Jsem moc spokojená,, rychle dodání, pěkně zabalené a zvuk zvonkohry je opravdu magický,, ✨✨

• Nahrávky k produktům dovedou zlepšit představu o zboží a umožní mnohem lepší cestu k výběru
    • Bylo by super si mít možnost vybrat osobně, ale prodejna je mi zrovna drobet z ruky..

Nehledal jsem moc dlouho, pravda. Ale prakticky jsem nenašel jiný smysluplný web, kde bych sehnal tyto specifičtější hudební nástroje, které se zde nabízí. Super, že jsem mohl pořídit zde.

Široká nabídka, vstřícné jednání

Skvělý obchůdek s krásnými nástroji který potěší srdce i duši.Jde vidět že lidičky s tohoto obchůdku hudbu milují a mají srdce na pravém místě.Děkuji že dáváte lidem poznat krásu nádherných hudebních nástrojů který potěší všechny smyli člověka. :-D :-D

• vstřícnost, rychlost vyřízení

• Rychlé a spolehlivé jednání, stoprocentní kvalita výrobků.

• Rychlé jednání, velmi kvalitní zboží

Velmi spokojená.

Dobře udělané webový e-shopu podrobný popis ladění i zvukové nahrávky jsou velice užitečné

Obchod je skvělý a když si chci udělat radost ve víru zvuku a vibrací tak nakupuji jenom tam.
    Byla jsem v obchodě i osobně a budu-li mít cestu kolem,navštívim rada obchudek zas.
    Dekuji moc ❤️

Maximální spokojenost -1

Za mne skvělý obchod s nádherným zbožím, tedy překrásnými nástroji. nikdy jsem neměla potíže s doručením, komunikací ani nástroji :-).

Jsem velmi spokojená, rychlé dodání a komunikace super. Děkuji

• Přehledný výběr. Rychlé vyřízení objednávky. Rychle zajištěna zásilka. Vše výborné.

Objednávka vyřízena obratem zboží došlo během 2 dnů!! SUPER

Rychlé jednání, skvělá kvalita výrobků

• Zboží jsem objednávala před Vánocemi, bohužel došlo až po Silvestru chyba byla na straně zasilkovny, ale čekala bych , že mě budou informovat proč zboží nedorazilo nebo duvod zdržení... Velmi špatná komunikace.
    • Nedali vůbec vědět až po mém dožadování informací pres email.

Rychlost,spolehlivost

Bez komplikací.

Vše ok,krásné zboží,rychle dodáno.