• Budete v tom vypadat jako v pytlu na brambory, zbytečně široké v pasu. Do velikosti XS by s v pase vešla i těhotná osoba s konfekční velikostí L.

Nekupujte nikomu na Vánoce. Kupoval jsem na Vánoce v týdenním předstihu, aby mi zboží přišlo včas a také z důvodu že eshop uváděl férové prodloužení termínu na výměnu zboží až do 10.1.2019. Tak čeho se bát že... No jo, pak jsem zjistil že se jedná jen o výměnu. Menší velikost jak XS nemají a spouta dalšího zboží "vyprodáno".
    Asi zanesu do charitního šatníku.

Vážený pane ***editováno***,
    naše zboží je unisex a drtivé většině zákazníků sedí perfektně. Nicméně je možné, že ne na každou postavu musí sedět. Máme i menší velikost, kterou jsme vám nabídli, ale nevyužil jste.
    Ohledně výměny ... ano, jak píšete férově jsme nabídli prodlouženou dobu na VÝMĚNU. Když píšeme výměnu, tím i výměnu myslíme a věříme, že všichni ostatní ji tak i pochopili. Ono i tak, než na ně doma 3 týdny koukat a pak se ozvat v poslední den, by bylo lepší jednat hned a stihl by jste to i na vrácení. Jinak velké plus za charitu, děkujeme. Když napíšete na jakou, přidáme druhé od nás! Lazzzy

• Neumi sdelit cenu v € pri zaslani na SK

Reakce obchodu lazzzy

Na eshopu je možnost přepnout do měny EUR, přizměně jazykové mutace: https://www.lazzzy.cz/de/

• Výborná komunikace ze strany obchodu a snaha co nejdřív vyřešit problém
    • Zboží označené "SKLADEM" reálně skladem není a čeká se na výrobu

Zboží (skladem) jsem objednal a zaplatil před 11 dny. Dodnes zboží nedorazilo - nemohu tedy hodnotit kvalitu výrobku. Oceňuji proaktivní přístup ze strany obchodu, kdy se mnou komunikují a snaží se mě uklidnit, že zboží někdy přijde (stále nevím přesný termín dodání).

Ano chybovat je lidské a může se stát, že označím zboží jako skladem, když reálně nedorazilo, protože si myslím, že v krabicích je. Očekával bych však, že po zjištění, že nepřišlo, zaktualizuji informaci o tom, že nic není skladem, abych nemistifikoval další zákazníky.

Reakce obchodu lazzzy

Dobrý den, ano bohužel u dvou modelů se nám pokazil potisk a museli jsme naskladnit celou kolekci najednou. Náš systém bohužel neumožňuje nastavit datum naskladnění. Celé to již upravujeme a všem zákazníkům, kteří si vybrali tento model posíláme dárky v hodnotě více jak 500Kč ZDARMA jako omluvu za to čekání. Moc nás to mrzí :(

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.