• Recenze byla odstraněna z důvodu vulgárního obsahu.

• Nízká cena
    • Dlouhá dodací lhůta

Pokud vám nevadí delší dodací lhůta, tak lze bez problému využít.

• Byla mi potvrzena objednávka pudr Vichy odstín 2, když jsem si pro něj dojela do Bohuňovic, měli jste tam pouze odstín 3, paní se spletla, takže jsem ujeha zbytečně 20 km.

• Obchod nabízí způsob platby jen na dobírku, tak bych očekávala zboží do druhého pracovního dne... Na zboží jsem čekala týden a možnost platby kartou byla dopravcem zamítnuta, ačkoliv obchod tento způsob platby nabízí.

• Komunikace velice špatná

Pokud zapracují na lepší komunikaci a budou se zab. požadavkem klienta kdy jsem žádal o zrušení objednávky v den objednání a zboží i tak přišlo bez odpovědi na storno objednávky.Toto považuji za velkou slabinu prodejce.

• Na objednavku jsem cekala tyden,po jejich udajne odesilaci zprave.neozvali se ze nekde nastala chyba.nakonec jsem se musela ozvat ja a objednavka dorazila.

• Zboží, které jsem objednala a které bylo na webu obchodu uvedeno jako "skladem" nebylo k dispozici a obchod objednávku stornoval

Ocenila bych aby na webu byly aktuální a korektní informace a já jsem tak nemusela plýtvat časem v případě, že objednám v domění, že je zboží skladem a nakonec se dozvím, že nejenže není zboží skladem, ale není již vůbec :-(
    Z tohoto důvodu bych obchod ostatním nedoporučila.