• Dodán jiný výrobek obsah 400ml

• Rychle vyřízení
    • Předchozí zkušenosti- asi 4x jiz objednávka a zkušenost výborné. Tentokrát zásilka neodpovídala objednávce. Došly mi úplně jiné druhy šamponu než jsem objednala. Asi chystal nekuseny brigádník, jinak si to neumím vysvětlit. Nevrátila jsem, ale byla jsem naštvaná.

Ačkoli bylo zboží v čase objednávání uváděno skladem, nakonec byla ze strany obchodu objednávka zrušena.

• Platební údaje posílají až druhý den. Všude jinde ihned po vytvoření objednávky obratem obdržím platební údaje.
    • Objednávku jsem zaplatil 2. Srpna. Objednávka zatím nedorazila. Zatím není ani přidaná dopravci – zásilkovna.
    • Dotazník spokojenosti k objednávce která ještě nedorazila mě opravdu rozčílil.

Bez upozorneni navýšili cenu zásilky o poštovné i když objednávka byla potvrzena bez poštovného.

Produkt jsem objednal, dle e-shopu skladem, ve skutečnosti skladem není. Klamání zákazníka!

Objednávka byla doručena nekompletní

• po několika dnecj napsali, žezboží není k dispozici
    • pokud by to udělali hned, nemusela jsem čekat s objednáním v jiné lékárně

Mají něco na www skladem a není to pravda.

• Neskutečně dlouhá dodací lhůta

Uvádí zboží, které nemá. Klame zákazníky.

• levné, pokud objednáte přes e-shop
    • šíleně přemrštěné ceny přímo v lékárně oproti stejnému zboží na e-shopu (89 Kč vs. 199 Kč za 5 ks respirátorů, tj. 40 Kč/ks, když se prodávají za pár Kč za kus :(..), velké zklamání, všimla jsem si tu cenu až doma..
  • na mailovou žádost jak lék používat jsem byl odkázán na homeopat lékaře

• Nízké ceny
    • Nekomunikují. Po tel jsem se domluvila kam chci balíček poslat, zásilkovnu v nabídce jsem neměla, ale bylo mi řečeno že poslat to tam lze. Napsala jsem do poznámky v objednávce tedy změnu adresy zásilkovny že jsem kvůli tomu volala a domluvila se. Žádná reakce. Pak jsem psala ještě mejl se žádostí aby to změnili. Nic. Dodnes žádná odpověď/reakce. Tudíž jsem objednávku nezaplatila.

Zklamání

Reakce obchodu Lékárna Krupská

Dobrý den, jak píšete, bylo telefonicky domluveno, že zásilku zašleme na Vámi zvolené místo. Vybrala jste platbu předem, platba však nepřišla a proto zásilka odeslána nebyla.

Nebylo dodano do lékárny mnou vybrané

Reakce obchodu Lékárna Krupská

Je nám líto, ale s Lékárnou Dr. Max nemáme nic společného. Jsme malá nezávislá lékárna. Zboží doručujeme prostřednictvím Zásilkovny či GLS. Je možný osobní odběr v naší lékárně v Praze.

Bohužel jsem musela jet přes celou Prahu vyzvednout osobně 6 plastových lahví, které lékárna neuměla poslat poštou/přepravní společností. V předchozí komunikaci mě ujišťovali, že se jedná o lahve skleněné, kterým by při přepravě hrozilo rozbití, proto jsem na osobní odběr přistoupila. Nicméně vidím v tom neochotu přepravu řešit a vyřešit, z mého pohledu příště raději nakoupím někde, kde není problém zasílat takovou banalitu.

Reakce obchodu Lékárna Krupská

U tohoto zboží je v našem e-shopu jasně zdůrazněno, že jde o zboží pouze na osobní odběr v lékárně

• Zřejmě by vše bylo v pořádku, pokud by měli to co píší skladem
    • Objednán také oxymetr, který nakonec neměli a tak jsem zbytek zrušil

Mají na stránkách zboží, co není skladem. Navíc i po tom, co mi napsali, že zboží nemají a mít nebudou, tak celý den stále na eshopu u této položky bylo SKLADEM.. Špatně spravovaný eshop..

• Poslali mi 3 balení léků s datem expirace v následujícím měsíci!!!!!!

• neprofesionální komunikace (žádná omluva, vysvětlení, nic)

• Zbozi maji uvedeno skladem, avsak po objednani mi prisel email, ze jsou schopni expedovat pouze 1 polozku ze 3. Nakup jsem tedy zrusila.