Od odeslání objednávky obchod vůbec nereaguje.

• Nedůvěryhodné jednání

Zboží mi bylo doručeno po 9 dnech. Žádná komunikace. Pro mě důležitá zdravotní pomůcka, kterou jsem mohla mít z jiného shopu do 2 dnů. Žádné info o dodání. ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI TENTO OBCHOD

• Levnější cena a doprava, než jinde
    • Zakoupený produkt bohužel nefunguje na 100%. Jedná se o minutku, která při natažení času pod 10 minut nezazvoní, pouze přestane tikat. Nad 10 minut dotiká a zazvoní. Jsem zklamaná, měl to být dárek, reklamace by byla zdlouhavá a za těch pár stovek a další čekání mi to asi nestojí...musím koupit jinde a ideálně hned vyzkoušet. Tohle je nevýhoda nákupu přes internet. Zboží před odesláním zřejmě nikdo vůbec nezkoušel.
    • Podotýkám, že jsem vybírala z těch kvalitnějších a dražších minutek. Zpracování je na pohled krásné a kvalitni - jedná se o kov, což jsem chtěla. Ale nefunguje :(

• Ukázalo se, že zboží, které jsem na eshopu objednal, není schopen dodat.

Osobně jsem dosti alergický na to, když eshop není schopen dodat zboží, které normálně nabízí.

• Nejak nechapu proc maji danou vec skladem, nafocenou, ja si tedy dam praci s vytvořením objednávky maslenky , byt je to par minut , vec objednam a následující den mi prijde mail, ze jiz nemaji skladem, ani jiz nevedou? S nabídkou varianty at si objednam misto cerne barvy bilou? Kdybych prece chtela bilou objednam si bilou ne? Následne na me vyskakují reklamy at si tu stejnou cernou maslenku objednam ...NEMAM RADA ZBYTEČNE mrhani časem

Jediné pozitivum bylo, že jsem dostal zprávu o přijetí objednávky, poté nějakou výmluvu, že dodavatel poslal něco jiného a pak.....ticho po pěšině. Těžko mohu následně něco hodnotit kladně, když jsem objednané zboží neobdržel.

Reakce obchodu Lekarnadomu.cz

omlouváme se za zdržení Vaší objednávky způsobené nedodáním zboží distributorem. Podrobnější informormace jsme Vám mailem.

lekarnadomu.cz

U zboží dostupného do 3dnů po 10 dnech nic, komunikace nulová, přišel jen potvrzující mail. Chtěla jsem zaplatit on-line, ale jejich přesměrování na platební bránu se nezdařilo, což je vlastně dobře, když nekomunikují. Obchod jsem zkusila poprvé a naposled.

Reakce obchodu Lekarnadomu.cz

Vaše objednávka nebyla vyřízena, protože neproběhla Vaše platba prostřednictvím brány GoPay. Z tohoto důvodu Vám nebyla doručena další zpráva o stavu objednávky.

lekarnadomu.cz

• Zboží nebylo doručeno ani jsem nedostala žádnou informaci

Reakce obchodu Lekarnadomu.cz

omlouváme se Vám za způsobené komplikace. O nedostupnosti objednaného zboží jsme Vás informovali mailem 10.11.2017.

Lekarnadomu.cz

• ačkoliv jsem v objednávce uvedla, že chci balík doručit prostřednictvím České pošty, byl balík doručován PPL, jehož doručování je tragické

Reakce obchodu Lekarnadomu.cz

omlouváme se Vám za chybně zvoleného přepravce a za způsobené komplikace.
    lekarnadomu.cz

• Lživé údaje na stránkách.

Katastrofa, nabízí něco co nemají, za "jakože" nejlepší cenu. Deklarují, že je zboží skladem a pak ho nejsou schopni dodat vůbec. Vřele NEdoporučuji.

• Dobrá cena
    • Uvedená skladová zásoba nedostupného zboží

Výhoda ceny se vynuluje, když zboží neobdržím, takže bohužel dávám nedoporučuji. Kladně hodnotím, že jsem se o této skutečnosti dozvěděla velmi rychle a nemusela jsem čekat několik týdnů, abych se dozvěděla, že nic nedostanu.

Objednala jsem zboží, nereagovali, nedošel ani potvrzovací e-mail. Napsala jsem dotaz na objednávku, nikdo neodpověděl. Za mne nikdy více.

Reakce obchodu Lekarnadomu.cz

protože v našem e-shopu neevidujeme žádnou nevyřízenou objednávku z uvedeného data,můžete nás kontaktovat na tel.774 346 369,kde záležitost vyřešíme.

• Že neobchoduje

Druhý den po mé objednávce byla položka stažena ze stránek. Podle toho jsem pochopil, že to asi nemají, i když tam bylo uvedeno skladem.
    Nekomunikují - nepřišlo ani zrušení objednávky a ani nabídka jiného produktu.

NAŠTĚSTÍ PŘI PRVNÍ KOUPI VOLÍM VŽDY DOBÍRKU!
    Žádná komunikace, takže jsem po týdnu pochopil, že asi nic a objednal jinde, kde ihned vyřídili.

Reakce obchodu Lekarnadomu.cz

omlouváme se za komplikace.O nedostupnosti objednaného zboží jsme Vás informovali mailem.

lekarnadomu.cz

• nevím, nebylo zboží .........
    • jinak asi může být obchod dobrý

• trochu zklamání
    • Krční límec je prakticky nepoužitelný

zdravotnické potřeby příště raději nakoupím tam,kde si je můžu prohlédnout.

• Absolutně nedodržují sliby na svých stránkách. Zboží jsem objednala a ihned převodem zaplatila. Zboží mi měla být vyexpedováno hned následující den po obdržení platby. Došlo k týdennímu! zpoždění. Sama jsem se ozvala po 5 dnech. Nikdo mě sám nekontaktoval. A když jsem já musela sama volat, ani se nikdo neomluvil. Paní slíbila, že zjistí, co se stalo. To trvalo další den. Jelikož jsem objednala zdravotní pomůcku, potřebovala jsem ji pro svou babičku, která trpěla bolestmi, co nejdříve. Na cenu jsem vůbec nekoukala, zajímaly mne dodací lhůty. A takto to dopadlo.

Chtěla jsem původně předat kontakt na tuto firmu své příbuzné, ale po této zkušenosti jsem si to rozmyslela. Za stejnou cenu lze zboží objednat jinde a nebudu se muset doprošovat, aby to konečně poslali.

• O
    • Absolutně žádná komunikace

Objednej,jen když zboží nepotřebuješ,

Reakce obchodu Lekarnadomu.cz

o nedostupnosti objednaného zboží jsme Vás informovali mailem dne 18.8.2015. Z důvodu krátké expirace u objednaných produktů jsme objednávku nebyli schopni vyřídit.

lekarnadomu.cz

• pokud se člověk neozve nic se neděje, musel jsem dodávku urgovat
  • Sem velmi nespokojena, doba dodání měla být 1-3 dny. Když sem tento obchod kontaktovala s dotazem kde je problém nikdo se mnou nekomunikoval a teď už je to deset dní a pořád se nic neděje...

Reakce obchodu Lekarnadomu.cz

v současné době neevidujeme žádné objednávky,u kterých by byl problém s dodržením uvedené dodací doby. Kontaktujte nás prosím na tel.774346369,abychom co nejdříve zjistili kde je problém.