• Velký výběr
    • Super ceny
    • Rychlá komunikace

Na Lavadu jsem nakoupila po nekolikate a vzdy bylo vsechno v poradku a zbozi mi prislo do 3 pracovnich dni.

• Dobré ceny oproti ostatním obchodům
    • Výborná komunikace s obchodem
    • Rychlost, vstřícnost, ochota
    • Přehled webových stránek

Zboží dorazilo v pořádku, do dvou dnů jsem objednávku měla doma. Na eshopu jsem nenakupovala poprvé a vždy jsem s výsledkem maximálně spokojená.

• Rychlá reakce e-mailové podpory obchodu, řešící moji reklamaci viz. Nevýhoda obchodu.
    • Zboží jsem si naštěstí objednávala k osobnímu vyzvednutí s platbou až na místě. Obchod mi vůbec nedal vědět, že je objednávka připravena k vyzvednutí. Kdybych se sama neozvala po více jak týdnu od data objednávky, ani bych se nedověděla, že moje zboží je připraveno.

• fantastická komunikace
    • výběr výrobků

• Fantasticky
    • Nemá žádné

• Přehledné stránky a velmi rychlé dodání.

Rychlé, levné

Mohu jen doporučit.

• Výhodné ceny
    • Velmi příjemná komunikace se zákaznickým servisem

Jedna položka, kterou jsem zakoupila bohužel již nebyla skladem, ale e-shop se snažil ji zajistit u dodavatele. Jelikož už nebyla skladem ani u něj, byla mi nabídnuta adekvátní náhrada.
    Musím vyzdvihnout příjemné a profesionální jednání!

• Přehlednost zboží,dobrá cena,rychlost dodání
    • -

Bohužel jsem čekala 10 dní až jsem sama obchod kontaktovala jsem je s tím že jedna věc z mé objednávky nebyla na skladě . Mám za to že bylo Vaší povinnosti aby jste to něčím nahradili automaticky a nebo mne kontaktovali sami

• Zboží jsem zaplatila, nedorazilo, když jsem se doptávala kdy mi ho pošlou, tak odezva žádná, až jsem požadovala vrácení peněz, tak mi bylo sděleno, že zboží není na skladě a nebude a omluvili se, že mi to měl někdo sdělit. Negativní zkušenost, se kterou jsem se ještě nesetkala.

Objednavka z 19.12.stale nedorazila. Link na sledovani zasilky je nefunkcni a mobil uvedeny na webu nikdo nezveda.

BEZVADNÉ

byla jsem velmi spokojena a doporučuji všem

Naprostá spokojenot.

• Doručili mi jine zboží než jsem si objednala, nereagovali na email ani telefon. :-(

• Zboží, které jsem nemohla jinde sehnat
    • Dobré ceny

Nakupovala jsem zde poprvé a byla jsem spokojena, obchod doporučuji.

Slušne ceny, vÝběr doszatecny , dodací doba OK

• Po objednávce mi po několika hodinách přišlo potvrzení objednávky s odkazem na sledování stavu objednávky, který byl ovšem nefunkční.
    • Asi po 5 dnech mi obchod napsal, že požadované zboží již není skladem (při nákupu bylo) a nabídnuta alternativa, kterou jsem sle nechtěl.

Dnes je plný internet mnohem pružnějších obchodů, které mají zboží opravdu skladem.