• rychlé doručení
    • produkt vypadal jinak vzhledově /jiná lahvička/ než na stránkách

• Levný
    • Špatná komunikace

V obchodě jsem objednal zboží 30.7. (V pondělí) na stránkách měli, ze je zboží skladem. V úterý mi napsali, ze zboží skladem nemají a objednávku stornuji. Ve čtvrtek jsem jim napsal, ze peníze stále nemám na úctě na což mi bylo odpovedeno ze ucetni zasílá penize v pátek a ze potřebuji moje čislo účtu. Dnes je 8.8. a peníze stále nemám.

• Objednávka obdržena nekompletní, cena za dobírku ovšem jako za kompletní.

Po opakovaném telefonátu do obchodu dosud žádná informace o nápravě. Cena nedodaného zboží je 489,- Kč.

• Naprosto žádná komunikace, zasílala jsem mail, vůbec žádná odezva.

• Neschopnost dodání nabízeného zboží.

• byl mi dodan nespravny produkt. tudíž mi vznikly komplikace navíc se zaslanim produktu zpet - bylo m,i doporuceno zaslani na ucet lekarny, coz ale u Ceske posty není mozne

• Bohužel nešlo zaplatit platební kartou. Obchod mne následně kontaktoval s vysvětlením a info, že neobdrželi platbu. Po vysvětlení situace mi nabídli zaslání infa k platbě na e-mail. Do dnešního dne nedorazilo nic.

• Seschlé a přilepené kapsle Q10 enzymu, Enzycol bez uzavření fólií. To se prostě takto neprodává. Pokud to n3komu dáte jako dárek, je to trapas.

Dobrý den, prosíme o reklamaci zboží, s pozdravem Lékárna Magnolia

V této lékárně si nepořídím již nic. Dorazilo mi zboží v jiné formě, než jsem si objednala a nikdo to se mnou předem nekonzultoval. Když jsem toto řešila telefonicky, tak se mnou paní jednala arogantně ve smyslu, že jsem neschopná používat něco jiného na rozdíl od jiných, kteří s tím nemají žádný problém.

na internetu je uvedeno dodání na adresu a až po urgenci jsem se dověděla,že zboží musím osobně vyzvednout,protože poštou by se rozbilo

• nabizi doruceni do zahranici, kam ale fakticky nedorucuje

poslal PPL na jinou adresu nez je ta ma, na email neodpovida

Reakce obchodu www.lekarna-magnolia.cz

Dobrý den, je nám to líto, Vaše zásilka se nám vrátila zpět, a mail se dostal do nevyžádané pošty, takže jsme vůbec nevěděli, co se děje s Vaší zásilkou. Moc nás to mrzí. Běžně zasíláme do zahraničí a vše bylo zatím v pořádku. S pozdravem kolektiv Lékárny Magnolia

• žádné , na zboží stále ještě čekám
    • nespolehlivost

nenakupovat

• Cena zboží.
    • Nečtení komentářu k objednávce.
    • Neodpovidání na dotazy.

Pokud někomu nezáleží co dorazí ale chce to mít jen levné tak mu obchod bude vyhovovat.

• Prislo mi spatne zbozi..po kontaktu s obchodem jsme se domluvili, ze poslou spravne a opet poslali spatne. Kdyz jsem do obchodu volala pani mi dokonce polozila telefon!! Katastrofa!! Nikdy vice!!

KATASTROFA!!!NIKDY VICE!!!!

Reakce obchodu www.lekarna-magnolia.cz

Dobrý den, je nám to líto, že jste byla nespokojena s našimi službami, jen pro vysvětlenou, ten dudlík v té barvě, kterou jste chtěla, je těžké obdržet z distribučního skladu, snažili jsme se vyhovět, jak to jen šlo. Omlouváme se Vám. S pozdravem tým Lékárna Magnolia

• Bankovnvi spojeni - nelze v 21.stoleti provezt platbu z zahranici.

Zboží nebylo připraveno k odběru, přesto mě mejlem vyzvali k vyzvednutí. Místo 200 ml jsem si musela koupit 400 ml balení - sice mě nenutili, ale když už jsem si pro to jela, tak jsem koupila i to velké balení.