• obchodník se neozývá

Obchodník nekomunikuje

Týden obchod mlčí. Ani potvrzení, zda proběhla řádně platba nemám. Na opakované telefonáty pouze výmluvy.
    A tak nevím, jestli zboží dostanu, nebo zpět peníze, Nebo nic?

• Vše "skladem", ale ve skutečnosti je to jinak.

Nebrat!

• Milá paní z obchodu a okamžitá reakce na email
    • zatím zásilku nemám

Objednávka byla zaplacena online platební kartou, bohužel paní z obchodu udělala chybu a objednavku poslala nedobírku, tudíž objednávka nevyzvednuta a předána na výdejní místo. Po domluvě telefonicky, vše uznáno a čekám na objednávku až bude doručena na místo vyzvednutí

• Paní prodavačka ochotná.
    • Velký výběr LED světel a příslušenství
    • Nedorazil mail nebo SMS s tím, že zboží je připraveno k vyzvednutí
    • Po rozbalení zjištěno, že okrasný lem světla je v jiné barvě, než jsem objednával a navíc prasklé. Rozbalena tedy další krabice, aby se provedla výměna. I na tomto světle byla prasklá plastová část. Může se stát, ale při předání zákazníkovi by zboží mělo být v pořádku.

V dřívějších letech jsem zde rád nakupoval, byl tu dobrý výběr zboží LED světel a navíc paní byla vždy velmi ochotná a měla přehled.

• Světla která jsem od Vás kopil nestojí za nic. Asi 3 ks nesvítily / špatné naletování na pásce . 1 ks je ta skřížený že nejde na rovný strop vůbec přitáhnou . Opravdu povedený výrobek !!!

Přibalený napájecí zdroj ke světlu byl evidentně použitý. Měl ulomený úchyt a hlavně byla poškozena izolace fázového vodiče zdroje - vodič téměř k utržení od zdroje.

zboží které udávají jako skladem nemají skladem oni ani jejich dodavatel

Asi jako u mnoho dalších e-shopu je zboží skladem, ale zrovna to vaše objednané se právě vyprodalo. A čekáte a čekáte.....až tam zavoláte a řeknou, že dodavatel jej doručí do 3 týdnů. Právě na toto by se měla EU zaměřit a nějak to řešit.

• Nekomunikuje. Kdybych se sám neohlasil a řešil svou objednávku. Dlouhá dodací lhůta. Už si zde neobjednam. Nakonec mi bylo dodáno jiné zboží než mi bylo predeslano. Zvažoval jsem zboží vrátit.

Mají co napravovat a v dnešní konkurenci obchodu jsou hluboko pod průměrem. Zde si již neobjednam.

• nehodnotím
    • Nesrozumitelné stránky na www.Když nabízím denní svícení na auto ta se vždy musí jednat o pár světel.! v popisu je sice uvedeno, že se jedná o pár, ale skutečne jde o jedno světlo a držák. Silně zavádějící. Proto světlo ve 14 denní lhůtě vracím a kupuji u jiného dodavatele.

Hlavně si dát pozor a ještě si osobně ověřit nákup.