• Obchod klamavě nabízel jinou cenu
    • Obchod odmítá plnit uzavřenou smlouvu
    • Obchod bez vašeho souhlasu jednostranně zruší objednávku

Do obchodu mě lákal banner na google.cz na displej za 1366. V obchodu již byl za 1500. Když jsem jej objednal a dal dopravu zdarma, tak mi objednávku stornovali, že prý nemám nárok na dopravu zdarma (proč mi tedy jejich hloupý eshop tuto možnost nabízí). Nakonec displej ještě zdražili, abych si ho ani za těch 1500 nemohl koupit. Je to podvodný eshop.

Reakce obchodu Lcd Display Shop

Na tento kometář jsme čekali, zákazník udelal objednavku jenom proto aby poškodil obchod anebo to je konkurence? to nevim ale Heureka s tim nechce nic delat, uvedomil jsem je v den co tento zakaznik udelal tuto objednavku a nic s tim nedelaji!

• Nezjištěno
    • Klamání zákazníků

23.10 zajednána služba s výměnou displeje a doručení následující pracovní den. Cena za díl 3017, Výměna s doručením následující pracovní den 300,-. Po týdnu údajně zařízení nefunkční, kdy nejsou servis a nemají technika. Na toto jsem telefonicky uvedl ať zašlou zařízení z5. Po 20 minutách telefon, že zařízení je opravené, ale za práci technika, kterého nemají je účtována navíc částka 3 hodiny po 500 Kč za hodinu. Když jsem se ohradil, tak vyhrožování že zařízení znefunkční a zaplatím manipulační poplatek 500. HNUS a nikdy více, kdy z původní ceny 3317 nakonec placeno 5083 a to jsem rád, že vůbec mám zařízení z5!!!!!!!!!!

Reakce obchodu Lcd Display Shop

Zaslal jste k nam nefunkcni notebook na vymenu displeje, jak ho mame odzkouset ve vasem notebooku kdyz nefunguje? Servisaka nemame v kramu takze komunikace trochu zdlouhava, snazili jsme se Vam diagnostikovat zavadu no ta se dala zjistit az opravenim zavady, kdyz jste nesouhlasil tak bychom to samozrejme dali do puvoniho stavu a za manipulaci si uctujeme 450kc anebo vy pracujete zadarmo? Mimochodem teto pan je servisak! nic bych k nemu nedal na opravu, vzal zakazku ani se nekouknul jestli notebook funguje a pak to zasle na opravu a kdyz vse udelame aby vse fungovalo jak ma tak jeste dostaneme vynadano.Pan se rozcilujue ze za nic neudlani asi nevydelal na zakazce.No nic i takovyto lidi jsou u nas :)

• Komunikace,nejsou schopni sami od sebe upozornit že se zásilka zdrží vždy až na dotaz že mi stále nic nedorazilo odpověď

za ochotu na žebrotu

• Nízká cena, možnost osobního výběru ve skladu v Ládví, což je dlouhá a komplikovaná cesta z metra/zastávky, než bylo avizováno.
    • Prodali mi nefunkční zboží. Ale nestojí mi to za to to tam jet vrátit.

NEKUPOVAT OD NICH NIC!

Reakce obchodu Lcd Display Shop

na toto neni co odepsat, pokud nechcete vratit nefunkcni zbozi tak to jen vase chyba ze jste linej.

• Nekomunikuje se zákazníkem.

Objednal jsem display kategorie A pro zákazníka jenž byl ze zahraničí na krátkodobé návštěvě česka. Přišel mi display s vadnými pixely, tedy nikoli kategorie A. Zákazníkovi jsem tudíž musel dát slevu, jelikož před jeho odjezdem nebyl již čas na vyřízení standardní reklamace. Na mou emailovou žádost o poskytnutí slevy z původní ceny i s doloženými fotografiemi vady obchodník nereaguje. Dle mých zkušeností se obchodník pouze snaží prodat vadné zboží za cenu nového a se zákazníkem nadále nekomunikuje.

Reakce obchodu Lcd Display Shop

no jsem prekvapenej z teto recenze protoze jste napsal email tady je citat
    "Zítra ráno Vám sdělím stanovisko zákazníka, zda budu zboží reklamovat standartním způsobem a jeho přístroj mu následně zašlu poštou, nebo zda budu uplatňovat slevu na zboží."
    a nasledne se nikto neozval az tato recenze, v emailu neni zadny dotaz ani otaznik takze jsem cekal na druhy den ze se ozvete a nasledne budeme resit problem. tak se nestalo takze kto nekomunikuje?

• Nedošlo mi to, co jsem si objednal, ale alternatíva,která mi bohužel nefunguje a je mi na nic !

Obchod je dobrý, ale dávejte si pozor, na to, co vám pošlou. Že prý to opraví, ať jim pošlu notebook. Další výdaje a riziko. Kdyby poslali to co jsem si objednal, měli by o spokojeného zákazníka víc! Nechápu, proč mi
    poslali jiný výrobek, když ten co jsem si objednal měli v nabídce!!! Fakt, nechápu.

Reakce obchodu Lcd Display Shop

Dobry den, i kdyby jsme Vam poslali presne oznaceni do puntiku, nefungovalo by Vam to protoze mate zakodovany displej kde je potreba prehrat edid ze stareho displeje. Vidim ale ze nez by jste toto resil s namaradeji jste napsal negativni komentar!.