• zakoupeno v Lékárna Bella před 2 týdny

• Není možné parkování a to ani pro ZTP
  • zakoupeno v Lékárna Bella před 1 měsícem

• Liknavost dodavatele. I když objednávka byla ihned zaplacena, musela jsem se sama dotazovat, na stav objednávky. Bylo mi sice sděleno, že zjistí a dají mi vědět na telefon, nestalo se tak. Až večer doma jsem našla e-mailovou zprávu. Zatím jsem se s takovým přístupem obchodu nesetkala.
  • zakoupeno v Lékárna Bella před 2 měsíci

• Objednávka normálně zadána, ale dále bez jakékoliv odezvy z lékárny, že bych si ji mohl vyzvednout...

Kromě poslední zkušenosti, vždy dříve vše ok.

• zakoupeno v Lékárna Bella před 2 měsíci

Zboží bylo dodáno do zásilkovny tvořené železnou skříní. Nepodařilo se mi jej vyzvednout. Proto jsem požádal dodavatele o změnu zásilkovny za normální. Dosud čekám na zprávu od jiné domluvené zásilkovny.

• zakoupeno v Lékárna Bella před 2 měsíci

• Zboží objednáte, přijdete do lékárny kde chcete zaplatit Sodexo kartou a tam vám sdělí, že sice karty berou, ale cenu za objednané zboží vám navýší jako by jste to koupili v lékárně. V jiných lékárnách jsem to nezažil. V téhle lékárně už nenakupuji.

děkujeme za objednávku.
    Na nemožnost platit kartou Sodexho jste upozorněn/a v objednávce při výběru místa vyzvednutí.Zakliknutím příslušného místa s těmito podmínkami souhlasíte.Pro lepší přehlednost je tato skutečnost zvýrazněna červeně.
    Pokud Vám byla na pobočce nabídnuta možnost touto kartou zaplatit,byl to vstřícný krok.Platba touto kartou je pro výdejní místo zpoplatněna,proto navýšení ceny objednávky o hodnotu této transakce.

• zakoupeno v Lékárna Bella před 3 měsíci

• Zboží po týdnu nedorazilo, bez mé urgence by mi obchod nedal zprávu, že zboží není na skladě, dodávka nedorazila a v nejbližších týdnech ani nedorazí.

Reakce obchodu Lékárna Bella

děkujeme za objednávku.S mléky Kendamil je nyní expediční problém na straně výrobce,tato skutečnost s Vámi byla řešena ihned,jakmile jsme měli relevantní informace od výrobce.

• zakoupeno v Lékárna Bella před 3 měsíci

Zboží jsem objednala v úterý, hned jsem ho online kartou zaplatila. Dnes je pondělí a ještě mi ani nepřišel email o odeslání balíku.
    Potřebovala jsem léky na aktuální nemoc, které jsem si ve finále stejně musela běžet koupit do lékárny a teď je budu mít dvakrát. Teda možná, jestli balík vůbec dorazí!

• zakoupeno v Lékárna Bella před 3 měsíci

• zboží stále nedorazil, nevím zda bylo odesláno nebo ne, ale stále tady není!!!

děkujeme za objednávku,
    Vzhledem k tomu, že jste požadoval úpravu objednávky, přidání zboží a platil jste předem, jsme i tak balík odeslali za 3 dny.

• zakoupeno v Lékárna Bella před 3 měsíci

V pondělí si neobjednávejte zboží,protože vám přijde jiné zboží než jste si objednal a máte zbytečně práci s vrácením zboží.

• Ceny
    • Výběr
    • Dlouhá doba doručení

Opravdu dlouhá doba doručení. U jiných e-shopů je zvykem doručení do druhého dne, maximálně den třetí. Léčiva jsem objednával, protože mi docházela, musel jsem jet kvůli tomu do lékárny.

• zakoupeno v Lékárna Bella před 3 měsíci

• Obchod začal objednávku zpracovat, až po telefonním upozornění.
    • Komunikace obchodu žádná
  • zakoupeno v Lékárna Bella před 4 měsíci

Zboží skladem, objednané na dobírku, nebylo ani po 7dnech expedováno k tákazníkovi. Na 2x telefonický dotaz s prosbou a urgencí o odeslání balíku s batolecími mlíčky a čaji, které opravdu nutně potřebuji pro své dvě malé mimi/děti, mi bylo zaměstnanci odpovězeno, že podrobnosti o odeslání neví...a že děkují, že jsem se ozvala. Na emailovou urgenci lékárna nereagovala vůbec.

• zakoupeno v Lékárna Bella před 4 měsíci

• zboží nedodáno - už týden čekám na dodání testů skladem
  • zakoupeno v Lékárna Bella před 4 měsíci

Absolutně mě vytáčí dotazníky kvality, když se daná prodejna ještě ani neuráčila mi objednávku expedovat.

Reakce obchodu Lékárna Bella

zadal jste platbu předem,kterou jste neuhradil.Po 9dnech byla stornována.

• zakoupeno v Lékárna Bella před 5 měsíci

• Naprosto neprofesionální personál, arogantní chování jak při telefonickém hovoru při ověřování objednávky, tak i při osobním vyzvednutí. Toto by si neměl dovolit žádný prodávající, natož pak lékárník. Objednávka také nebyla jen za pár drobných, ale 1000 Kč. Preferovala jsem tuto lékárnu, nicméně, už zde nakupovat nehodlám.
  • zakoupeno v Lékárna Bella před 7 měsíci

Dodáno jiné (nekompletní) zboží. Po upozornění obratem doplněno.

• zakoupeno v Lékárna Bella před 7 měsíci

• 8/3/2021 mi Lékárna Bella napsala, že mi posílá zboží a dnes 15/3/2021 nemám nic !! zboží nedorazilo :-(
  • zakoupeno v Lékárna Bella před 7 měsíci

Zboží jsem objednal 11.2.telefonicky dotaz na zboží 17.2. že už to psilaji na druhy den zasilka došla.Asi zapoměli.

• zakoupeno v Lékárna Bella před 7 měsíci

Po peti dnech bez jediné zprávy mi přišel mail, že objednávka byla stornována.

• zakoupeno v Lékárna Bella před 8 měsíci

• Objednal jsem zboží a zaplatil dopředu kartou. Druhý den mě poslali email że už zboží není skladem.