Služby
    Ceny

• Líbí se mi jeho webové stránky a nabízený sortiment.
    • Miluji LEGO a Minecraft
    • Neinformovanost
    • Žádné kontaktování

Objednal jsem si stavebnici LEGO Minecrat zhruba před dvěma týdny, a první email který mi došel byl ten, z kterého jsem se proklikl sem k hodnocení obchodu. Jak mám potom obchod ohodnotit jinak, než tím že jsem s jeho službami nespokojen a jeho komunikací se zákazníky zarmoucen a rozhořčen. Tak jsem se těšil že si na Vánoce postavím své oblíbené LEGO, a ono nic. Jak jsem měl asi svůj nákup zaplatit, když mi ani nedošli údaje k platbě? Snad si stavebnici zkusím objednat ještě jednou, a tentokrát úspěšněji. Teprve až mi má stavebnice dojde, budu schopen své hodnocení upravit.

Už nikdy více. U tohoto prodejce jsem objednávala prvně. Drahá hračka Lego (cca 1300) pouze vloženo do krabice bez jakékoli výztuhy a ochrany, takže i když otevíráno opatrně, byla obalová krabice Lega poničena špičkou nůžek, což radost z dárku velmi kazí. Nechala jsem si poslat z Mall lego za cca 350 a to bylo zabaleno v bublinkové folii a ze strany otevírání vložen bezpečnostní karton, aby se výrobek při otevírání doručovací krabice neponičil. To je ta správná péče o zákazníka. Takže opravdu jen proto, že neumí zboží zabalit nebudu objednávat nikdy více a ani doporučovat přátelům. Věřím, že je to každému jedno, ale pro mne velké zklamání, díky za to, že první za těch 6 let objednávání Lega pro tři děti.

• Obchod zatím pislal jen oznámení o realizaci objednávky. Je to 10 dní!

Jedinou nevýhodu, která je v případě reklamace velmi důležitá, vidím v tom, že obchod neodpovídá na zprávy. Nekomunikuje. Jinak odeslání zboží na vybrané místo bylo v termínu.

• Zboží bylo všude jinde levnější, než zde, proto jsem objednávku zrušila
    • Obchod dodnes nevrátil peníze ze zrušené objednávky

Reakce obchodu LEGAMATY

objednávku jste rozhodně nezrušila . Nechala jste si zboží zaslat a nepřevzala jej. Platbu jsme Vám nechali refundovat přes poskytovatele platební brány. Hezký den!

• Nepřišlo žádné potvrzení o objednávce
    • V pracovní dny době se nešlo dovolat
    • Žádné info o objednávce a až pak že je v zasilkovne když už sem měl dávno koupeno jinde

Reakce obchodu LEGAMATY

pravděpodobně Vám informace o potvrzení přišlo do spamu nebo hromadných. Stálo by zato si to pro jistotu kontrolovat :) Hezký den.

Nektere krabice lega byly poskozene.

Arogantní přístup

Reakce obchodu LEGAMATY

z naší strany nebyl žádný arogantní přístup. Napsali jsme Vám email, abyste zaplatil doplatek za zboží, které jste si převzal se sníženou cenou, kterou nám špatně naimportoval systém plateb. Vy jste nám na první e-mail nijak nereagoval, ani za dodané zboží nedoplatil chybějící částku, proto Vám kolegové opětovně zaslali e-mail o úhradě zbývající částky, na který jste reagoval arogantně pouze Vy sám.

Obchod využil při dodání zboží dropshipping z Alzy. Krabice byla omotaná páskou s logem Alza místo Legamaty, proto jsem nejdřív přesvědčoval paní v zásilkovně, že to můj balík není, že z Alzy jsem si nic neobjednal. Takže kdo cíleně bojkotuje Alzu (jako např. já), tady se může dočkat překvapení.

Reakce obchodu LEGAMATY

ujišťujeme Vás, že nevyužíváme žádný dropshipping ze společnosti Alza veškeré zboží expedujeme z našeho vlastního skladu. Krabice olepená od Alzy Vám dorazila jenom z důvodu recyklování krabic, které si necháváme svážet našimi zaměstnanci a okolními firmami z našeho blízkého okolí abychom nemuseli nechávat vyrábět nové krabice, děkujeme za pochopení.

Uz ked som mal tovar objednany a zaplateny, vtedy mi oznamil obchod, ze musi tovar prepocitat kurzom = navysenie cislo 1. Nasledne prislo navysenie c. 2 , kde mi zmenili dopravu. Cely nakup sa mi predrazil . Uz som nemal cas na rusenie .. Komunikacia pomala.

Reakce obchodu LEGAMATY

jsme rádi, že nás hodnotíte negativně za to, že uděláte a zaplatíte objednávku na Slovensko s českou měnou a s dopravou pro Českou Republiku kde je doprava cenově výrazně levnější když je možnost přepnout si pro Váš daný stát a zaplatit v EUR měně a dopravu pro danou zemi. Děkujeme a přejeme hezký den :)

• 1. nákup

Dlouhé čekání na doručeni

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Objednávka byla odeslána do úplně jiné zásilkovny. I když po reklamaci slíbili odeslání na správnou adresu, nenabídli mi ani nejmenší kompenzaci za zdržení a zbytečné starosti.