• ode dne odeslaní objednávky uplynul týden a zatim žádne info..

Reakce obchodu Learningtoys.cz

Dobrý den, to nás velmi mrzí. Zboží odesíláme obratem, max. do 24 hodin. Volala jste nebo psala na naši zákaznickou linku [email protected]? Zdraví Katka z Learningtoys.cz

• zaslali jine zbozi nez bylo objednano

• nákup z domova
    • nereagovali na změnu mé objednávky

• - 30% sleva, pokud obchod zašle zboží na Vámi zadané údaje (a ne jiného zákazníka)
    • - komunikace obchodu
    • - občas chybný popis výrobku (vykresleno lépe než výrobek ve skutečnosti vypadá)

Zvolila jsem doručení zboží formou Uloženky. Když stále nepřicházel e-mail ani SMS o případném odeslání zboží nebo jeho vyzvednutí, začala jsem se sama aktivně zajímat (na stránkách prodejce byla objednávka již dávno expedována). Reakce obchodu byla dost nepříjemná - prý moje vina - chybně uvedený e-mail (pak bych ale neobdržela potvrzení objednávky, ve kterém byl uvedený správný e-mail i tel. číslo) a zboží je již dávno připraveno na pobočce Uloženky. U mého balíčku byly uvedeny údaje úplně jiného zákazníka (telefon i e-mail), což jsme na Uložence složitě vysvětlovali, ale nakonec nám bylo zboží předáno. Po informování obchodu nepřišla žádná reakce - ani omluva. Nejspíš standardní řešení.
    Dále byly u jedné z hraček na stránkách obchodu uvedeny mylné informace. Hračka je obyčejnější, než bylo popsáno a neobsahuje tolik komponentů. Ale při představě, jak by asi probíhala komunikace při případné reklamaci, nechávám.
    Kdyby na nákup nebyla uplatněna 30% sleva z časopisu, nejspíš bych na pobočce Uloženky netrvala na jeho převzetí (stejně nebyly uvedeny moje údaje).

• Objednaná plyšová hračka dorazila špinavá.

• Výhody nevidím.
    • Obchod jako každý jiný.
    • Nabízí osobní odběr, který je pro pracujícího člověka prakticky nepoužitelný. Otevřeno pouze od úterý do čtvrtka 9-16 hod. Mimo tyto hodiny se do obchodu ani nedovoláte.
    • Při osobním odběru je nutné mít připravenou přesnou částku, jinak se se zlou potážete.
    • Obchod není vůbec značený. Nutné zavolat, aby vás odnavigovali.
    • Raději snad osobní odběr ani nenabízet.
    • Nad určitou sumu nabízejí dárek v hodnotě 99,- Kč zdarma, který vám posléze zapomenou přibalit. Při představě, že si kvůli jeho vyzvednutí budu muset vzít dovolenou, jsem to ani nereklamoval.

Otevřel si hospodu, ale chodili mu tam lidi...

• Podle mého jsem chtěla koupit něco na rok a půl staré dvojčata kluk holka a podle mého malý výběr. Hodně jen pro miminka.

Docela dobrý, ale úzký výběr.

• neprimerané rozdiely v cene KČ a Eur pri niektorých položkách.
    • napr. vložíte tovar v cene 59 Kč, po prihlásení cena skočí na 9,29 Eur!

tovar som reklamoval - nezodpovedal popisu, bol nekompletný, bez etikety.
    Obchod odmietol preplatiť náklady na dopravu s argumentom, že prišiel poškodený, zabalený len v igelitovom vreci. (doručený mi bol tiež len vo fólii).

• Dostupnost a rozumné ceny
    • Vydali jste moje sboží někomu jinému!
    • Měly jsme stejné jméno a pracovník si ani neověřil číslo objednávky u mé zásilky (které by má jmenovkyně neznala). Nakonec jsme to všechno vyřešily přes telefon spolu.

• Komunikaci Lenky Bečkové.
    • Nedostatečné popisky zboží.

• Komunikace se zákazníkem - vlastní chyby převedou na Vás.

• Za vyhodu jsem poklada Sphere program,kt. ale nesel vyuzit
    • Nedodrzuje inzerovane vyhody