• lze platit při převzetí

• objednala jsem si zelený box,poslili modrý.Ani se nanamáhali zavolat.Ted máme zbytečně stejné.Když jsem jim o problému napsala,ani se nenamáhali odepsat.

nulová kominikace při problému z jejich strany.Je to škoda.

Reakce obchodu Legrárna.cz

Bohužel nám mail o reklamaci (zaslaná ve čtvrtek před třemi dny) spadl do spamu a všimli jsme si jí až teď. Pokud se takováto nepříjemnost stane, je lépe zatelefonat na číslo pro reklamace. Reklamaci vyřešíme výměnou chybně zaslaného zboží.

Legárna.cz

Zboží jsem objednal před deseti dny a stále žádná odezva, žádný email, zkrátka vůbec nic, jakoby se objednávka vypařila.

Reakce obchodu Legrárna.cz

Děkujeme za informaci, díky níž jsme bohužel až nyní zjistili, že firma , která zajišťuje technicky e-shop, měla kvůli stěhování serveru problém s odesíláním mailů, o kterém nás ale neinformovala. Chyba, která nebyla na naší straně, je již odstraněna. Zboží k osobnímu odběru má zákazník nachystáno na prodejně.

• doporučeno kvůli dovolené velmi pozdě
    • doručeno v krabici LEGO, takže dítě okamžitě vědělo, že přišlo lego

• obchod to není pani došla ven a zboží předávala venku tudíš jsem žadný obchod neviděla panelák v Brně který jsme hledali,myslela jsem že to jsou sklady ve kterých bych si objednala dle výběru

chtělo by to prostor k výběru a ne předávat zboží venku.Jinak pani je ochotná příjemná komunikativní co se týče objednávek to bych doporučila,ale co se týče prodejny tak ne

Reakce obchodu Legrárna.cz

Jsme internetový obchod, který primárně nabízí zasílání vybraného zboží. Pro zákazníky z Brna a okolí nabízeme i možnost osobního převzetí zboží v místě naší firmy v čase dle potřeby zákazníka, prodejnu zatím nemáme (a nikde ani neuvádíme, že bychom měli kamenný obchod). Zboží nikdy nepředáváme venku na ulici. Komu tento způsob vyzvednutí zboží nevyhovuje, může si zboží nechat zaslat nebo po Brně a blízkém okolí dovést naší rozvozovou službou. Zboží si zákazník, stejně jako v každém internetovém obchodě, vybírá na stránkách e-shopu, ne ve skladě !