• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Není to vinou obchodu, ale uvedené zboží není skladem, napsali mi, že se poptají u dodavatele kdy bude zboží naskladněno

• Zboží nedorazilo

Objednáno 9.5.2022, zatím nedodáno

• Eshop - ukazuje nesmysly, informace pro zákazníka k ničemu

Píšou, že mají zboží skladem, ale po objednání napíšou, že skladem se omlouvají, že zboží má výpadek. Nicméně na e-shopu je i po týdnu stále uvedeno, že zboží je skladem. To je taková práce, změnit status, že zboží NENÍ SKLADEM?!!

10.5. objednáno zboží, které bylo skladem, 11.5. z obchodu psali, že zboží bohužel na mě již nevyšlo a mám setrvat do příštího týdne, že ho naskladní. Je 26.5. a prozatím bez jakýchkoli informací i bez zboží.

Reakce obchodu Lékárna U Sv. Mikuláše

naskladnění opravdu trvalo déle než bylo původně slibováno. Kdybyste zvedala telefon, určitě byste o této prekérní situaci věděla...

Neaktuální nabídka, objednané zboží nebylo k dispozici. Pracovnice odpovídající za aktuálnost nabídky je prý na mateřské.

• Nekomunikují. Nabízejí zboží, které nemají s dodávkou do 3 dnů a když v objednávce žádáte o potvrzení, tak se nikdo neozve.

Daný výrobek má výpadek výroby, obchod ho přesto měl označen jako skladem

• Vstřícné jednání, ale...
    • Zboží bylo na eshopu skladem, bohužel realita byla jiná a zboží nemají.

Paní se omluvila, ale měli by si udělat pořádek na eshopu.

Objednala jsem 11.3.20, do dnešního dne (24.3.20) nic nedošlo :(

• Objednané zboží nedorazilo, na můj dotaz k terminu vyřízení moji objednavky nikdo nereagoval a na mail neodpověděl.

• odpoledne neberou telefony

Nabízejí zboží s dodáním od výrobce do 2 dnů, objednal jsem a zaplatil převodem 24. a žádná zpráva, na maily neopovídali, až jsem se dovolal 3.4. a sdělili mi, že zboží výrobce nemá.

• Nedoporučuji dopravu společností PPL, až když jsem začala balík sama shánět a komunikovat s PPL, byl teprve balík doručen, a to hlavně z důvodu, že bylo na balíku špatné příjmení, proto ho napoprvé nedoručili, nevím, čí je to chyby, ale prý balík byl poslán i nějakým horším způsobem, takže společnost nemá povinnost telefonovat, či posílat nějaké upozornění, že balík bude doručován, jak je dnes standardem. Takže ve finále doručení více jak po týdnu od objednání a spousta starostí ...

• Eshop je nejspise staticky a nezohlednuje jine provedene objednavky. Stav zbozi (skladem) neodpovida realite.

• -
    • Nabízí zboží které nemá skladem, ikdyž na stránkách jej tak prezentuje.

• nekomunikuje