Reklama
Přihlásit se a přidat recenzi
  • Nedoporučuje obchod

    Objednávka nedorazila.

  • Doporučuje obchod

    100 %

    jsem spokojený

  • Doporučuje obchod

    100 %

    Zboží dorazilo za 2 dny

    Přehledný a rychlý.

  • Doporučuje obchod

    100 %

    Zboží dorazilo za 1 den

    • top eshop
    • vše dle objednávky doručeno v rychlem čase
  • Doporučuje obchod

    90 %

    • Rychlé jednání.
    • Neshledána.

    Rychlé jednání.

  • Doporučuje obchod

    100 %

    Zboží dorazilo za 3 dny

    • kvalitní díly
    • superrychle doručeno
    • spokojenost
  • Doporučuje obchod

    100 %

    Zboží dorazilo za 1 den

    • Doporučuju obchod
  • Doporučuje obchod

    100 %

    Zboží dorazilo za 1 den

    • Super komunikácia,kvalitne diely,rýchle dodanie.
  • Doporučuje obchod

    100 %

    Zboží dorazilo za 2 dny

    • Kvalita
    • Rychle doruxenie
  • Nedoporučuje obchod

    50 %

    • cena
    • nabízejí tovar, který nemají a neumí sehnat

    Bohužel po měsíci a půl přišlo storno a peníze zpět. Dávno jsem mohl objednat jinde, jen "by se to muselo" říct...

  • Doporučuje obchod

    100 %

    Zboží dorazilo za 2 dny

    Objednaný displej byl vadný, ale reklamace proběhla rychle a zboží bylo možné zaslat zpět zdarma.

  • Doporučuje obchod

    100 %

    Zboží dorazilo za 1 den

    • Rychle dodani
  • Doporučuje obchod

    100 %

    Zboží dorazilo za 2 dny

    • rychle dodanie
  • Doporučuje obchod

    100 %

    Vše v pořádku. Zboží nebylo skladem a operátorka druhý den volala s omluvou že musí objednání stornovat. Jiné obchody jen nic nepošlou a čekáte a čekáte. Za mě férové jednání.

  • Doporučuje obchod

    100 %

    • Kvalita zboží
    • Rychlost doručení

    Doporočuji

  • Doporučuje obchod

    100 %

    Zboží dorazilo za 2 dny

    Vše na velice profesionální úrovni

  • Nedoporučuje obchod

    60 %

    • Zboží mi do teď nebylo doručeno
    • Komunikace

    Na stránkách mají doručení do 24 hodin, již je to týden a zboží nikde. Výmluvy na přepravce, s tím že zboží předali, ale přepravce má jen el. podání, zboží je stále u prodejce. Nerozumím tomu, dříve to byl spolehlivý dodavatel.

  • Doporučuje obchod

    100 %

    Vsechno OK

  • Doporučuje obchod

    100 %

    • Rychlost

    Doporučuji

  • Nedoporučuje obchod

    10 %

    Zboží dorazilo za 1 den

    • V balení byl jen displej s rámem, chyběla baterie. Na můj mail mi byla odeslána omluva s tím že mohu zboží vrátit (displej jsem už ale měl namontovaný), případně při dalším nákupu mi k tomu dají baterii. O zaslání baterie jsem žádal neúspěšně, škemrat o vrácení částí peněz je pod moji úroveň