• vysoký poplatek za výběr na prodejně

Objednal jsem si zboží které bylo v nabídce jako že je skladem. Zaplatil jsem předem a čekal že mě vyzvou k odběru zboží. Došlo mi, že zboží je vyprodané. Dvakrát jsme psal, aby mi tedy vrátili peníze na účet (číslo účtu jsem uvedl), ale ani nikdo neodepsal. Naštěstí to bylo jenom 99Kč. Proto obchod vůbec nedoporučuji! A ani se mi nechce prověřovat zda tam obchod vůbec sídlí...

• Nekomunikují

Objednávka zrušena zboží nebylo skladem,ale peníze nechtějí vrátit,přestaly komunikovat.

Zatím nemůžu dobře honotit zda zasílá kvalitní zboží.v návodu napsali,
    že se krtek a myši odstěhují do měsíce.Pracuje týden a krtkové ryjí o sto
    šest. Tak se teprve uvidí.

Poměrně široký rozsah nabídky, ale bohužel zboží zatím nedodáno. Objednáno 29.6.2017 a dnes je 10.7.2017.

• nejasný termín dodávky -dopředu nebylo avizováno, kdy zboží dovezou,telefonovali, až když byli tzv. před dveřmi

docel dobrý

• levá ruka neví co dělá pravá, nevíte že obcchod byl stornován protože mylně informjete, že je zboží skladem a žádné nemáte. Bylo mi přislíbeno vrácení zaplacené částky ale nic mi nedošlo. Zatím marně čekám.Peníze chcete okamžitě ale s vrácením otálíte!!!!!!

Zbytečně si kazíte jméno,musíte vědět co máte na skladu.
    Žádáte o vyhodnocení nákupu ke kterému nedošlo.
    Nemáte se k vrácení již zaplacené ceně i když jste to v mailu i v telefonu přislíbili.

Tento obchod tak nejak netusi jakou castku si ma uctovat za doruceni zbozi.
    Priklad:
    1) V obchodnich podminkach je uvedena cena prepravy 100 Kc (pokud neni uvedeno jinak)
    2) Zde na Heurece je uz cena prepravy 130 Kc
    3) A kdyz jsem si do kosiku cvicne vlozila jednu LED zarovku, vysla me nejlevnejsi preprava najednou na 156 Kc.
    Vzhledem k hmotnosti jedne LED zarovky mi prijde uvedena cena prepravy velmi neprimerena.