyzvedával někdo jiný a kdyby nebyl obeznámen s tím, že jsem to již zaplatila a neupozornil na to lékárníka, který ho obsluhoval, tak si to jako Spea nechá klidně zaplatit dvakrát?
    Nedoporučuji. Kdo není asertivní, tomu asi klidně účtují dvakrát.

Reakce obchodu Lékárna SPEA

pan lékárník platbu předem přehlédl, svou chybu na místě vyřešil a omluvil se. Rozhodně není naše běžná praxe nechat si platit dvakrát. Mrzí nás, že došlo k takovému nedorozumění.

Lékárna SPEA

• Vybrala jsem si tuto lékárnu kvůli možnosti platit kartou Benefity.cz, kterou inzerují na svých stránkách, ale na místě v lékárně v Olomouci mi to umožněno nebylo, musela jsem zaplatit v hotovosti.

Reakce obchodu Lékárna SPEA

omlouváme se, v naší lékárně nejde platit kartou Benefity.cz. Přijímáme karty a poukázky Sodexo, Edenred, Chéque Déjeuner a Benefit Plus.

• Změna obědnávky