• Exkluzivní kvalitní zboží.
    • Při výběru jsem velmi ocenila ukázková videa.

• Nahrávky k produktům dovedou zlepšit představu o zboží a umožní mnohem lepší cestu k výběru
    • Bylo by super si mít možnost vybrat osobně, ale prodejna je mi zrovna drobet z ruky..

Nehledal jsem moc dlouho, pravda. Ale prakticky jsem nenašel jiný smysluplný web, kde bych sehnal tyto specifičtější hudební nástroje, které se zde nabízí. Super, že jsem mohl pořídit zde.

• skvělý sortiment
    • 0

• Úžasný obchod a výběr hudebních nástrojů jako nikde jinde

Paráda! Brzy se tam vrátím. Moc doporučuji

• Velký výběr

Moje první zkušenost a velmi fajn, zboží mi bylo celkem rychle doručeno (DPD, jen změna termínu času doručení trochu problém, vzkaz kurýrovi nefungoval-zalezitost DPD). Nástroje jsou celkem kvalitní, chtěla jsem i nakoupit nástroje do práce pro klienty, ale tam vzhledem k ceně/množství se už musím hodně rozmýšlet. Bylo by fajn, kdyby při větším množství a u jednodušších nástrojů byla cena příznivější. Jinak prima výběr!